World of Tanks

Cokoliv co vás napadne.

Moderators: DM, WB

User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: World of Tanks

Post by Puxina »

Zedral wrote:
Puxina wrote:To je fajn :)

Mapa vypadá zajímavě, ale zase ne moc kamarádská pro TD asi :)
No mě se tedy zdá spíš pro medka... TDčka budou dobrá, než se to lidi naučej hrát zase...
Jak to myslíš? Jako na téhle mapě?
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Zedral
Obyvatel
Posts: 122
Joined: 19:01 18. Oct 2015

Re: World of Tanks

Post by Zedral »

No, ze začátku všech uvedení nových map je fáze vyčkávání, dokud lidi neznají místa odkud je a není vidět, kde je někdo nasvěcuje a pdoobně. vyčkávají dobří hráči i hráči s heavynama a medkama... pracují scouti a artyny, pokud jim někdo dá možnost... hráči se nakonec dají do pohybu a pak nastává období smrti pod palbou TD, jelikož hráči u nové mapy nevědí jak to flanknout, nebo artyna ještě nemá místa odkud střílí kamkoli, tak vychytaná.
Jakmile si hráči osahají danou mapu, jezdí se už více méně rush na max cover, proti arty klikajícím opičkám, a co nejrychleji k bázi. na takový assault jsou nejlepší medka, rychlé zásobníky, AMX50B, díky penetraci, kadenci a pohyblivosti. Heavyny musí jet většinou jednou ze dvou nebo jen jednou nejkratší cestou..., kde se potom přestřelují vzájemně mezi sebou na sidescraping a dělají kořist pro arty.
V tomto stylu bitvy už se TD dostane tak ke 3-5 ranám za boj.. nepočítám takové prasárny jako Waffentragger E100 se zásobníkem na tušim že 5 ran po 700HP. Ty se ale většinou rozsvítěj hned a arty by je měla vymazat.

To co píšu si troufám říct že platí pro 90% všech bitev tieru 8-10.
Nehrál jsem už od prázdnin, tak se třeba něco změnilo.
Post Reply