Dobrý den,
nevím kam to nejlépe napsat, ale rád bych poprosil DM, jestli by nebylo možné oživit hráče "Wsoren". Došlo ke střetnutí povrchu a podtemna v poušti a bohužel jsem zjistil, že mám blbě přepnuté stínové zranění:( Takže hráč nešel oživit. Bohužel zrovna není žádné DM ve hře takže to nelze řešit ani touto cestou. V případě potřeby u toho byli další tři hráči jako svědci (1 podtemno, 2 povrch).
Moc děkuji.
P.S.: stínovky jsem si už přepnul dobře:)