Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Plánované i proběhlé srazy.

Moderators: DM, WB

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Post by Rejty »

Tahle sestava platí? Co ti nerozhodnutí?

S Krkounem sem už mluvil, počítá s námi.
Rejty wrote: Jedou:
- Rejty, Fredy, Fox, xpm335, Awadar + Theogil, Goran + May, Kopajda (sobota večer), Rosnička, Sváča, Pepa48 (sobota večer), Bers + Lenka, Reyza, Groll + Sorrow (pátek večer),

Možná:
- Theureg, Shaman, Jaara, Rudi + Lenka,
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Post by rosnicka »

léčím se z virozy jak divá abych byla fit, s určitostí vím že na pátek mám dovolenou, cestovní itinerář mám připravený páč jedu trošku jinudy :mrgreen:
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Post by Rejty »

Aktualizace došlých plateb:
Rejty wrote:Jedou:
- Rejty, Fredy, Fox, xpm335, Awadar + Theogil, Goran + May, Kopajda (sobota večer), Rosnička, Sváča, Pepa48 (sobota večer), Bers + Lenka, Reyza, Groll + Sorrow (pátek večer),

ti, co jsou modře, už mají zaplaceno
zeleně - nechtějí jídlo
fialově - zaplatí na místě

Možná:
- Theureg, Rudi + Lenka,
Ještě přišly dvě platby, ale netuším, kdo je Ondřej Sedláček a kdo je "Max".
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Post by rosnicka »

omlouvám se, já tam zapomněla připsat , ondřej sedláčekk jsem já :mrgreen:
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Post by Goran »

Omlouvám se. Max = xpm335. Zmatek v acc a přezdívkách :-D.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Post by Rejty »

Dobře, aktualizováno :wink:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Post by Rejty »

Program na víkend:


Pátek večer

- my z Plzně dorazíme na tábořiště kolem 18:00
- pokud by si někdo nebyl jistý cestou, napište mi do PM o číslo, ale upozorňuji, že na tábořišti bývá špatný nebo žádný signál
- večer se můžeme jít projít na bunkr nebo na Falknštejn (cca 2 km cesty)
- táborák, opákání buřtů, řev a sáhodlouhé debaty u ohně - vemte si něco na opékání na oheň


Sobota dopoledne, kolem oběda:

- dopoledne po probrání pěší výlet na Gudštejn (cca 5 km tam a 5 km zpět na tábořiště), jde se malebným údolím Úterského potoka - dá se tam dojet i autem, kdo se na to necítí, ale je to celkem hezká procházka a nepůjdeme žádným závodním tempem
- vstup na Gudštejn je zdarma
- na Gudštejně je možnost zakoupit občerstvení, nedalo v Okrouhlém Hradišti je hospoda, ale nemám ověřené, zda ještě funguje, pokud ano, tak se tam stavíme na oběd
- že si máte vzít nějaký batoh na svačinu a pití snad nemusím připomínat :)


Sobota odpoledne:

- dle počasí se půjdeme vykoupat do lomu poblíž Konstantinových Lázní (cca 6 km cesty), podle času tam zřejmě už zůstaneme a půjdeme rovnou ke Krkounovi, ať neběháme sem tam, dá se rovněž přiblížit autem
- je tam občerstvení a platí se vstupné, bude to pár korun


Sobota večer:

- bujará zábava u Krkovičky v Kontantinkách s večeří
- budeme sedět venku, tak si vemte něco na sebe, někdy bývá chladno
- vemte deskovky, karty atd., kdo máte, případně sem napište co, ať nebereme to samé
- večer / v noci návrat na tábořiště pěšky


Neděle ráno:

- zkulturnění se a odjezd jak kdo potřebuje, my většinou jezdíme ještě ke Krkounovi do Konstantinek na oběd
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Post by Rejty »

K množícím se dotazům... Letos si s sebou zbraně ani kostýmy neberte :)
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Post by rosnicka »

Kde se dá parkovat ?
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Post by rosnicka »

Tak už doma z výletu, byl to fajn víkend
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Post by Rejty »

Jo, bylo to super, díky všem za účast :)
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Post by rosnicka »

u Krkovičky to dopadlo v pohodě ? Kdyby ne tak něco pošlu aby jste v tom nebyli sami.
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Post by rosnicka »

dobrá zpráva, hodinu a půl na to co jsem dojela domů jsem se stala podruhý babčou
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Post by Barbar321 »

rosnicka wrote:dobrá zpráva, hodinu a půl na to co jsem dojela domů jsem se stala podruhý babčou
Gratuluju :) :wink:
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jedenáctý letní sraz Thalie 2017

Post by Rejty »

To je ale dáreček na uvítanou :) Velká gratulace :ewink:
Vedoucí týmu Thalie
Post Reply