Trolení - recese - nebo ???

Diskuze věcí netýkajících se Thalie a NWN.

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Trolení - recese - nebo ???

Post by Aillen »

Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Trolení - recese - nebo ???

Post by Krysak »

Puvodně recese, která se zvrhla v podnikatelský záměr. Ještě o nich uslyšíme. Vnik takové země by zničilo daňové systémy normálních států. Nebude nikdy připuštěno. Už jsem se koukal na podmínky, abych se mohl stát občanem té země.
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Trolení - recese - nebo ???

Post by Aillen »

Mi to přijde skoro totéž, jako když někdo prodává parcely na Měsíci. A to není vtip, kupodivu. :)

http://www.novinky.cz/domaci/156718-poz ... cechu.html

http://technet.idnes.cz/podvod-s-pozemk ... ternet_kuz
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Trolení - recese - nebo ???

Post by Krysak »

Mne by zajímalo, jak by byly ty nároky prosazovány. Dle mého chápání žákonů, bude moci vznést územní nárok na měsíc ten národ a stát, který dokáže zajistit všechny funkce pro osídlení a bude mít armádu na obranu. Vrtuální prodej pozemků mi nepřijde ani dobrá investice. Ale třeba se pletu.
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Trolení - recese - nebo ???

Post by Aillen »

Krysak wrote:Mne by zajímalo, jak by byly ty nároky prosazovány. Dle mého chápání žákonů, bude moci vznést územní nárok na měsíc ten národ a stát, který dokáže zajistit všechny funkce pro osídlení a bude mít armádu na obranu. Vrtuální prodej pozemků mi nepřijde ani dobrá investice. Ale třeba se pletu.
Tak podle mého jde o evidentní podvod, jak může někdo prodávat věc která není jeho? Nikdy ji neměl a nikdy ji mít nebude?
Celkem smutné je, že se vždycky najde někdo, kdo na podobné triky naletí a vyhodí peníze oknem, přesněji je daruje někomu, kdo si to nezaslouží.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Trolení - recese - nebo ???

Post by kucik »

Aillen wrote: Tak podle mého jde o evidentní podvod, jak může někdo prodávat věc která není jeho? Nikdy ji neměl a nikdy ji mít nebude?
Celkem smutné je, že se vždycky najde někdo, kdo na podobné triky naletí a vyhodí peníze oknem, přesněji je daruje někomu, kdo si to nezaslouží.
Třeba jako slavný prodej pozemků na měsící? :D
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Trolení - recese - nebo ???

Post by Barbar321 »

kucik wrote:
Aillen wrote: Tak podle mého jde o evidentní podvod, jak může někdo prodávat věc která není jeho? Nikdy ji neměl a nikdy ji mít nebude?
Celkem smutné je, že se vždycky najde někdo, kdo na podobné triky naletí a vyhodí peníze oknem, přesněji je daruje někomu, kdo si to nezaslouží.
Třeba jako slavný prodej pozemků na měsící? :D
jj, je to o 3 příspěvky výš :wink:
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Post Reply