áááá, "staré dobré" časy se vracejí, aneb zpravodajství ČST: "Náš socialistický sportovec se umístil na krásném druhém místě, zatímco imperialistický soupeř byl ostudně předposlední!"drake127 wrote:Chceš snad říct, že jsi skončil předposlední.
Thalijský WoT turnaj
Re: Thalijský WoT turnaj
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Thalijský WoT turnaj
Chtěl jsem říct, že postupuji do semifinále a učinil jsem tak na příkaz organizátora! 
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Thalijský WoT turnaj
Všimli jste si, že zatím vše hovoří pro T1ky?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Thalijský WoT turnaj
Jo taky jsem na to koukal!kucik wrote:Všimli jste si, že zatím vše hovoří pro T1ky?
Já bych postupem času zkoušel vyšší a vyšší tiery! Myslím že minimálně pětku nebo snad i šestku tu má každý.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Thalijský WoT turnaj
Určitě. Hry s jedničkama jsou moc rychle odbyté (alespoň ta naše celkem byla). Proto bych taky dovolil ty uličky, ať je víc prostoru k nějakému taktizování apod.
Viz poslat proti sobě Ferdinanda a T-50-2 (jiný tier, ale dobrý příklad).
Viz poslat proti sobě Ferdinanda a T-50-2 (jiný tier, ale dobrý příklad).
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Re: Thalijský WoT turnaj
Určitě budeme pozvolna zvedat tier, bych to právě viděl na hezky po sobě jdoucí turnaje, nejdříve se dojedou jedničky, vyhlásí se vítěz, pak dvojky, trojky... třeba to dojedem až po desítky
Zatím hrála jen žena, ale počkejte až bude tier V, to zasednu za volant své nakrknuté KV-1 a drahou polovičku k tomu nepustím

Zatím hrála jen žena, ale počkejte až bude tier V, to zasednu za volant své nakrknuté KV-1 a drahou polovičku k tomu nepustím
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Thalijský WoT turnaj
Semifinále Fryn vs Kucik nakonec končí 2:1 pro mě. Bylo to asi těsnější než v předchozím zápase s RoFem. Kucik dal fakt zabrat (jedna bitva teda byla pro něj naprosto jednoznačná).
.
Z osmifinále nám teda už chybí jen Galli a Shaman. Jak jste na tom ?
Jj, pro příští turnaj se asi už povinně použije ten mód k omezování hrací plochy ze stránek ESL a možná by nebylo ani od věci, kdyby přihlášení účastníci hlasovali o mapě, ve které se bude turnaj odehrávat.drake127 wrote:Určitě. Hry s jedničkama jsou moc rychle odbyté (alespoň ta naše celkem byla). Proto bych taky dovolil ty uličky, ať je víc prostoru k nějakému taktizování apod. ...
No, jsem zvědav. Jak na tu posloupnost tierů v turnajích, tak na tu tvou KV-1Bahnak wrote:Určitě budeme pozvolna zvedat tier, bych to právě viděl na hezky po sobě jdoucí turnaje, nejdříve se dojedou jedničky, vyhlásí se vítěz, pak dvojky, trojky... třeba to dojedem až po desítky![]()
Zatím hrála jen žena, ale počkejte až bude tier V, to zasednu za volant své nakrknuté KV-1 a drahou polovičku k tomu nepustím
Z osmifinále nám teda už chybí jen Galli a Shaman. Jak jste na tom ?
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Thalijský WoT turnaj
Shaman po velmi drsném souboji překvapivě zvítězil 2:0.
Re: Thalijský WoT turnaj
Bojim se, ze v 2. tieru to bude jeste vic o tom, kdo ma lepsi posadku. Kdyzuz mame vsichni ty jednicky, tak bysme s nima mohli zkusit rotu 
Taky by mohl byt zajimavy treba souboj dvojic.
Taky by mohl byt zajimavy treba souboj dvojic.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Thalijský WoT turnaj
Nene osmifinále ne, spíš čtvrtfináleFryn wrote:Z osmifinále nám teda už chybí jen Galli a Shaman. Jak jste na tom ?
Osmifinále - 16 soutěžících
Čtvrtfinále - 8 soutěžících
Semifinále - 4 soutěžící
Finále - 2 soutěžící
Roty jsou ti k prdu. Protože si tam s jedničkama nezahraješ.kucik wrote:Bojim se, ze v 2. tieru to bude jeste vic o tom, kdo ma lepsi posadku. Kdyzuz mame vsichni ty jednicky, tak bysme s nima mohli zkusit rotu
Taky by mohl byt zajimavy treba souboj dvojic.
Osobně si myslím, že roty jsou ve WoTku blbě nastavené (pokud to teda neměnili)
U té nejnižší roty to bylo... Bažanti
Lehké tanky - 1 až 3 tier
Střední tanky - 2 až 4 tier
Těžké tanky - 4 tier
Stíhače - 2 až 3 tier
Arty - 2 až 3 tier
Takže si každý vezme 4. tier střední nebo těžký a jedou to tam zničit.
Ale ten souboj dvojic zní hodně zajimavě
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Thalijský WoT turnaj
Tak hlásím že jsem porazil Shamana 2:0 a razím do finále! Hlavně druhý zápas byl vtipný. Tanky šli na pás na pás! Pak z mého rychlopalného kanonu padli dvě rány a shamanovi tankisti byli mrtvi
...
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Thalijský WoT turnaj
Jj, máš pravdu, stejnou chybu mám i v turnajovém stromu (ořezával jsem ho ze šablobny pro větší počet účastníků).-RoF- wrote:Nene osmifinále ne, spíš čtvrtfinále...
Ohledně rot je to jak píše RoF. Nemělo by to cenu, byli bysme leda tak zajímavou kuriozitou, na které by si ostatní týmy lehce vydělávali expy.
Finálový zápas se odehraje nejdřív v pondělí příští týden, protože dřív asi nebudu mít k dispozici stroj, na kterém by se dalo rozumně spustit WoT (celkem zajímavé jaké stroje se nakonec dostali do finále, viděl jsem tam ze začátku spíš Leichttraktora nebo i ten bristký Mark I.).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Thalijský WoT turnaj
Fryne tak mi napiš kdy se ti to hodí a domluvíme se. At to je z krku už 
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Thalijský WoT turnaj
Já byl dnes ve hře asi od jedné hodiny (tak jak jsem naznačoval ve svém posledním příspěvku tady). Zítra mi to asi nevyjde, takže se nejbližší možný termín finále posunuje na středu (kde bych mohl mít čas jak předpokládám tak od 17-21 hod).Molly23 wrote:Fryne tak mi napiš kdy se ti to hodí a domluvíme se. At to je z krku už
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).