Soubory s koncovkou .DLL

Diskuze věcí netýkajících se Thalie a NWN.

Moderators: DM, WB

pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Soubory s koncovkou .DLL

Post by pavad »

kokosak wrote:Inu a jak se ti tam ten vir dostane, když navštěvuješ bezpečné weby a nepirátíš? :D
Staci nedobre nastaveny router a stejne tak nenastaveny firewall. Jsem byl prekvapen kolik pocitacu z UPC nodu v baraku ma infikovany stroj co se snazi o sto sest nakazit dalsi PC a pretvorit jej v dalsi zombii.

A spolehat se na to, ze stranky ktere navstevujes nikdo aktualne neznasilnil k sireni nejakeho "obohaceneho" kodu je dost alibisticke.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Soubory s koncovkou .DLL

Post by Barbar321 »

Souhlas. Jeden nikdy neví. Licence pro jednoho vyjde kolem 1.000 na rok, pokud se vás domluví víc, cena tam výrazně klesá (stejně, jako když si ní vezmeš na dýl, než rok).

Za klidný kyberživot ta investice rozhodně stojí.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Soubory s koncovkou .DLL

Post by pavad »

Barbar321 wrote:Souhlas. Jeden nikdy neví. Licence pro jednoho vyjde kolem 1.000 na rok, pokud se vás domluví víc, cena tam výrazně klesá (stejně, jako když si ní vezmeš na dýl, než rok).

Za klidný kyberživot ta investice rozhodně stojí.
Pouzivam norton (1). Bud Norton360 (vse v jednom: antivir, firewall, ochrany identity, ladeni systemu, strazce hesel atd.) nebo jen Norton antivir (v kombinaci s windowsim firewallem). Pro domacnosti je to 1 licence nainstalovatelna na 3 pocitace v rodine. Tzn. tech cca 1100 za antivir rocne na 3 stroje je ... zanedbatelne. N360 je trochu vice, tusim 1600 (?) - opet na 3 stroje.

Tak jak pise barbar987 - za ten klid to stoji.

(1) Zatim nezklamal - ale je to zase docela zrout zdroju. Na druhou stranu, mam-li internetove bankovnictvi, spravu serveru, na PC naisntalovane programovani v Jave (tzn. spoustu potencialne nakaze nachylnych baliku) - radeji ozelim nejake procento vykonu za klid na dusi.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Post Reply