a kompatibilitu barev aby me to nehazelo eror mam nastavit asi na soucasny system ze?
Nováčkovské dotazy
Re: Nováčkovské dotazy
ze si delal praci mel jsem to driv nez si to napsal

a kompatibilitu barev aby me to nehazelo eror mam nastavit asi na soucasny system ze?
a kompatibilitu barev aby me to nehazelo eror mam nastavit asi na soucasny system ze?
Tagar z rodu Bílých Tygrů-půlork,který se dlouhá léta učil bojovat jako správný bojovník a ne jako barbar.Je to ten který ti nakope prdel,když ho nasereš.
http://www.powerplaymanager.com/r213127
http://www.powerplaymanager.com/r213127
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Nováčkovské dotazy
Cus nevim esi to vodeme chodi PM...kazdopadne tady to naco ses ptal najdesSalyr wrote:ze si delal praci mel jsem to driv nez si to napsal![]()
a kompatibilitu barev aby me to nehazelo eror mam nastavit asi na soucasny system ze?
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 56&start=0
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Nováčkovské dotazy
Zdravím, chtěl bych se zeptat na několik věcí ohledně hry za mága. Pokud je tu někdo takový, nejlépe někdo, kdo už nějakou dobu hraje, napiš mi prosím PM. 
Nejde mi ani tak o buildy a PGčkování jak o pár RP věcí k magii, takže bych spíše prosil nějakého hráče zaměřeného silně na RP. Předem děkuju.
EDIT: Tak už se mi dva dobrovolníci ozvali, takže další lidi už mi psát nemusí. Děkuju.
Nejde mi ani tak o buildy a PGčkování jak o pár RP věcí k magii, takže bych spíše prosil nějakého hráče zaměřeného silně na RP. Předem děkuju.
EDIT: Tak už se mi dva dobrovolníci ozvali, takže další lidi už mi psát nemusí. Děkuju.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Nováčkovské dotazy
Zvažuju hru za duergara, jsou nějací aktivní nebo bych musel jet solo / s drowy?
Re: Nováčkovské dotazy
Znám jen jednoho "aktivního" duergara. Jet solo v podtemnu bych nedoporučoval a nemyslím si, že by byl problém se nějak začlenit.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Nováčkovské dotazy
Tak to zkusím a uvidíme.
EDIT: Jinak jestli se chce někdo přidat, tak dejte vědět
EDIT: Jinak jestli se chce někdo přidat, tak dejte vědět
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Nováčkovské dotazy
Nebo myslíš, že bude drow lepší na vyzkoušení hry v Podtemnu než duergar?
Re: Nováčkovské dotazy
Osobně si yslím, že obojí je hatelné, nic nění lepší nebo horší. Je však pravdou, že dole je daleko vice drowů než duergarů a nenavidet drowy, znamena nemit si s kym moc promluvit. Založ si, co tě bude lakat a uvidíš. Mimochodem počítej s tím, že když vlezes dolů nesmís mam dojem 2 měsíce nahoru.
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Nováčkovské dotazy
Ty 2 měsíce nebudou problém, řekl bychKrysak wrote:Osobně si yslím, že obojí je hatelné, nic nění lepší nebo horší. Je však pravdou, že dole je daleko vice drowů než duergarů a nenavidet drowy, znamena nemit si s kym moc promluvit. Založ si, co tě bude lakat a uvidíš. Mimochodem počítej s tím, že když vlezes dolů nesmís mam dojem 2 měsíce nahoru.
Asi začnu drowem a pak se rozhodnu, jestli zkusit i duergara. Je lepší se předem dohodnout s hráči na nějakém včleněním se do rodiny (ne nutně jako člen rodiny) nebo není problém to nějak zařídit až při hře?
Re: Nováčkovské dotazy
Když to nepojmeš jako jedna holčina, co si dala jméno Valasheress - císařovna, nejvyšší titul (nebo jak se to píše) a přišla ke mně a pravila, odted mi sloužíš, zakládám novou rodinu a budu tady vládnout.
Tak si myslím, že se dá dohodnout skoro na všem;)
Tak si myslím, že se dá dohodnout skoro na všem;)
Re: Nováčkovské dotazy
Já bych se toho duergara nebál - pokud chceš vyloženě hrát duergara, nevidím důvod proč zakládat drowa.
Pokud nechceš hrát tedy vyloženě duergara co nenávidí drowy - to pak budeš mít asi problém
V momentálním stavu "spousta DM/málo hráčů" navíc můžeš i počítat s tím že budeš zvědavě sledován a kdoví, třeba a odměňován za dobrou hru.

Pokud nechceš hrát tedy vyloženě duergara co nenávidí drowy - to pak budeš mít asi problém
V momentálním stavu "spousta DM/málo hráčů" navíc můžeš i počítat s tím že budeš zvědavě sledován a kdoví, třeba a odměňován za dobrou hru.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Nováčkovské dotazy
Klidně duergara,ti co tu jsou hrají normálně s drowy jen nedávají najevo co si o nich myslí.Každopádně v partě drowů tvoje slovo bude znamenat to,co ostatním leze z dolní poloviny těla.Myslím,že to tady nějak nehrotíme a nejedem si po krku jen proto,že seš černej a ještě potomek trpošů
.Duergar je dobrej žoldák,jedna z možností jak se v klidu začlenit.
Podtemnu zdar
Podtemnu zdar
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Nováčkovské dotazy
zdar, urcite se neboj zahrat duedgara bo to je daleko lepsi rasa nez ty cerny ouzkořiťky
ja se tam se svym obcas ukazu, ale bohuzel ted je casu pomalu.
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
Re: Nováčkovské dotazy
hele klidně ho zahraj, na většim lvl (15+) už budeš docela v pohodě, všelijaký imky atd...takže ho klidně zahraj...
..
Rau'nun Zau'ndar jeho čas opět přišel!!!
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderis i tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Země je jiná forma pekla, a lidé jsou jeho démoni
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Nováčkovské dotazy
No, stylem, jak hraju se nad 15+ nejspíš nedostanu 
Založím duergara a až budu mít čas, tak se lognu na nějakou delší dobu. Logovat budu spíš sporadicky, dělám všelijaké seminárky, a ve zkouškovém uvidím, jak na tom budu.
Založím duergara a až budu mít čas, tak se lognu na nějakou delší dobu. Logovat budu spíš sporadicky, dělám všelijaké seminárky, a ve zkouškovém uvidím, jak na tom budu.