Užívání těžkých zbrojí

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Užívání těžkých zbrojí

Post by artaxas »

Jako tulak/WM sem dostal odbornost-,, zacházení se zbrojí těžká,,. Na fóru v mechanice jsem nikde nenašel, že by to můj build měl dostat.
Druhá věc když už sem píšu... Zkoušel sem sice jen na jedné, ale nešla mi nabídka získat past. Body v odstranění pasti mám.
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
artaxas
Šlechtic
Posts: 347
Joined: 18:43 07. May 2009

Re: Užívání těžkých zbrojí

Post by artaxas »

artaxas wrote:Jako tulak/WM sem dostal odbornost-,, zacházení se zbrojí těžká,,. Na fóru v mechanice jsem nikde nenašel, že by to můj build měl dostat.
Druhá věc když už sem píšu... Zkoušel sem sice jen na jedné, ale nešla mi nabídka získat past. Body v odstranění pasti mám.
Tak pasti jsou v pořádku, tam není co řešit.
Ale k těm zbrojim, je nový záměr aby odbornostt dostal WM, nebo je někde chyba. Pokud je to záměr, klidně toho využiji, ale jestli by se k tomu někdo vyjádřil. Jak sem psal - využít toho, ne zneužít chybu.

Dik
Lorne malvo karathský strážný, lučištnik, hraničář
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Užívání těžkých zbrojí

Post by Shaman88 »

artaxas wrote:
artaxas wrote:Jako tulak/WM sem dostal odbornost-,, zacházení se zbrojí těžká,,. Na fóru v mechanice jsem nikde nenašel, že by to můj build měl dostat.
Druhá věc když už sem píšu... Zkoušel sem sice jen na jedné, ale nešla mi nabídka získat past. Body v odstranění pasti mám.
Tak pasti jsou v pořádku, tam není co řešit.
Ale k těm zbrojim, je nový záměr aby odbornostt dostal WM, nebo je někde chyba. Pokud je to záměr, klidně toho využiji, ale jestli by se k tomu někdo vyjádřil. Jak sem psal - využít toho, ne zneužít chybu.

Dik
Zatím nebyl vydán TLK, bude v blízké době opraveno. Text featu nereflektuje skutečnost.
User avatar
soul1
Rytíř
Posts: 525
Joined: 14:04 24. Jul 2011
Location: In your mind
Contact:

Re: Užívání těžkých zbrojí

Post by soul1 »

Heretik - 1 Lvl to same
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek
Post Reply