Pomlouvačně propagandistický topic

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
DenGrasse
Ďábel
Posts: 5869
Joined: 01:37 21. Feb 2008
Contact:

Re: Žalovníček žaluje...

Post by DenGrasse »

darmonlor wrote:… Pastnout pak odkaz na EQ už neberu jako humor, ale provokaci.
to si vyřiď s Georgem... byla to jeho soukromá aktivita, nikoli nějaký nepřátelský krok ze strany Thalie vůči EQ, jak to prezentuje labir. Myslím, že to, co se rozvinulo na fóru EQ, je reakce mnohem prudší, než by odpovídalo vážnosti situace.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Žalovníček žaluje...

Post by Neithan1 »

ja myslim ze to nebol ani utok z Georgovej strany, kazdopadne tym potvrdil mienku ktoru mal Labir o ludoch z Thalie.. nech uz je akakolvek ... inak Amen. alchymista to zasa vystihol


Image

Labire nech zo seba prudit ten hnev, nechaj sa nim ovladnut, to on ti dava silu o ktorej nemas ani predstavu.. to len on ti moze dat... NESMRTELNOST
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
darmonlor
Nováček
Posts: 22
Joined: 10:55 28. Jul 2008
Location: Praha

Re: Žalovníček žaluje...

Post by darmonlor »

DenGrasse wrote:To si vyřiď s Georgem... byla to jeho soukromá aktivita, nikoli nějaký nepřátelský krok ze strany Thalie vůči EQ, jak to prezentuje labir. Myslím, že to, co se rozvinulo na fóru EQ, je reakce mnohem prudší, než by odpovídalo vážnosti situace.
Souhlasím, i když se vcelku dá očekávat, že tvůrce systému ponese jeho kritiku hůř než nezůčastněný pozorovatel. Navíc když se o ní dozví takovým způsobem.

Na stranu druhou vidím jednoznačné plus v tom, že se najednou ozvali ti, co si raději svou (konstruktivní) kritiku nechávali pro sebe a možná z toho bude Labir schopen vyvodit nějaké závěry.
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Žalovníček žaluje...

Post by Tretas »

no hele já jsem tu včera napsal stížnost na jednoho hráče kvůli jeho chybě a dnes už se v totom foru hovoří málem o ,,utoku na equilibrii". nebylo by vhodnější toto ukončit a hodit do koše?
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
darmonlor
Nováček
Posts: 22
Joined: 10:55 28. Jul 2008
Location: Praha

Re: Žalovníček žaluje...

Post by darmonlor »

Tretas wrote:no hele já jsem tu včera napsal stížnost na jednoho hráče kvůli jeho chybě a dnes už se v totom foru hovoří málem o ,,utoku na equilibrii". nebylo by vhodnější toto ukončit a hodit do koše?
To bylo imho už dávno.
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Žalovníček žaluje...

Post by Neithan1 »

no neviem, stojim si zatym ze sa z komara robi velobloud.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Re: Žalovníček žaluje...

Post by Žorž »

Jé, mezisvětový flames jsem za svou působnost ještě nezažil! :D NWN scéna opravdu stále vydatně žije.

Výjimečně vážně: Podle mě vůbec o Equilibrii jako takovou v tématu nešlo. Prostě nás pobavil výraz PLACOS a ta téměř Orwellovská myšlenka tajemného odosobněného kontrolního systému...a vytvořili jsme si k tomu vlastní mytologii, jen abychom se vzájemně pobavili.

Pokud to někoho urazilo, omlouvám se a slovo PLACOS omezím.

P.S. Já samozřejmě fandím komukoliv v naší komunitě a jakékoliv snaze o zlepšení NWN světů...ale to víte, některé příspěvky equilibrijského vedení mi ten newspeak prostě jakožto neutrálnímu pozorovateli evokují. :) (tato poznámka další pokus o nadhled a odlehčení)


P.P.S., ještě pro obranu, aby bylo vidět, že nikoho neobviňujem (třeba z kradení stráneč či čeho? :roll: ), nekritizujeme, neurážíme, nehaníme, nešpiníme... zacituji ve vší skromnosti..sebe. :D
Žorž wrote: P.S. Berte s nadhledem pobavený příspěvek zarytého demokrata, případně monarchisty, prosím. :) Na druhou stranu to špehování funguje, zdá se, dobře a bez falešného obviňování.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Žalovníček žaluje...

Post by Prometheus »

Fuu, ako vidim tak tato tema sa paradne rozrastla :lol:
Ja osobne som sa pri citani celkom pobavil a predpokladam ze tak to aj bolo myslene
Ze to bolo odoslane na EQ tak to sa uz naozaj da chapat ako provokacia a pokial ludia s EQ na to reaguju negativne- no niet sa co divit, chapem.
Ja som nikdy na EQ nehral, vlastne som nikdy nehral na inom serveri lebo Thalia mi uplne vyhovuje a preto si fakt netrufam sudit.
Ale suhlasim s nazorom ze sa to zbytocne nafukuje 8)
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Re: Žalovníček žaluje...

Post by Žorž »

Inu, snad ten poměrně odvážný úlet s odkazem na EQ nakonec tak na škodu nebude, ne? Alespoň po delší době vidím pár známých tváří, resp. avatarů :), kteréžto při této příležitosti zdravím! Jinak napsáno, alespoň byla podpořena mezisvětová komunikace.
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Žalovníček žaluje...

Post by Neithan1 »

jop.. takto nejako to zacinalo aj vo vietname..a teraz sa tam vyrabaju vsetky znackove znacky
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Žalovníček žaluje...

Post by Krata »

Na thalii panuje uvolněnější atmosféra a proto i tohle téma zabloudilo jinym směrem než bylo původně zamýšleno, neodsuzovali jsme EQ ani PLACOS, jen si z toho děláme srandu :D
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Gran
Nováček
Posts: 2
Joined: 18:04 01. Sep 2008

Systémy EQ

Post by Gran »

Ahoj =)

Jen abych také přidal svou trošku do mlýna: Na EQ jsem hrál pár let, takže vím, o čem mluvím .)

Labirovi zde musím vyseknout obrovskou poklonu. Za to obrovské množství práce, kterou si s tím dal.

Systémy, které vymyslel, jsou v principu opravdu suprové. Bohužel, dle mého skromného názoru, jsou přepísklé - příliš extrémní hodnoty, příliš radikální. Trošku ubrat na té radikálnosti - a je to úžasný svět.
Já teda věřím, že se to vyladí, a že se systémy stanou snesitelnými. Ve chvíli, kdy systémy nebudou prudit (resp. nebudou prudit neopodstatněně), bude to opravdu super!

Bohužel, vzhledem k přístupu Týmu takové vyladění ještě dlouho potrvá, takže takovým, jako jsem třeba já, již došla trpělivost... .)
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Žalovníček žaluje...

Post by OneHeart »

PlaCoS má jednu nespornou výhodu: z Eq odešel prasáckej odpad typu George :wink:

Tohle vzájemné pomlouvání je imo zbytečný, každý ať si hraje kde chce a nesere se tvůrcům do jejich světů.
Vaillardo Vran:
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Žalovníček žaluje...

Post by OneHeart »

Žorž wrote:Inu, snad ten poměrně odvážný úlet s odkazem na EQ nakonec tak na škodu nebude, ne? Alespoň po delší době vidím pár známých tváří, resp. avatarů :), kteréžto při této příležitosti zdravím! Jinak napsáno, alespoň byla podpořena mezisvětová komunikace.
pozdrafpánbu! :D
Vaillardo Vran:
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Žalovníček žaluje...

Post by Krata »

Neithan1 wrote:jop.. takto nejako to zacinalo aj vo vietname..a teraz sa tam vyrabaju vsetky znackove znacky
Neznáš? všechny DVD, CD, přehrávače a televize vyráběj v obrovských vietnamských továrnách na koleně či ponku, jen se pak na to placne známka JVC, Samsung atd. a od toho se odvíjí cena :)
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Locked