Thalie
-
AloneForever
- Poutník
- Posts: 78
- Joined: 14:41 15. Jan 2015
Thalie
Pěkný den.
Již delší dobu vidím, jak to tady pomalu zkomírá.
Takže nechtěli byste si zahrát na staré Thalii a zavzpomínat???
Mám modul z doby před vypnutím, ted rekonstruuju databázi a převádím to na windows server.
A technicky během víkendu bych to mohl spustit. Server je připraven.
PS: Klidně vám nahraju vaše staré charaktery, pokud je ještě máte.
RP Zdar!
Již delší dobu vidím, jak to tady pomalu zkomírá.
Takže nechtěli byste si zahrát na staré Thalii a zavzpomínat???
Mám modul z doby před vypnutím, ted rekonstruuju databázi a převádím to na windows server.
A technicky během víkendu bych to mohl spustit. Server je připraven.
PS: Klidně vám nahraju vaše staré charaktery, pokud je ještě máte.
RP Zdar!
Re: Thalie
Hezká provokace šamane. I tak bych si starou thalku připomněl .
Re: Thalie
A tím, že povstane zombie stara thalie se zázračně najde spousta RP hráčů? Ani si nemyslím.... Takže za mě ne...
Na vyžádání.
Re: Thalie
...že bych na ní začal hrát ve velkém stylu, to asi ne...ty časy kdy se na ST nedalo z nadbytku hráčů lognout, jsou pryč...bohužel.
Ale připomenout si na ní staré časy, kdy se hrálo RP plošně a navštívit lokace, které na NT buď chybí nebo jsou spra...eee...nepovedené
, na to si čas i morál najdu.
Za mě určitě souhlas.
Ale připomenout si na ní staré časy, kdy se hrálo RP plošně a navštívit lokace, které na NT buď chybí nebo jsou spra...eee...nepovedené
Za mě určitě souhlas.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Thalie
Jen tak se tam projít a zavzpomínat může být hezké. Ale Thalii spíš než lokace dělají hráči a DM, proto bych v tom nějakou velkou budoucnost neviděl.
Re: Thalie
Horší jak nt to určitě nebude. Tady se porušují pravidla ve velkém stylu. Tam žádná pravidla asi ani nejsou.Goran wrote:Jen tak se tam projít a zavzpomínat může být hezké. Ale Thalii spíš než lokace dělají hráči a DM, proto bych v tom nějakou velkou budoucnost neviděl.
Re: Thalie
Vzpomínka bude jistě fajn, ale komunitu to nevzkřísí
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Thalie
Však nikdo neříká nic o křísení komunity, ale o zavzpomínání. Takže projít staré hezké lokace a tak. Ivory v nesopečné verzi, rozumně rozložená nelagující Karatha atd., vybít pár dungů a tak
Budou zachována všechna špatná pravidla buildění jako na ST?
Budou zachována všechna špatná pravidla buildění jako na ST?
.
Re: Thalie
Takže již takhle malou komunitu Thalie rozštěpíme na dvě poloviny, navíc bez předchozí konzultace s tvůrci ST. Fakt super nápad a super jednání, ale co čekat.
Vedoucí týmu Thalie
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Thalie
Ale tak. Aspoň by měl Barbar kde bydlet ne?
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Thalie
Rejty, Rejty...Rejty wrote:Takže již takhle malou komunitu Thalie rozštěpíme na dvě poloviny, navíc bez předchozí konzultace s tvůrci ST. Fakt super nápad a super jednání, ale co čekat.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Thalie
Mno nevím. Od unorovýho kolapsu se to celkem slušně stabilizovalo a přesun lidí z podtemna na povrch způsobil, že člověk těch lidí potkává nějak víc, ačkoli počet připojených je stabilní.
Vynechám-li otázku zpirátění shardu, tak mě osobně na ST nic neláká. Na NT toho mám víc, než dost
Vynechám-li otázku zpirátění shardu, tak mě osobně na ST nic neláká. Na NT toho mám víc, než dost
PUF!
Re: Thalie
Hehehe.....ne! 
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Re: Thalie
Chtěl bych si zahrát na ST s hráči, kteří tehdy hráli, ale to už bohužel odvál čas. NT se sice dle mně vůbec nepovedla, ale čistě hypoteticky, hrát na ST s hráči, kteří aktuálně hrají na NT pro mně není dostatečně lákavé.
-
AloneForever
- Poutník
- Posts: 78
- Joined: 14:41 15. Jan 2015
Re: Thalie
Pár měsíců zpátky se tady Barbar ptal zda nechcete ST spustit.Rejty wrote:Takže již takhle malou komunitu Thalie rozštěpíme na dvě poloviny, navíc bez předchozí konzultace s tvůrci ST. Fakt super nápad a super jednání, ale co čekat.
Napsali jste že ne.
Takže nevidím co za přínos by nějaká konzultace přinesla.