Neboť ...We are The Robots?Doporucuji tedy hracum, kterym bylo jednostranne naordinovano cokoli ve stylu "jestli Tvou postavu chyti/uvidi, tak je to pro ni permanentni smrt" - nebudte stado. Ptejte se. Nenechte ze sebe delat otloukanky.
Thalie
Re: Thalie
Re: Thalie
Takové skupiny rozhodně nechodili lesem (ve formě kradmého hlídání na špatně přístupných místech za účelem odfiltrování případných (neexistujících) agentů "druhé strany") a že by v době míru byly zvýšené hlídky bránící průchodu všem a všemu i ve větší vzdálenosti od pevnosti je dle mě na hlavu postavená záležitost. I pevnosti měly omezené dosahy, posádky v době míru netvořily desetitisíce vojáků, ale pouhé jednotky (a to se týkalo i opravdu velkých pevností).Nalkanar wrote:Mě se to špuntování líbí. Reálně by totiž okolím chodili různé vojenské a polovojenské (např. hraničáři, rytířské družiny) hlídky. To nelze prakticky realizovat, takže holt blok lokací je pak ucpán. Nicméně v rámci jednoho bloku by to mohlo být lépe obchoditelné.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Thalie
Ale jo, 6 lokaček ještě jde, i když formou IC je to půlka světa. Co ale teda Karatha, Doubkov, Isil?Zeerit wrote:Tobě klídně zadarmopavad wrote: Komu?
Za kolik?![]()
Jinak Ostroh asi je trochu problém, ale Petronika se taky dá dá dá obejít v poho.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Thalie
Doubkov s Karathou odejdeš dohromady.. a k čemu obcházet Isil, za ním nic není.
Na vyžádání.
Re: Thalie
To je vcelku i jedno,rád se procházím a volím různé cesty
(jen tu cestu zpět rád nemám - což asi nikdo (vpřed, jen vpřed. Vzad ni krok))
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Thalie
Z Isilu se jezdí dostavníkem, to ví každej
A Karatha a Doubkov má holt na jedný straně moře, tak se obchází těžko.
Re: Thalie
...což se podtemňanům asi nepovede, což?Zeerit wrote:Z Isilu se jezdí dostavníkem...
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Thalie
Já tě klidně provezu v batůžku..Barbar321 wrote:...což se podtemňanům asi nepovede, což?Zeerit wrote:Z Isilu se jezdí dostavníkem...
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Thalie
Krysak wrote:Hele tohle téma bych neopouštěl úplně hned, povídej, přeháněj.Jachym wrote: Ono se to občas svádí na to že nový a mladí hráči nemají zájem , ale není to až tak pravda. Podívejte se třeba ted na Demonu , musela odejít z GP a udělala vlastní server a za poslední rok zaznamenala nebývalý růst , takový že přeskočila i Thalii . Čím pak to ?
Nehraji na Demoně už ani na Kandelábrii, takže nemám uplně 100% informace , ale pokud chcete něco vědět stačí se zeptat. Já stále považuji Thálii za super a za špičku mezi NWN , ale stahují se nad ní škaredá mračna snad je vítr rozfouká. Pamatuji se jak na Kandelábrii započali tkzv opravy již opraveného , čímž nastal guláš na serveru. No a Demona ? , po té co jim zabrali místo na Game parku bohatší klienti museli si pořídit nový server a to tak že se na něj skládali . Dnes jim to jede kvalitně - žádné lagy - asi většina lokací je stále stejná . Těžký ,ale zajímavý a špičkový kraft je stále plně funkční , itemi fungují i po 9 letech. Pomocí craftu vyrobí řemeslník neuvěřitelné věci , pomocný obchod je opravdu jen pomocný. Bohužel craft na NT je horší jako na ST, řekl bych že je horší i jak na Demoně . Mrzí mne to , protože craft na ST se mi velmi líbil. Abych jen nepouštěl z ust černá slova - tak dnes jsem byl u Zlobrů a lokace se mi velmi líbila a zrušení alchymie beru jako správný krok.
Držím vedení a tvůrcům palce je mi jasné že tu kecat je snadné , ale něco udělat je horší.
Menhiri Dierta
Re: Thalie
1.Jachym wrote:Bohužel craft na NT je horší jako na ST, řekl bych že je horší i jak na Demoně . Mrzí mne to , protože craft na ST se mi velmi líbil.
Technicky vzato je systém na ST a NT identický, takže se jedná spíše o pocit. Mechanika je zachována, liší se některé výrobky.
2.
Jako problematické lze označit vymazání Natural armor amuletu a alokace odpovídajícího kouzla jen pro malou skupinku kněží.... To ale neznamená změnu v systému řemesel.
Re: Thalie
Já souhlasím s Jachymem, craft je horší a výrobky jsou nelogisky poskládané (na ST jsi měl třeba ohnivý opál a ať kámen přišel kamkoliv, mělo to něco společného s obratností či reflexy). Navíc některé TOP výrobky jsou použitelné leda tak pro postavy na prvních úrovních, ale dostupnost, pracnost a cena odpovídá vysokým epikům.Krysak wrote:
1.
Technicky vzato je systém na ST a NT identický, takže se jedná spíše o pocit. Mechanika je zachována, liší se některé výrobky.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Thalie
Máš pravdu, některé věci jsou jako tombola, jediný účel byl, aby se tím musela strávit kupa času..... zejména u šití. Logika byla odstraněna ve prospěch ztráty času. Osobně jsem tuto vlastnost vnímal jako gesto autorů, že vzali na vědomí vstup do EU a vzdali tak hold jejím systémům.Barbar321 wrote:Já souhlasím s Jachymem, craft je horší a výrobky jsou nelogisky poskládané (na ST jsi měl třeba ohnivý opál a ať kámen přišel kamkoliv, mělo to něco společného s obratností či reflexy). Navíc některé TOP výrobky jsou použitelné leda tak pro postavy na prvních úrovních, ale dostupnost, pracnost a cena odpovídá vysokým epikům.Krysak wrote:
1.
Technicky vzato je systém na ST a NT identický, takže se jedná spíše o pocit. Mechanika je zachována, liší se některé výrobky.
Věci úplně k ničemu byly i v minulosti...... tam se nic nemění:).
Re: Thalie
Aha musím ještě zareagovat na osobní dopisy. Lidé si pletou sběr bylinek s pokročilou alchymií která udělá z plechovky totálně imunní pevnost s ochrannou na vše a imkou proti všemu. Ujasním - jsem pro léčitelskou alchymii a hlavně sběr bylinek jako doplňkového kraftu. Jsem pro sběr plodin z pole a luk , aby mohli malé lvli sbírat lesní plody a na poli u Karathy rýži, pšenici, ječmen, kukuřici, rajčata, brambory apod. Jsem pro rozvoj včelařství jako malého doplňkového kraftu (byl na původní ST). Jsem pro Rybářství ,jsem pro kuchařství , jsem pro všechno to co mne přivede do lesa a přinutí mne prošmejdit všechny kouty a sesbírat maliny ostružiny a jiné plodiny a byliny a ne jen proběhnout koridorem.
Menhiri Dierta
Re: Thalie
+1Jachym wrote:Aha musím ještě zareagovat na osobní dopisy. Lidé si pletou sběr bylinek s pokročilou alchymií která udělá z plechovky totálně imunní pevnost s ochrannou na vše a imkou proti všemu. Ujasním - jsem pro léčitelskou alchymii a hlavně sběr bylinek jako doplňkového kraftu. Jsem pro sběr plodin z pole a luk , aby mohli malé lvli sbírat lesní plody a na poli u Karathy rýži, pšenici, ječmen, kukuřici, rajčata, brambory apod. Jsem pro rozvoj včelařství jako malého doplňkového kraftu (byl na původní ST). Jsem pro Rybářství ,jsem pro kuchařství , jsem pro všechno to co mne přivede do lesa a přinutí mne prošmejdit všechny kouty a sesbírat maliny ostružiny a jiné plodiny a byliny a ne jen proběhnout koridorem.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Thalie
Tak to je přesně ono - sbírání a hledání bylinek, ovoce a plodin donutilo lidi zkoumat a prohledávat i taková místa kam se normálně nevleze 
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska