pec na kov v Karathe nepracuje

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

pec na kov v Karathe nepracuje

Post by monstera »

doufám, že to spraví restart....
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: pec na kov v Karathe nepracuje

Post by nomis_b »

pokud nektera vec z craftu nereaguje, jako ze se vevnitr neobjevuji prepinaci predmety, nebo po kliknuti se nic neprepne, v 90% to byva prave z duvodu pouziti veci uprostred lagu, kterej zastavi script uprostred vyhodnocovani.

Spravuje to restart.

Kdyz nefunguje jeden predmet, muzete zkusit druhy. pokud to pracuje v jine dilne, pravdepodobne se jedna o tento druh vady. Az kdyz to nefunguje v zadne z dilen, tak je to divne. Vsechny pece totiz pouzivaji stejny script, nemuze se tedy stat, ze by vam z jedne pece vyhazeli jine vysledky nez z druhe.
A zase se craftí...
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: pec na kov v Karathe nepracuje

Post by monstera »

[quote="nomis_b"]....Spravuje to restart......

jo, po resu to je ok
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: pec na kov v Karathe nepracuje

Post by PiAn0 »

Nefunguje vubec špalek na osekání dřeva v Karathě, prostě vubec nic neděla jako by to byla skřín jenom :). Něco podobného se mi stalo nedávno taky v Doubkově u kozy, kdy jsem na ni nějakou chvili normalně pracoval a zničeho nic konec, uplně přestala fungovat a už sem nic nevyrobil.
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: pec na kov v Karathe nepracuje

Post by nomis_b »

jo jo to je presne vono ten styl probelmu stejnej co predtim. mel by pomoci restart. Za posledni cca tyden sem zadnej update nedelal. Proto prosim upozorneni proti spwnovani fora:


NEJDE S TIM NIC SYSTEMOVE DELAT MUSITE CEKAT DO RESTARTU! NEBO JDETE DO JINE DILNY !
A zase se craftí...
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: pec na kov v Karathe nepracuje

Post by Theogil I »

Neuvažovali jste o otevření více dílen? Já jen, že když jedny nefungují a u druhých se sejdou 2-3 hráči tak mi přijde něco špatně. No ale na mě nedejte, já dělám do pojišťovnictví.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
paja13
Obyvatel
Posts: 146
Joined: 15:46 23. Aug 2008

Re: pec na kov v Karathe nepracuje

Post by paja13 »

Theogil I wrote:Neuvažovali jste o otevření více dílen? Já jen, že když jedny nefungují a u druhých se sejdou 2-3 hráči tak mi přijde něco špatně. No ale na mě nedejte, já dělám do pojišťovnictví.
to stejny i s alakacema prosim

oni se daji rozume pouzit jen ti 2 potulni - to muze postava stat u kotle a mit porad otevrenou nabidku a postupne vzdycky po 1 kupovat katalizatory
v dilnach je to behani o patro jinam cekani na dlouhy lagy nez se otevre slozitej dialog pak desuplny klikani:aby clovek vyuzil 1 mixovanej katalizator dela 13 kliknuti aby ho vubec dostal do kotle - 3x koupe katalizatoru 3x koupe cinidla smichani 2 kliky a 3kliky za rozdeleni namixovanyho katalizatoru kterej se na sebe rychle nasklada a pak 2 kliky na dotazeni do kotle :o( a to se tam jeste hazou suroviny co je potreba delit :o)

v posledni dobe je u kotlu natresk a k tomu porad odbihaji potulni alchimisti za jezevcama nebo se od nich nechaji zabijet :o/

prosim moc prosim zakazte tem alakcum aspon hybat se z mista *moc prosi*
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: pec na kov v Karathe nepracuje

Post by nomis_b »

hm, no muzu zkusit dat i do alchymisticekho obchodu (jen toho z dilen, bo jen ten sem vyrabel) i flasticky po 10-ti kusech. Snad je to bere podle TAGu, aby pak i byli funkcni :mrgreen:


btw: no s tema lagama s rozhovorech.. to je jedna z veci, proc se celej craft predelaval na vlastni vyrobu. Kdyz si vzpomenete na CRT craft a na vyrobu 1veci asi 10ruznych menu s rozhovory.. asi by to taky nebyla hromadna vyroba :wink:
A zase se craftí...
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: pec na kov v Karathe nepracuje

Post by PiAn0 »

nomis_b wrote:jo jo to je presne vono ten styl probelmu stejnej co predtim. mel by pomoci restart. Za posledni cca tyden sem zadnej update nedelal. Proto prosim upozorneni proti spwnovani fora:


NEJDE S TIM NIC SYSTEMOVE DELAT MUSITE CEKAT DO RESTARTU! NEBO JDETE DO JINE DILNY !
Jenže ono se to zasekava až moc často, a teměř všude každy rastart...
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: pec na kov v Karathe nepracuje

Post by nomis_b »

No jak sem rikal, ze je to neresitelne, tak se rysuje reseni, ze by se to dalo opravovat.

Jde o to, ze se prece jen nejake ty scripty pousti a to on_used a on_open.

Navedl me na to Sylmael. Ve zkracene forme to dal i na EQ viz :
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopic.php?t=3496 uplne dole.


Ale je to potreba otestovat, jestli se skutecne tyhle scripty spousteji, prijde mi totiz divne, ze nekdy proste "zmizi" kosticky z pece, to by totiz znamenalo, ze se nevytvori nove.... Uvidime.
A zase se craftí...
PiAn0
Měšťan
Posts: 179
Joined: 20:06 03. Jan 2009
Location: Praha
Contact:

Re: pec na kov v Karathe nepracuje

Post by PiAn0 »

Ehm, ty kostičky nezmizí, ty tam normalně jsou, apson u mě. Ale proste to pracoviště vubec nepracuje, většínou se mi to stalo v pruběhu prace, že jsem dělal, napřiklad: osekaval jsem dřevo a po pátým osekanym dřevu najednou nic, kdyz sem tam vložil novy kus hrubeho dřeva vubec po zavření to nedelalo, ale kosticky tam byly.

Jinak btw: jak tam píše Sylmael, nešlo by udělat aby při logování nešli vidět jenom ty povolaní a levli, ale postavy ve hře ano? To zakrytí povolaní je úžasné, a krásné prohru :) , ale to zakrytí celých postav je myslim zbytečné.
Victor Gall - G14
Vojta(podsluncem) - Víly neexistují!
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: pec na kov v Karathe nepracuje

Post by igor »

PiAn0 wrote:Jinak btw: jak tam píše Sylmael, nešlo by udělat aby při logování nešli vidět jenom ty povolaní a levli, ale postavy ve hře ano? To zakrytí povolaní je úžasné, a krásné prohru :) , ale to zakrytí celých postav je myslim zbytečné.
A neni to zbytečný? Koukneš na web kdo je ve hře nebo přímo ve hře na seznam hráčů...
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: pec na kov v Karathe nepracuje

Post by Lord_Berserk »

po logu das vypis hracu a je to ne ? :idea:
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
Miky
Měšťan
Posts: 183
Joined: 07:21 28. Dec 2008

Re: pec na kov v Karathe nepracuje

Post by Miky »

Jediný rozdíl je, že by šli vidět DM, takže bych to nechal jak to je. Navíc to zvýší návštěvnost stránek, co takhle dát vedle výpisů reklamu na vibrátor? :lol:
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: pec na kov v Karathe nepracuje

Post by nomis_b »

JO tak odtad vitr vane :mrgreen:

Proste chces vedet, zda je ve hre Dm aby si ho mohl votravovat :lol:

NO hele nespawnujte mi tu topic. to je vylozene pro chyby v craftu !
Dejte si to do pripominek, ze chcete videt kolik a jak casto je jake DM ve hre a statistiky, kolik vam da xpu, kdyz se lognete do hry (tedy kolik DM killu se muzete dockat :wink: ).
A zase se craftí...
Locked