Kingdom Come: Deliverance

Diskuze věcí netýkajících se Thalie a NWN.

Moderators: DM, WB

PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Kingdom Come: Deliverance

Post by PiAn0 »

Cesky herni projekt ve vyvoji :) Podporte!
http://trailerzone.gameleader.cz/play-8 ... ni-trailer

vypada to velice zajimave vzhledem k tomu ze na tom pracuji lidi kteri se podileli na hrach jako je mafie, arma, operation flashpoint a crisis 3, na kickstarter za par hodin uz ma pres 20% http://www.kickstarter.com/projects/129 ... eliverance
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by J.F.Payne »

To vypadá nádherně...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by Zeerit »

První co mě napadlo bylo: "Hele, někdo udělal medival texture pack pro Skyrim" :D

Vypadá to ale opravdu slušně!
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by Molly23 »

Jo, už jsem tu o téhle hře postoval v jiném topicu no :). Jinak se to bude odehrávat snad v našich krajích. Je potvrzené že vývojáři už do hry namodelovali hrad z Ratajů nad Sázavou.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by J.F.Payne »

Tak já tam viděl v traileru polského orla, slezské orlice a českého lva, tak snad...! :))

Jediný co mě štve že tam člověk bude začínat jako syn kováře co mu vyvraždili rodinu... takový klišé, že bych se z toho po....

:)))
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by Molly23 »

Takže by jsi raději začínal jako syn kováře, od otce se naučil kovat, celej život koval motyky a pak umřel na mor? :lol: End of the story. To by byla tak možná hra pro Barbara :lol: :lol: :lol: .

Jinak tyjo to fakt vypadá pěkně a dospěle. Ten soubojovej systém vypadá božsky (až na lukostřelbu :lol: ) no a ted jenom jestli posbíraj prachy a jestli to já rozběhnu na kompu!

Prašulky se jim sypou velmi rychle koukám.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by J.F.Payne »

Ne, potěšilo by mě, abys měl na výběr. Syn šlechtice, vidlák, Polák, chlap z Uher... ženská... strana v občanský válce... A ke každý kombinaci postavy jinak stavěnej příběh :))

Respektive main story line může zůstat v podstatě stejná (a asi musí), jen se lišej jednotlivý mise. Šlo to tak třeba v Drakensangu, to bylo dobrý.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by Zeerit »

Buď rád, že nezáčíná jako vězeň :wink: (Pokud ho teda nezavřou jako podezřelého za tu vyvražděnou rodinu)
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by Molly23 »

Takhle to jde třeba v Mount and Blade, ale tam zase není moc příběh :).

Já to jako mínus nevidím. V Mafii jsi taky nevytvářel postavu a jaká to byla bomba!
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by J.F.Payne »

Mafie se ale netvářila jako RPGčko.... a pokud jsi tam měl nějaký "choices", tak jestli zabít toho, nebo onoho párkrát za hru... nebo si to pletu s GTA IV? Teď nevim.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by Molly23 »

Já jen že mi přijde z hlediska vývojáře mnohem lepší se soustředit na jednu dějovou linii. Hned se to dělá líp. Představ si kolik práce by dalo nalinkovat několik možných variant a nadabovat do toho rozhovory :) a kolikrát by to mohlo až ztratit šťávu. Tady máš určitýho hrdinu, svět ho bude oslovovat třeba Honzo ze Záprdkova a nebude mu říkat Dobrodruhu nebo tak nějak :D. Podle mě tak nabídnou hráčům mnohem komplexnější a líp podaný příběh. A fajn, když chceš připodobnit k RPG tak třeba Gothic, to taky byla super záležitost :)
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by Bahnak »

Všechno je mi jedno, až to přijde, tak mě nikdo neuvidí alespoň půl roku.
Jako ty kostýmy nejsou dokonalé, pohyby taky ne, celky taky ne, prostě není to úplně vychytané do detailů.
ALE
Oproti všemu ostatnímu, je to první hra která se snaží o reálné vzhledy věcí.
A to je prostě nádherné. I kdybych na to měl kupovat novou mašinu tak to prostě musím mít.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by J.F.Payne »

Molly23 wrote:Já jen že mi přijde z hlediska vývojáře mnohem lepší se soustředit na jednu dějovou linii. Hned se to dělá líp. Představ si kolik práce by dalo nalinkovat několik možných variant a nadabovat do toho rozhovory :) a kolikrát by to mohlo až ztratit šťávu. Tady máš určitýho hrdinu, svět ho bude oslovovat třeba Honzo ze Záprdkova a nebude mu říkat Dobrodruhu nebo tak nějak :D. Podle mě tak nabídnou hráčům mnohem komplexnější a líp podaný příběh. A fajn, když chceš připodobnit k RPG tak třeba Gothic, to taky byla super záležitost :)
To je sice super, ale jako zákazníka mě moc nezajímá, kolik s tím měli vývojáři práce...

Choices aspoň jako v zaklínačích, tam byly super dilemata...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by Zeerit »

..a větší chrániče na ramena !
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Kingdom Come: Deliverance

Post by KaTo »

J.F.Payne wrote:...Choices aspoň jako v zaklínačích, tam byly super dilemata...
...tam byla dilemata? Koho se dalo vojet, toho jsi vojel a koho ne, toho zabil (nebo obojí :mrgreen: ). Tomu říkáš dilemata? :lol: :lol: :lol:
//teda bavím se o jedničce.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Post Reply