Awadar wrote:T-70 je supr, ale zrovna jsem dostal skoro nejhoršího soupeře - to Kucikovo šikmoočko, je jedno z mála co mě dokáže rozpárat i na předek a sám toho dost ustojí.
Toho Chi-Ha jsem se taky trochu víc obával, i když, respekt tu mám z každého stroje. Se přiznám, že jsem byl napnutý zatím u každého zápasu co jsem tu v turnaji zažil.
Theogil I wrote:Vracas vs. Noirdin ; 1:2 ; postup Noirdin ..... hezká hra
A sakra, další zápas s Theogilem, tak to bude zajímavé

. Na kdy by se ti to hodilo ? Zítra to asi časově nevyjde, ale pozítří (v rozmezí 18-19 hod), by to mělo být v pohodě.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).