Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Jakým způsobem jsem se dostal/a k hraní nwn na persistentních světech?

Na doporučení přátel.
55
46%
Po singl kampani, jsem chtěl zkusit i mulťák.
19
16%
Holdoval jsem "papírovým" rpg a tohle k nim mělo nejblíž.
13
11%
Jsem fanoušek rpg ze staré školy a nwn má ten správnej feeling.
10
8%
Chtěl jsem zkusit i něco jiného, než to co nám servírují klasická MMORPG.
3
3%
K nwn jsem se přesunul z podobné onlinovky (UO, atd.)
10
8%
Kvůli své holce/klukovi ;)
3
3%
Zcela náhodou.
6
5%
Žádná s hlasovacích variant se mi nelíbí, svou "story" sepíšu do diskuze.
0
No votes
 
Total votes: 119

Prasokralik
Bůh
Posts: 4507
Joined: 01:53 05. Dec 2010
Location: Land Down Under

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Post by Prasokralik »

já myslím že je o hráče postaráno, máme přece samuraje, kenseie a jiné naruty
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Post by Shaman88 »

Prasokralik wrote:já myslím že je o hráče postaráno, máme přece samuraje, kenseie a jiné naruty
Co furt blekotáte o tom že Kensai je vychodní nebo naruto???
Kensai vznikl na motivy Baldurs Gate.
Tady máš link:
http://www.ign.com/wikis/baldurs-gate-e ... on/Classes

Přečti si tam ten text o Dual Class.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Post by J.F.Payne »

Podle mě by bylo dobré Thalii propagovat třeba na nějakých conech zabývajících se RPG. Možná ještě kontaktovat někoho z Pevnosti (časák) aby o nás třeba napsali článek nebo krátkou recenzi... Na "PR" určitě půjde zapracovat.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Post by Aulus »

J.F.Payne wrote:Podle mě by bylo dobré Thalii propagovat třeba na nějakých conech zabývajících se RPG. Možná ještě kontaktovat někoho z Pevnosti (časák) aby o nás třeba napsali článek nebo krátkou recenzi... Na "PR" určitě půjde zapracovat.
To je dobrý nápad. :) Jestli všechno pojede podle plánu, tak by to možná stálo za pokus.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Post by Shaman88 »

J.F.Payne wrote:Podle mě by bylo dobré Thalii propagovat třeba na nějakých conech zabývajících se RPG. Možná ještě kontaktovat někoho z Pevnosti (časák) aby o nás třeba napsali článek nebo krátkou recenzi... Na "PR" určitě půjde zapracovat.
Jdeš do toho?
Já bych klidně do těch Conů šel.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Post by Rejty »

Hlavně bych počkal, až proběhne testování a trochu se to odladí / dodělá, aby to případní nováčci viděli odlazené a ne jen jako polotovar.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Post by Aulus »

Já byl s Amber před dvěma lety na Festivalu Fantasie (sám jsem tam byl i vícekrát) a bylo to tam super. Myslím, že pokud zachovávají tradiční konání, tak někdy v říjnu bude podzimní sraz.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Post by Caehan »

Shaman88 wrote:
Prasokralik wrote:já myslím že je o hráče postaráno, máme přece samuraje, kenseie a jiné naruty
Co furt blekotáte o tom že Kensai je vychodní nebo naruto???
Kensai vznikl na motivy Baldurs Gate.
Tady máš link:
http://www.ign.com/wikis/baldurs-gate-e ... on/Classes

Přečti si tam ten text o Dual Class.
In ancient Japan, a kensei (?, sword's saint; sometimes rendered in English as Kensai, Ken Sai, Kansei, or Kenshei) was an honorary title given to a warrior of legendary skill in swordsmanship.
Abych nebyl OT... kdysi jsem viděl Thalii.... nějak jsem o ní zakopnul, už ani nevím jak... usmyslel sem si, že budu hrát čistého mága, který bude fakt učený a nevím co ještě... a který si bude dělat mapu světa a tak... no, po několika smrtích u jezevců, setkání se s Bertoldem zvaným Fousáč (tenkrát jsem se chlubil tím, že jsem našel jednu vzácnější bylinu jménem trollí slzy, pokud si pamatuji dobře :D) a bloudění bažinami (za soustavného zapisování do mapy) jsem to vzdal asi na 3. nebo 4. úrovni... na podruhé mi existenci hry připomněl zachy a tak došlo na mé druhé a o poznání delší setkání s tímhle světem.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Post by Nalkanar »

Hlavně žádné odpovědi ala DG, který defakto řekl, že tu běhají PKčka a nikdo s tím nic dělat nebude :roll:
.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Post by Barbar321 »

Co jsem tak pročítal a procházel jiné servery, řekl bych, že PKčka nebudou největší problém právě Thalie (čímž neříkám, že se to nemůže změnit na NT).
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
vugi2
Nováček
Posts: 36
Joined: 07:47 10. Mar 2014

Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?

Post by vugi2 »

Krátce po založení EQ k mě k NWN přitáhl tehdejší kolega z práce: Anurin
Locked