prohlídka inventáře postav

Chyby, které je třeba vyřešit zásahem DM a není třeba jakákoliv WB práce.

Moderators: DM, WB

Post Reply
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

prohlídka inventáře postav

Post by Barbar321 »

Chtěl bych se zeptat, zda-li proběhla nějaká kontrola předmětů u postav. Byl jsem v dílně a najednou se mi objevila hláška "ztracený předmět luk z mrtvého těla"

Rád bych tedy zjistil, co se děje a jestli je to v pořádku...i když nemám informace o tom, že by se jednalo o nějaký vyjímečný předmět
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
JanF
Nováček
Posts: 33
Joined: 21:10 17. Apr 2020

Re: prohlídka inventáře postav

Post by JanF »

Barbar321 wrote:Chtěl bych se zeptat, zda-li proběhla nějaká kontrola předmětů u postav. Byl jsem v dílně a najednou se mi objevila hláška "ztracený předmět luk z mrtvého těla"

Rád bych tedy zjistil, co se děje a jestli je to v pořádku...i když nemám informace o tom, že by se jednalo o nějaký vyjímečný předmět
Ahoj, přídávám se taky. Stejný luk jsem postavě koupil u dobrodruha před dlouhou dobou a dal do trezoru až dosáhne lvl. V trezoru jsem ale luk nenašel. Nevím ani kdy zmizel - a nemám ani screen že jsem ho v sejfu měl.

Byl nějaký DM zásah? Luk měl dávat dmg negativkou, byl +4 a měl status mocný (myyslím že +6). Příběh měl o tom, že ho na dně propasti z mrstvých těl vytvožil nějaký čáryfuk kterého do propasti zahnali nějací lítající neprátelé.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: prohlídka inventáře postav

Post by kucik »

JanF wrote:Ahoj, přídávám se taky. Stejný luk jsem postavě koupil u dobrodruha před dlouhou dobou a dal do trezoru až dosáhne lvl. V trezoru jsem ale luk nenašel. Nevím ani kdy zmizel - a nemám ani screen že jsem ho v sejfu měl.

Byl nějaký DM zásah? Luk měl dávat dmg negativkou, byl +4 a měl status mocný (myyslím že +6). Příběh měl o tom, že ho na dně propasti z mrstvých těl vytvožil nějaký čáryfuk kterého do propasti zahnali nějací lítající neprátelé.
DM nemá v podstatě způsob, jak něco sebrat z hráčského persistentního trezoru. Když pominu současné nahlížení více postav do jednoho inventáře. A myslim, že přímé mazání z SQL tu nikdo nepoužívá.

Nicméně u hráče JanF vidim v trezoru nějaký luk z mrtvého těla, ale pokud je to dnes už po úpravách neplatný item, tak ho nejspíš už persistence nedokáže zrekonstruovat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Re: prohlídka inventáře postav

Post by NesQe »

Já ten luk na jedné z postav stále mám, jestli to nějak pomůže.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
JanF
Nováček
Posts: 33
Joined: 21:10 17. Apr 2020

Re: prohlídka inventáře postav

Post by JanF »

kucik wrote:Nicméně u hráče JanF vidim v trezoru nějaký luk z mrtvého těla, ale pokud je to dnes už po úpravách neplatný item, tak ho nejspíš už persistence nedokáže zrekonstruovat.
Zkontroloval jsem oba sejfy co má postava má - luk v nich není vidět, nejde vybrat. Luk vlastně je a zároveň není. :)

Proč je luk neplatný? Postava ho koupila někdy konec 05/2020 - začátek 06/2020 u dobrodruha. O akci úprav itemů nevím.

Proč zmizel Barbarovi z invu?

Proč na jedné postavě vadí a na postavě NeSque ne?
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: prohlídka inventáře postav

Post by kucik »

JanF wrote:
kucik wrote:Nicméně u hráče JanF vidim v trezoru nějaký luk z mrtvého těla, ale pokud je to dnes už po úpravách neplatný item, tak ho nejspíš už persistence nedokáže zrekonstruovat.
Proč je luk neplatný? Postava ho koupila někdy konec 05/2020 - začátek 06/2020 u dobrodruha. O akci úprav itemů nevím.

Proč zmizel Barbarovi z invu?

Proč na jedné postavě vadí a na postavě NeSque ne?
To už je otázka na někoho jiného. :)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
JanF
Nováček
Posts: 33
Joined: 21:10 17. Apr 2020

Re: prohlídka inventáře postav

Post by JanF »

Dneska dobrodruh prodává Luk z mrtvého těla. Neinvestoval jsem dalších 260 tisíc abych zjistil jestli se i tenhle zaklíní v sejvu a zneviditelní a už nepůjde vytáhnout.

Chyba v matrixu?
Attachments
luk z mrtveho tela res.png
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: prohlídka inventáře postav

Post by Nalkanar »

Pokusně jsem strčil jeden kus do trezoru.
.
JanF
Nováček
Posts: 33
Joined: 21:10 17. Apr 2020

Re: prohlídka inventáře postav

Post by JanF »

Nalkanar wrote:Pokusně jsem strčil jeden kus do trezoru.
Dnes se mi Luk z mrtvého těla objevil v trezoru a šel vytáhnout. Nechápu.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: prohlídka inventáře postav

Post by Shaman88 »

Nedáváš do trezoru větší počet předmětů než je limit?
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: prohlídka inventáře postav

Post by Barbar321 »

I když se JanFovi povedlo luk dostat z trezoru, pořád by mě zajímala odpověď, jak z ničeho nic mohl tento luk zmizet od mé postavy. Byl jsem v dílně a náhodou jsem si všiml hlášky ztracený luk.

Naprosto z ničeho nic. Log z události mám
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: prohlídka inventáře postav

Post by Nalkanar »

No DMka běžně inventáře nelustrují, takže netuším.

Jinak luk jsem včera večer strčil do trezoru a stále tam v pořádku je.
.
Post Reply