Já děkuji za vaši trpělivost i přes neplánované "uzamknutí" v izolovaných lokacích a tak nějak celkově za hru postav, která mě těšila a jejich postoje k různým situacím.
A taky poděkování za některé vypjatější chvíle, kdy jsem měl za konzolí obavy o další osud skupiny .
P.S. Úplně všichni se živí nevrátili, ale to bych tu nerozebíral (však víte jak to myslím ).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Díky moc Frynovi za dnešní královský proslov i všem hráčům za následné posezení U Škopku. Vítané rozptýlení po delší době od Thalie.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Já bych chtěl poděkovat takové blbůstce.. a to jsou dostavníky a lodě. Nedávno jsem zjistil, že mají přesně ideálně dlouhý čas na to si připravit vodní dýmku. Vždy mě cestování nebavilo, připadalo mi to zdlouhavé, ale ten odpočinek od sezení, trošku se projít, a pak sednout čerstvý s vodárnou ke hře.. k nezaplacení
Přidám se k poděkování, hezky udělané (zvláště dávkování informací, kdy postavy netuší, kde je vlastně pravda a lze to vysvětlit x-způsoby), konec byl z naší strany trošku uspěchanější, ale už bylo dost hodin…
Nathaniel: nemůžeš-li pomáhat, pak aspoň neubližuj
Lens: mluvka
Sallias
Taktéž děkuju za hru a pěkné reakce postav. Konec si rozhodně nevyčítejte, stihlo se co bylo třeba a jsem rád, že jsme to všichni vydrželi i do tak pozdních hodin .
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).