Nemám nic proti nastavení. Jen by to chtělo do http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6255 doplnit, že se bonusy do vlastností aplikují na základ člověka.Shaman88 wrote: Jenže ono to tak musí být. Protože kromě rasových bonusů se odstraňují i rasové featy.
Pak přijde rejpal jako já, založí si trpa a bude se divit jak to že nesouhlasí + - ve vlastnostech podle fora a že má charismu normální (na jakou je zvyklý),ale přijde o dva body v odolnosti o kterých neni nikde ani čárka.