OPRAVENO: Hraničář

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

OPRAVENO: Hraničář

Post by Infra »

Ve hře mi chybí reflex, jako primární záchraný hod.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
Strigo
Nováček
Posts: 36
Joined: 11:22 05. Feb 2010

Re: Hraničář

Post by Strigo »

Infra wrote:Ve hře mi chybí reflex, jako primární záchraný hod.
jop taky se mi zdá, že tam není :-)
Mok
Obyvatel
Posts: 106
Joined: 14:32 28. Nov 2013

Re: Hraničář

Post by Mok »

Také potvrzuji, reflex mi s hrandou neroste (respektive roste pomalu, jako vedlejší save)
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Hraničář

Post by Shaman88 »

Rangeři si budou moci s novým patchem říct o relevel.
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: Hraničář

Post by Infra »

Hraničář dostává 10 HP za lvl oproti 8 HP uváděných v mechanice.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: Hraničář

Post by Infra »

Zapletení není jako spontální kouzlo.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Hraničář

Post by Shaman88 »

Ty spontanní kouzla se budou muset doladit.
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: Hraničář

Post by Infra »

Možná ještě, přijde mi divné, že úhlavní nepřátelé se mi vypisují v character sheetu, pod zbraní, jako +1 bodné.
Zaráží mě na tom to číslo +1, že se to nestupňuje, ob 2 lvly hrany, jak je v mechanice. Případně ještě, neměl-li by se typ zranění měnit dle zbraně?
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Hraničář

Post by Shaman88 »

Infra wrote:Možná ještě, přijde mi divné, že úhlavní nepřátelé se mi vypisují v character sheetu, pod zbraní, jako +1 bodné.
Zaráží mě na tom to číslo +1, že se to nestupňuje, ob 2 lvly hrany, jak je v mechanice. Případně ještě, neměl-li by se typ zranění měnit dle zbraně?
Typ by se měnit mohl, to je fakt.
Co se týká velikosti - standardní systém úhlavních nepřátel je hardcoded, tedy tím že jsme si zavedli úpravu jej nemůžeme přepsat, takže to co vidíš v záznamu postavy je rozdíl mezi původním bonusem a našim bonusem, který se vždy při každém lvlupu dopočítává - jinak řečeno, je to správně.
Locked