craft očarování

Moderators: DM, WB

User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: craft očarování

Post by Barbar321 »

Tak ono v podstatě o nic nejde, ta šance je malá, normální zbraní by padnul mnohem rychleji a takový kus se lowíkům do rukou stejně nedostane. Spíš jsem se ptal, jestli není chyba, že tu nefunguje nějaká ochrana, jako u kouzel pro bosse. Silnější bossové stejně tu past směle přehodí.

Děkuju za vysvětlení a asi bych celou tuto záležitost pustil z mysli
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: craft očarování

Post by Barbar321 »

Nevím tedy, jestli to má nyní ještě smysl řešit, když se bude zavádět balanc zbraní, ale když jsem s postavou trénoval očarování, šla mi v dýce udělat poprava nemrtvých se 180%. Když jsem se ale dostal na maximum a zkusil plné očarování kamenem 200%, napsalo to, že do zbraně se vejde pouze 120% a náležitě to ořízlo.

Co si tak vzpomínám, psalo se, že tyto schopnosti nejsou limitované velikostí zbraně.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
XŠevyX
Rytíř
Posts: 541
Joined: 13:58 03. Oct 2009
Location: R.p.R

Re: craft očarování

Post by XŠevyX »

Při očarování bojových rukavic vampem (upířím obnovením) zmizí, respektive se použíjí, veškeré ingredience k tomu potřebné ale ve výsledku to na rukavice neudělá žádný efekt = rukavice zůstávají bez jakéhokoliv očarování.
Podle všeho by na rukávky vamp měl fungovat... jedná se tedy o bug.??
=============
Seart
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: craft očarování

Post by KaTo »

Na 99% něco "skřípe" v craftu
NEBO
je tam nějaké "past" při nastavování, která nám uniká, v tom případě prosím o info, na co si dát příště pozor.

A - kovařina:
1) nastaveno kování Stínová kamy (s pradubovou rukovětí)
2) ale při kování to psalo, že se kove kukri
3) nakonec vykována správně kama

B - očarovávání:
1) trubice nastavena na 200% Upíra (100+100) (i po skončení očarování stále zůstalo nastavení na 200% upíra)
2) vložen největší kámen s 190% duší
3) během klikání se průběžně na střídačku psalo, že se čaruje 200% upíra anebo že se čaruje upír s kyselinou
4) nakonec očarován jen 100% upír (tj. +1 vampýří sání), zbytek duše nepoužit (vypadá to, že to bralo tu kyselinu, které se neprojevila)
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: craft očarování

Post by Barbar321 »

Je dulezite u kazdeho ocarovani natvrdo kliknout na % ocarovani bez ohledu na to, co to pise. tj. pokazde musis nejprve kliknout na 200% a pak nastavit stejne vedlejsi i hlavni ocarovani
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
Thurms
Rytíř
Posts: 563
Joined: 12:57 11. May 2010

Re: craft očarování

Post by Thurms »

Přiznám se, že z očarování jsem už opravdu rozčarovaný. Snažím se nastavit kombinaci 100 % nějaký element a 60 % popravy (jen kvůli skillování). Kliknu na poměr, pak zvolím hlavní a vedlejší očarování. Vše se tváří, že je správně. Výsledné očarování je čistá kyselina, která tam byla původně, takže za málo expů. Předtím se mi u dvou kamenů stalo, že to zase vzalo pouze čistou popravu, ač tam byla kombinace s elementem.
Nathaniel: nemůžeš-li pomáhat, pak aspoň neubližuj
Lens: mluvka
Sallias
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: craft očarování

Post by Caehan »

Thurms wrote:Přiznám se, že z očarování jsem už opravdu rozčarovaný.
:D

Pamatuju si, že jsem s ním měl podobné obtíže Občas nebylo úplně intuitivní, kolik se vezme jako hlavní a kolik jako vedlejší, co si ještě pamatuju.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Thurms
Rytíř
Posts: 563
Joined: 12:57 11. May 2010

Re: craft očarování

Post by Thurms »

Caehan wrote:
Thurms wrote:Přiznám se, že z očarování jsem už opravdu rozčarovaný.
:D

Pamatuju si, že jsem s ním měl podobné obtíže Občas nebylo úplně intuitivní, kolik se vezme jako hlavní a kolik jako vedlejší, co si ještě pamatuju.
O intuitivnosti to bohužel není. Zkoušel jsem to schválně několikrát nastavit, aby tam byla kombinace x a ono si to ve výsledku vzalo kombinaci y (tu úplně původní, ač jsem ji několikrát změnil). Jinými slovy si to nevezme kombinaci, kterou nastavíš...
Nathaniel: nemůžeš-li pomáhat, pak aspoň neubližuj
Lens: mluvka
Sallias
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: craft očarování

Post by Barbar321 »

Thurms wrote:
Caehan wrote:
Thurms wrote:Přiznám se, že z očarování jsem už opravdu rozčarovaný.
:D

Pamatuju si, že jsem s ním měl podobné obtíže Občas nebylo úplně intuitivní, kolik se vezme jako hlavní a kolik jako vedlejší, co si ještě pamatuju.
O intuitivnosti to bohužel není. Zkoušel jsem to schválně několikrát nastavit, aby tam byla kombinace x a ono si to ve výsledku vzalo kombinaci y (tu úplně původní, ač jsem ji několikrát změnil). Jinými slovy si to nevezme kombinaci, kterou nastavíš...
Potvrdím to, je tomu tak. Zkazil jsem tímto před cca rokem několik 180% a 200% kamenů. Ale tím, že je to kombinace jen pro trénování, v praxi naprosto nepoužitelná, nechal jsem to být a útrpně to překlenul na jiném.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Post Reply