Toto je konečná pro všechny bugery.

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

vugi2
Nováček
Posts: 36
Joined: 07:47 10. Mar 2014

Toto je konečná pro všechny bugery.

Post by vugi2 »

Postupoval jsem dle návodu na tvorbu postavy a nedostanu se přes ďábla z podsvětí. Neustále mě to tuto hlášku.
účet: vugi
postava: Kili z Nordrim z Khar-Durn

díky za pomoc
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Post by kucik »

Řekl bych, že bude problém v tom relogování. Založ novou postavu a zkus projít celé vytvoření postavy v úvodní lokaci bez relogů.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
vugi2
Nováček
Posts: 36
Joined: 07:47 10. Mar 2014

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Post by vugi2 »

kucik wrote:Řekl bych, že bude problém v tom relogování. Založ novou postavu a zkus projít celé vytvoření postavy v úvodní lokaci bez relogů.
To už jsem zkoušel a děje se to samé, žádný relog neproběhl..4
PS: při tvorbě vzhleu psotavy mi nejde měnit barva vlau a tetovani.. to je normalni?

Už to jde.. asi to mělo problém z dlouhým jménem postavy..
Last edited by vugi2 on 17:54 10. Mar 2014, edited 1 time in total.
Amber
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5386
Joined: 18:45 22. Jan 2012

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Post by Amber »

Nezkoušel jsi druhý a další pokusy s naprosto stejným jménem postavy?
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.

Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Post by kucik »

Nezakládaj vícero postav s identickým jménem.

Jako že nejde měnit barva tetování při vytváření postavy před loginem do světa? Ne, to není normální :)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
vugi2
Nováček
Posts: 36
Joined: 07:47 10. Mar 2014

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Post by vugi2 »

Amber wrote:Nezkoušel jsi druhý a další pokusy s naprosto stejným jménem postavy?
Ano zkoušel .. ted jsem to jméno zkrátil a nedal jsem vůbec žádný popis postavy (byl hodne dlouhy) ted uz jsem ve hre na nějakem kamenem kruhu a nejde jít nikam dál
vugi2
Nováček
Posts: 36
Joined: 07:47 10. Mar 2014

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Post by vugi2 »

kucik wrote:Nezakládaj vícero postav s identickým jménem.

Jako že nejde měnit barva tetování při vytváření postavy před loginem do světa? Ne, to není normální :)
Prosím o smazání všech postav s účtu: vugi abych to mohl korektně vyzkoušet, když je tedy problém se jménem .. Kili z Nordrim z Khar-Durn to tam nemůže být tolik mezer mebo jak?

PS: Sakta tak ta chyba s tou barvou vlasu je v mé instalaci nwn.. čím to sakra může být v čem jsou barvy vlasu? Override? mam CEP2.4 zkusim stahnout 2,3
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Post by kucik »

Ne, není problém s mezerami ani s ničím podobným. Ta poslední postava by měla normálně fungovat.
Co jsi tam měl za problém teď? Co znamená, že nemůžeš dál?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Post by Myrpa »

CEP2.4 tu máme všichni. Zkus prázdný /override.
vugi2
Nováček
Posts: 36
Joined: 07:47 10. Mar 2014

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Post by vugi2 »

kucik wrote:Ne, není problém s mezerami ani s ničím podobným. Ta poslední postava by měla normálně fungovat.
Co jsi tam měl za problém teď? Co znamená, že nemůžeš dál?
Postava se objevila uprostřed kameného kruhu.. měl by to byt nějaky portal, ale nejde mi na něj kliknout a projit jim nevidim ho .. možna to souvysí s tím, že nemužu měnit barvu vlasů.. jako bych pro ně neměl model či co.. dal jsem si CEP2.3 a stále mi změna barvy vlasů nejde
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Post by Bahnak »

Pokud vstupuješ do světa lokací s kameným kruhem, kde je uprostřed světelkující portál, děláš něco moc špatně.
Projdi si tento TOPIC:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315
Jinak Kucik tě varuje před zakládáním postav s identickým jménem, jde mu zhruba o toto (jméno vytvořeno z prvních věcí co mě napadly, nekamenovat):
Aragorn Zpytihněv
Aragorn _Zpytihněv
_Aragorn Zpytihněv
Aragorn_ Zpytihněv
Aragorn _"Zpytihněv"
_Aragorn "Zpytihněv"
Aragorn_ "Zpytihněv"
Aragorn"Zpytihněv"
(prostě zkus vymyslet ÚPLNĚ JINÉ jméno a ne měnit mezery před a za písmenky, systém pak snaží logovat postavu u které už má něco v systému špatně uloženo a garantuju, že jen tak nelogneš)
vugi2 wrote:je tedy problém se jménem .. Kili z Nordrim z Khar-Durn to tam nemůže být tolik mezer mebo jak?
Doporučuji originálnější jméno než jednoho z nejprofláknutějších členů Thorinovy družiny, pěkný generátor "neprofláknutých" jmen trpaslíků najdeš třeba zde:
http://www.seventhsanctum.com/generate. ... dwarfnamer
Co se přízvisek týče, původ v Khar-Durnu můžeš ve jméně s klidem vynechat - tedy nůže tam být, ale vzhledem k tomu, že 99% dwarfů na shardu z Kharu pochází, tak to tak nějak obvykle všem dojde i samo.
Co se týče přízviska "z Nordrim", tak osobně mi to nic neříká, zkus se pobavit na toto téma s Rori nebo Diemem, ti teď aktuálně trpaslíky na Shardu už nějaký pátek hrají a reálie povrchňanských trpaslíků by měli mít v malíku. Třebas pomůží i s přízviskem. Pokud by neměli čas, zichr ti poradí se jménem i nějaký kronikář či DM, pošli pár PM a nespěchej.
Last edited by Bahnak on 18:37 10. Mar 2014, edited 3 times in total.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
vugi2
Nováček
Posts: 36
Joined: 07:47 10. Mar 2014

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Post by vugi2 »

Myrpa wrote:CEP2.4 tu máme všichni. Zkus prázdný /override.
Zkusil jsem stále to samé... místo X možnost barev u vousu a tetovani se mi zobrazuje pouze cca 12.. a kdyz se pokusim zmenit barvu vlasu.. tak vlasy zestříbří . ..
odinstaluju celou hru, promáznu registry, pokud tam nwn něco má a nainstaluju ho celé znova.


PS: Reakce na jméno Kili
Ano stejně jako Balin, Gimli, Gothrek, Snorri., Rori. a desítky dalších, sakra to bych se měl asi real přejmenovat, když jsem Jan .. a je jich "pár" slavnějších v historii... :wall:
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Post by kucik »

Aha, tak pokud ti nejde projít protože nevidíš ten portál, tak máš něco špatného v CEPu. Všechno z něj smaž a stáhni si nový.

Jméno postavy nemusí být nutně úplně jiné. Drobná obměna stačí.
Trochu se do toho zamotal ten druhý hráč, co se tam motal, takže DM nejspíš tobě řekl, co měl říct jemu a naopak.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Post by Bahnak »

vugi2 wrote:PS: Reakce na jméno Kili
Ano stejně jako Balin, Gimli, Gothrek, Snorri., Rori. a desítky dalších, sakra to bych se měl asi real přejmenovat, když jsem Jan .. a je jich "pár" slavnějších v historii... :wall:
V pohodě, chtěl jsem jen pomoci, vnucovat nikomu jména nechci, ať se daří.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
vugi2
Nováček
Posts: 36
Joined: 07:47 10. Mar 2014

Re: Toto je konečná pro všechny bugery.

Post by vugi2 »

kucik wrote:Aha, tak pokud ti nejde projít protože nevidíš ten portál, tak máš něco špatného v CEPu. Všechno z něj smaž a stáhni si nový.

Jméno postavy nemusí být nutně úplně jiné. Drobná obměna stačí.
Trochu se do toho zamotal ten druhý hráč, co se tam motal, takže DM nejspíš tobě řekl, co měl říct jemu a naopak.
Aháá, to mi pak dává smysl.. podival jsem se do syslogu PC a píše mi to tam nějakej C++ error.. tak odinstaluju všechny nwn instalace co mam projdu tu instalaci od znova.. prosim tedy o promaz toho účtu vugi abych tam neměl bordel postav, díky.

PS: Tak chyba je ve zdroji z kterého jsem instaloval nwn (originál DVD jsem někam zahrabal -primární je originál klíč ..) takže tak
Locked