Svázání plání
Svázání plání
Kouzla Svázání plání a Silnější svázání plání funguje jinak, než zřejmě fungovalo před změnami školy Vyvolání.
Předtím obě kouzla trvala relativně dlouho (minimálně 1tah/úroveň, možná 1hodina/úroveň).
Teď trvají jen pár kol (možná i méně jak 1kolo/úroveň).
Včera zkoušeno vyvolání elementu a to bylo bez problému, svázání plání jsem zkoušel až dnes.
Předtím obě kouzla trvala relativně dlouho (minimálně 1tah/úroveň, možná 1hodina/úroveň).
Teď trvají jen pár kol (možná i méně jak 1kolo/úroveň).
Včera zkoušeno vyvolání elementu a to bylo bez problému, svázání plání jsem zkoušel až dnes.
Nimoen Nera
Re: Svázání plání
Nevím, jak svázání plání teď v poslední době, ale brána, která je vlastně typově stejné kouzlo je na kola už dlouhou dobu.
Vyvolání bytostí (zmíněný element) je pak na hodiny
Vyvolání bytostí (zmíněný element) je pak na hodiny
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Svázání plání
Obávám se, že úpravy v kouzlech jsou tou příčinou viz. http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 47#p291047BlueOne wrote:Kouzla Svázání plání a Silnější svázání plání funguje jinak, než zřejmě fungovalo před změnami školy Vyvolání.
Předtím obě kouzla trvala relativně dlouho (minimálně 1tah/úroveň, možná 1hodina/úroveň).
Teď trvají jen pár kol (možná i méně jak 1kolo/úroveň).
Včera zkoušeno vyvolání elementu a to bylo bez problému, svázání plání jsem zkoušel až dnes.
a Silnější svázání plání, dle standardu nwn wik,i trvá také pouze kola (tak hádám, že se k němu vrátilo / přistoupilo, jako u Svázání plání)
"Don Salieri je hodný člověk, který má hodně přátel, a těch, co ho zradili už moc není. Don Salieri je také lidumil, který lidem rád pomůže, když si za ním přijdou pro radu nebo pro pomoc, ale to samé Salieri očekává od nich. Někdy se může stát, že se don Salieri rozhodne, aby jeho nepřátelé zmizeli do jednoho."
Re: Svázání plání
Jo ale ještě před zavedením komponent a změn vyvolání obě svázání fungovala celkem dlouho. Nevím jestli je to teď chyba, nebo to chyba byla a teď se opravila, ale byl jsem opět celkem v šoku když mi po pár kolech zmizel vyvolaný slaad, kterého jsem měl vždy několik hodin.
Nimoen Nera
Re: Svázání plání
A vida, tu úpravu trvání jsem přehlédl. Tak pak je to asi v pořádkuJAH wrote:Obávám se, že úpravy v kouzlech jsou tou příčinou viz. http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 47#p291047BlueOne wrote:Kouzla Svázání plání a Silnější svázání plání funguje jinak, než zřejmě fungovalo před změnami školy Vyvolání.
Předtím obě kouzla trvala relativně dlouho (minimálně 1tah/úroveň, možná 1hodina/úroveň).
Teď trvají jen pár kol (možná i méně jak 1kolo/úroveň).
Včera zkoušeno vyvolání elementu a to bylo bez problému, svázání plání jsem zkoušel až dnes.
a Silnější svázání plání, dle standardu nwn wik,i trvá také pouze kola (tak hádám, že se k němu vrátilo / přistoupilo, jako u Svázání plání)
Nimoen Nera
Re: Svázání plání
Trvalo to déle, nyní to trvá kola. Dle úprav kouzel je to nový zásah, takže ať bylo předchozí nastavení jakékoli, tak teď se změnilo. Ve mně to evokuje záměr, aby čaroděj neměl moc dlouho silnějšího společníka, kterého naboostí - alespoň ne tohoto typu (btw. nevím jak u tebe, ale z mého pozorování ti slaadi neměli ani regeneraci, kterou by měli mít, takže to taková hitparáda ani nebyla), ale třeba se pletu.BlueOne wrote:Jo ale ještě před zavedením komponent a změn vyvolání obě svázání fungovala celkem dlouho. Nevím jestli je to teď chyba, nebo to chyba byla a teď se opravila, ale byl jsem opět celkem v šoku když mi po pár kolech zmizel vyvolaný slaad, kterého jsem měl vždy několik hodin.
Dokud se vývoj neustálí, tak asi budeš (budeme) zažívat šoky častěji a nezbývá nic jiného, než se smířit s nestálostí a nespolehlivostí kouzel u čaroděje.
"Don Salieri je hodný člověk, který má hodně přátel, a těch, co ho zradili už moc není. Don Salieri je také lidumil, který lidem rád pomůže, když si za ním přijdou pro radu nebo pro pomoc, ale to samé Salieri očekává od nich. Někdy se může stát, že se don Salieri rozhodne, aby jeho nepřátelé zmizeli do jednoho."
Re: Svázání plání
Do budoucna se toto týká vyvažování summonů (které časem příjde, ale prostě aplikujeme změny postupně).
Vyvolej bytost nyní trvá 24 hodin nezávisle na levelu - cílem je tedy dlouhotrvající summon, který ale bude spíše slabší, resp. principem by mělo být posílení jej kouzly.
Oproti tomu všechna kouzla která vyvolávají bytostí z plání, budou vyvolávat bytosti silnější a zajimavější, ale s trváním jen na kola.
Vyvolej bytost nyní trvá 24 hodin nezávisle na levelu - cílem je tedy dlouhotrvající summon, který ale bude spíše slabší, resp. principem by mělo být posílení jej kouzly.
Oproti tomu všechna kouzla která vyvolávají bytostí z plání, budou vyvolávat bytosti silnější a zajimavější, ale s trváním jen na kola.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Svázání plání
Dotaz:
kouzelník 16lvl.
zakouzlí svázání plání, 7dalších kouzel (v hastu). Přejde lokaci, doběhne k dalšímu přechodu (v hastu běží, nebojuje), přejde. A summon se odvolá.
Ptám se tedy zda je to takto ok, co se týče času trvání kouzla, mě to přijde trošku nepoužitelné. (těch 7 kouzel byl boost na toho jediného summona)
edit: Kouzlo: Silnější svázání plání
kouzelník 16lvl.
zakouzlí svázání plání, 7dalších kouzel (v hastu). Přejde lokaci, doběhne k dalšímu přechodu (v hastu běží, nebojuje), přejde. A summon se odvolá.
Ptám se tedy zda je to takto ok, co se týče času trvání kouzla, mě to přijde trošku nepoužitelné. (těch 7 kouzel byl boost na toho jediného summona)
edit: Kouzlo: Silnější svázání plání
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Svázání plání
Vzhledem k tomu ze je to ted round/lvl udajne, tak mi to docela sedi.
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Svázání plání
Ano sedí. Dle tohoto.
Já se ale ptám na použitelnost dle daného příkladu.
Já se ale ptám na použitelnost dle daného příkladu.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Svázání plání
V revizi summonů ke které se směřuje budou kolovky silnější než summoni dlouhodobí.
Tedy vyvolej bytost - slabší ale dlouhodobí, pláně kratší ale zase více silnější aby zachránili situaci.
Tedy vyvolej bytost - slabší ale dlouhodobí, pláně kratší ale zase více silnější aby zachránili situaci.
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Svázání plání
Nu pokud pouzijes Round/lvl summona pri buffovani, pak hobuffnes a bezis dve lokace k dungu, tak to rozhodne pouzitelne neni-darkvision- wrote:Ano sedí. Dle tohoto.
Já se ale ptám na použitelnost dle daného příkladu.
Nicmene!! Pokud si to nechas jako silneho summona na pouziti u bosse, kde by bezny summon nestacil, tak ten round/lvl (pripadne extended) staci
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Svázání plání
No on ten summon zatím jako silnější není, ne tedy o tolik, takže aktuálně mě to situace nezachraní. Ac ma stejny jak vyvolej bytost, ma utok navic a lehounce vyšší ab (myslim). Jenze kdyz ho vykouzlíš a on začne kouzlit - tak tim ti moc akce nezachraní, pokud te nahanej npc
Add2. Summony bufovat musis pokud z nich chces neco vytáhnout.
DOTAZ: Standartní svázání plání vyvolá démona, nicméně demon dřív měl sekeru. Ted je neozbrojen.
Myslim ze to je i u kostlivce. Respektivě summoni co měli zbraně, je ted nemaj a mlátej pestma (což je zas nepouzitelné).
Radši mám summona co zranuje za 20 než ten co zranuje za 8.
Všechno to jsou jen zpetné vazby, dotazy, tak z toho nedělejte humbuk, děkuji.
Samozřejmě se tohle stahuje na solo creeping.
V partě takový problémy člověk neřeší, respektive neřeším summona.
Add2. Summony bufovat musis pokud z nich chces neco vytáhnout.
DOTAZ: Standartní svázání plání vyvolá démona, nicméně demon dřív měl sekeru. Ted je neozbrojen.
Myslim ze to je i u kostlivce. Respektivě summoni co měli zbraně, je ted nemaj a mlátej pestma (což je zas nepouzitelné).
Radši mám summona co zranuje za 20 než ten co zranuje za 8.
Všechno to jsou jen zpetné vazby, dotazy, tak z toho nedělejte humbuk, děkuji.
Samozřejmě se tohle stahuje na solo creeping.
V partě takový problémy člověk neřeší, respektive neřeším summona.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Svázání plání
Jsi v sekci týkající se chyb, vzbuzuje to dojem humbuku (když užiju tvůj výraz).-darkvision- wrote:Všechno to jsou jen zpetné vazby, dotazy, tak z toho nedělejte humbuk, děkuji.
Jinak díky za zpětnou vazbu.
.