Thalijský WoT turnaj
Re: Thalijský WoT turnaj
Nominace do turnaje dvojic mi přijdou trochu zmatečné. Je třeba si uvědomit, že je to spíš přehled toho co kdo vlastní než s čím by "chtěl hrát" (a ještě ke všemu neúplný, protože jinak bych sám uváděl rozpětí 1-8 a 10).
V zájmu rychlosti jsem chtěl brát Puxův přehled závazně, ale nakonec to stejně asi nepůjde jinak, než že se uskuteční ještě jedno hlasování, kde se nahlásí jeden preferovaný tier a podle něj se určí s čím se pojede. Můžete přihlédnout k seznamu vlastněných tierů (nebo také ne). Za mě zůstává sedmý tier (údaje doplním na hlavní stránku).
Zlatá munice tedy bude i nadále zakázána, ale bude platit to co se tu nadhodilo - bude možné jet i se strojem, který je o tier níže, s tím, že mu bude umožněno použití veškerých ostatních konzumních doplňků. Ve dvojici ovšem musí být aspoň jeden stroj, který patří do tieru, který se odhlasuje pro turnaj.
P.S. Omlouvám se za mírné problémy a komplikace s nastavením turnaje a jeho organizováním.
V zájmu rychlosti jsem chtěl brát Puxův přehled závazně, ale nakonec to stejně asi nepůjde jinak, než že se uskuteční ještě jedno hlasování, kde se nahlásí jeden preferovaný tier a podle něj se určí s čím se pojede. Můžete přihlédnout k seznamu vlastněných tierů (nebo také ne). Za mě zůstává sedmý tier (údaje doplním na hlavní stránku).
Zlatá munice tedy bude i nadále zakázána, ale bude platit to co se tu nadhodilo - bude možné jet i se strojem, který je o tier níže, s tím, že mu bude umožněno použití veškerých ostatních konzumních doplňků. Ve dvojici ovšem musí být aspoň jeden stroj, který patří do tieru, který se odhlasuje pro turnaj.
P.S. Omlouvám se za mírné problémy a komplikace s nastavením turnaje a jeho organizováním.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Thalijský WoT turnaj
Však ano, já to pochopil právě jako tiery, které chci odjezdit a ne které mám.
Třeba za mě:
1) Loltraktor - můj mazlík se dvěma speckama
2) Pz35 - nejlepší kůň v mé stáji, blížím se ke třetí specce
3) LTP - sice jen 1 nedojetá specka, ale ten stroj jsem si oblíbil - otázka je zda jsou povoleny premiové tanky...
4) m8a1 - poslední dobou můj nejoblíbenější odstřelovač vůbec. 1 nedojetá specka
5) KV-1 - srdcovka, dvě specky
6) KV-2 - krutopřísňák s houfnicí co dává DMG 700
, nedojetá první specka
7) IS nebo Tiger (P) - oboje dokonalé stroje se speckama, z toho Tigřík je srdcovkový mazlík
8 ) VKčko - nedojetá druhá specka, ale jinak mnou vcelku oblíbený stroj, obratný těžký tank co rád "cinká"
Strojů mám víc než tento výčet, přesto prostě chci nominovat tiery 1-8, neboť ty stroje aktivně hraju a baví mě.
Takže za mě asi tak.
Třeba za mě:
1) Loltraktor - můj mazlík se dvěma speckama
2) Pz35 - nejlepší kůň v mé stáji, blížím se ke třetí specce
3) LTP - sice jen 1 nedojetá specka, ale ten stroj jsem si oblíbil - otázka je zda jsou povoleny premiové tanky...
4) m8a1 - poslední dobou můj nejoblíbenější odstřelovač vůbec. 1 nedojetá specka
5) KV-1 - srdcovka, dvě specky
6) KV-2 - krutopřísňák s houfnicí co dává DMG 700
7) IS nebo Tiger (P) - oboje dokonalé stroje se speckama, z toho Tigřík je srdcovkový mazlík
8 ) VKčko - nedojetá druhá specka, ale jinak mnou vcelku oblíbený stroj, obratný těžký tank co rád "cinká"
Strojů mám víc než tento výčet, přesto prostě chci nominovat tiery 1-8, neboť ty stroje aktivně hraju a baví mě.
Takže za mě asi tak.
Last edited by Bahnak on 23:15 08. Nov 2013, edited 1 time in total.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Thalijský WoT turnaj
Uh uh no neva za mě je to 6. tier 
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Thalijský WoT turnaj
A v turnaji jednotlivců šestek nás bude tak málo? Tss tss hlaste se! 
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Thalijský WoT turnaj
Ony už se nominujou šestky? V tom případě T34-85
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Thalijský WoT turnaj
Ony se nominují celou dobu a ty už jsi se hlásil.kucik wrote:Ony už se nominujou šestky? V tom případě T34-85
Nominují se 6. tier pro jednotlivce.
A pak si každý vybírá jakýkoliv Tier pro dvojice
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Thalijský WoT turnaj
Vzhledem k tomu, že se do turnaje šestek prozatím přihlásilo tak málo účastníků (a vím minimálně o jednom, který se chtěl zůčastnit), dám nominacím ještě několik dní k dobru.
Co se týče turnaje dvojic, dokud se konkrétněji nevyjádří více hráčů o tom jaký se pojede tier, tak se také ještě nic uzavírat nebude (stavět rozhodnutí na dvou hlasováních se opravdu nedá).
Co se týče turnaje dvojic, dokud se konkrétněji nevyjádří více hráčů o tom jaký se pojede tier, tak se také ještě nic uzavírat nebude (stavět rozhodnutí na dvou hlasováních se opravdu nedá).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Thalijský WoT turnaj
Tak fajn. Ja si prd pamatuju.Puxina wrote:
Ony se nominují celou dobu a ty už jsi se hlásil.![]()
Turnaj dvojic
Je mi v zasade jedno s cim, pokud budu mit patricny tier v garazi. Pokud mam neco vypichnout, tak treba 3,4,5.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Thalijský WoT turnaj
Do jednotlivců - šestek nominuju Pattona a město na Siegfriedově linii. Do dvojic dubluju nominaci Fryna.
Re: Thalijský WoT turnaj
Tak to prozatím vypadá, pokud se do půlnoci této neděle nikdo další neozve, že se v turnaji dvojic pojedou sedmičky (rozsahy beru tak, že je to dotyčnému jedno, na určení tieru, je potřeba nahlásit jeden konkrétní).
Stejně tak se ve stejný čas uzavřou nominace pro šestý turnaj (další účastníci se nijak nehrnou, tak je zbytečné dále čekat).
Klobouk: Mohl bych ti tvou nominaci změnit na Easy8 nebo Jumba, u nichž vím, že se ti poflakují v garáži, ale je třeba abys to udělal sám, pokud se chceš skutečně zůčastnit turnaje šestek (a také z důvodu abych tu nebyl osočován, že si vybírám sám kdo s čím pojede
).
Stejně tak se ve stejný čas uzavřou nominace pro šestý turnaj (další účastníci se nijak nehrnou, tak je zbytečné dále čekat).
Klobouk: Mohl bych ti tvou nominaci změnit na Easy8 nebo Jumba, u nichž vím, že se ti poflakují v garáži, ale je třeba abys to udělal sám, pokud se chceš skutečně zůčastnit turnaje šestek (a také z důvodu abych tu nebyl osočován, že si vybírám sám kdo s čím pojede
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Thalijský WoT turnaj
Na plzeňském serveru si můžu Pattona jmenovat do jakého tieru se mi zlíbí. Patton je tady kouzelné slovo a univerzální heslo ke všem účtům.
Ale že jsem velkorysý, ať je po tvém: E8.
Ale že jsem velkorysý, ať je po tvém: E8.
Re: Thalijský WoT turnaj
Šestku nemám žádnou, kterou bych do soloplay mohl nominovat, KV-2 je sice fajn stroj, ale jeho těžkopádnost prostě není vhodná do hry jeden proti jednomu. Takže se omlouvám, ale do soloturnaje holt nemám co nominovat
.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Thalijský WoT turnaj
Dneškem tedy oficiálně začíná Šestý Thalijský turnaj. Vybraná mapa je nakonec Siegfried Line. Pravidla věřím, že už má každý pročtená, takže se může v klidu začít s odehráváním bitev
. Já osobně budu mít čas v tomto týdnu tak od 14-16 hod (díky trochu nečekané změně směny z ranní na noční), takže pokud by to někomu v tuto dobu vyhovovalo, ať mi nechá vzkaz na fóru.
.
Současně se šestým turnajem začínám konkrétní nominace strojů do turnaje dvojic. Nakonec to vyhrály sedmičky (s tím, že je možné vzít jednu šestku, pokud by oba účastníci tímto tierem nedisponovali). Rád bych aby se nominace uzavřeli do této neděle, takže se svou nominací prosím neváhejte.
Já nominuju T20 a hlasuju pro mapu Ruinberg.
Šestý turnaj by ti ale neodemkl, takže "velkoryse" měním tvou nominaci a vítám tě v turnajiklobouk wrote:Na plzeňském serveru si můžu Pattona jmenovat do jakého tieru se mi zlíbí. Patton je tady kouzelné slovo a univerzální heslo ke všem účtům.
Ale že jsem velkorysý, ať je po tvém: E8.
Současně se šestým turnajem začínám konkrétní nominace strojů do turnaje dvojic. Nakonec to vyhrály sedmičky (s tím, že je možné vzít jednu šestku, pokud by oba účastníci tímto tierem nedisponovali). Rád bych aby se nominace uzavřeli do této neděle, takže se svou nominací prosím neváhejte.
Já nominuju T20 a hlasuju pro mapu Ruinberg.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: Thalijský WoT turnaj
Do těch dvojic tedy nominuju T29 a mapa hmm klidně ten Ruinberg.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka