měl bys jít na přeškolení, protože už zaostáváš
Realie vs sila buildu
Re: Realie vs sila buildu
nojo učíme se rychle
měl bys jít na přeškolení, protože už zaostáváš
měl bys jít na přeškolení, protože už zaostáváš
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
-
GetFirstPC
- Nováček
- Posts: 26
- Joined: 21:27 15. Mar 2009
Re: Realie vs sila buildu
Neithan:aj tak je tato tema uplne k nicomu
Zas tak kničemu nebylo udivilo mě kolik lidi neví že tene požehnani dava minusove body oproti tomu paladinskemu a Rejty dal zapravdu a psal že se to opraví ted jen jestli se toho někdo ujme toť otazka.
Nebo to zustane ladem.
Zas tak kničemu nebylo udivilo mě kolik lidi neví že tene požehnani dava minusove body oproti tomu paladinskemu a Rejty dal zapravdu a psal že se to opraví ted jen jestli se toho někdo ujme toť otazka.
Nebo to zustane ladem.
Re: Realie vs sila buildu
Píšu si to do úkolníčku.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Realie vs sila buildu
no ja som myslel uz co sa z toho vyvinuloGetFirstPC wrote:Neithan:aj tak je tato tema uplne k nicomu
Zas tak kničemu nebylo udivilo mě kolik lidi neví že tene požehnani dava minusove body oproti tomu paladinskemu a Rejty dal zapravdu a psal že se to opraví ted jen jestli se toho někdo ujme toť otazka.
Nebo to zustane ladem.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Realie vs sila buildu
Já věděl, že to dává i zápor, jen jsem se moc nesetkával s BG co mají záporný charisma a tak se mi nezdálo důležitý řešit nějakou opravu.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Realie vs sila buildu
Mě by zajímalo proč je tady teda tolik zákazů, který (zřejmě) mají vést, aby tady nebylo PB a přitom vám přijde imka paralíza,jed silnější jak +4 str,+2con do základu
Si myslím, že každej kdo aspon trochu vidí do těch buildů tak mu je jasný, co bude lepší a jestli je to fakt vyrovnaný o to mít devast dřív ani nejde, spíš tam pak hraje největší roli TO.
"Pak by te mohlo neco zabit a nemuselo by mit ani nahozene stinove zabiti..."
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
Re: Realie vs sila buildu
Nějak jsi pozapomněl na -2 obratnost a moudrost.
Jaký jsou tu prosimtě zákazy? Ty jsem teda nějak minul.
Jaký jsou tu prosimtě zákazy? Ty jsem teda nějak minul.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Realie vs sila buildu
Je tu zakázaný skoro všechno! Jinak paralíza nevím co lízá a nebo co to má bejt, ale paralýza jen imunita jen na efetk paralýza (tedy nějakej pohled a efekty monster a nebo kouzlo drž osobu / monstrum a na nic víc) a ne na mysl, jak si zřejmě řada lidí myslí.kucik wrote:Jaký jsou tu prosimtě zákazy? Ty jsem teda nějak minul.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Realie vs sila buildu
Bojovníkovi musí hodně vadit -2 dex a wis.kucik wrote:Nějak jsi pozapomněl na -2 obratnost a moudrost.
Jaký jsou tu prosimtě zákazy? Ty jsem teda nějak minul.
Spíše omezení, zákaz je blbý slova. Jinak například místo tří povolání dvě, mnich a paladin se nesmí kombinovat. Plno kouzel různě upravených, já neříkám, že s těma úpravama nesouhlasím, ano většina z nich je rozumně a dobře udělaných, ale přijde mi to hrozně zaměřený na bojovníky, třeba posílení obouruček, proč ? posílení luků, proč ? obouručky mají místo štítu větší dmg, luky kompenzace v cíleným zásahu,útoku navíc.
Jinak Rejty dobře cynická poznámka a útok na pravopis
"Pak by te mohlo neco zabit a nemuselo by mit ani nahozene stinove zabiti..."
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
Re: Realie vs sila buildu
Bojovníkovi musí hodně vadit -2 dex a wis.Arsen wrote:kucik wrote:Nějak jsi pozapomněl na -2 obratnost a moudrost.
Jaký jsou tu prosimtě zákazy? Ty jsem teda nějak minul.
ale přijde mi to hrozně zaměřený na bojovníky
**************************
Thalie je hrozné zaměřená na bojovníky? To si vedle.
-
GetFirstPC
- Nováček
- Posts: 26
- Joined: 21:27 15. Mar 2009
Re: Realie vs sila buildu
Ono imku na jedy a ani na paralizu v PVp určitě nevyužiješ protože malokdo použiva otravenou zbran a ještě min někdo použije drž osobu protože to je jedine před čim tě imka na paralizu ochrani v PVp bigsbiovky sice nejsi paralizovany ale stejně tě ten efekt drži namistě pokud nemaš silnějši obnovu.Rejty wrote:Je tu zakázaný skoro všechno! Jinak paralíza nevím co lízá a nebo co to má bejt, ale paralýza jen imunita jen na efetk paralýza (tedy nějakej pohled a efekty monster a nebo kouzlo drž osobu / monstrum a na nic víc) a ne na mysl, jak si zřejmě řada lidí myslí.kucik wrote:Jaký jsou tu prosimtě zákazy? Ty jsem teda nějak minul.
Edit: zapoměl bych na smrtici utoky tam se imka na paralizu docela hodi.
Re: Realie vs sila buildu
*************GetFirstPC wrote:Ono imku na jedy a ani na paralizu v PVp určitě nevyužiješ protože malokdo použiva otravenou zbran a ještě min někdo použije drž osobu protože to je jedine před čim tě imka na paralizu ochrani v PVp bigsbiovky sice nejsi paralizovany ale stejně tě ten efekt drži namistě pokud nemaš silnějši obnovu.Rejty wrote:Je tu zakázaný skoro všechno! Jinak paralíza nevím co lízá a nebo co to má bejt, ale paralýza jen imunita jen na efetk paralýza (tedy nějakej pohled a efekty monster a nebo kouzlo drž osobu / monstrum a na nic víc) a ne na mysl, jak si zřejmě řada lidí myslí.kucik wrote:Jaký jsou tu prosimtě zákazy? Ty jsem teda nějak minul.
Edit: zapoměl bych na smrtici utoky tam se imka na paralizu docela hodi.
Asi se nemá cenu dohadovat. Výhody a nevýhody každé rasy a subrasy jsou nastaveny a hotovo.
Imka na paralýzu se hodí různě proti pastím, kouzlům...a zrovna proti smrtícím útokům je to skoro fuk, protože aby padnul smrtící útok a paralyzoval tě, tak musíš být v klidu a mít smůlu.
Re: Realie vs sila buildu
Já tady taky neporovnávám žádný nepodstatný rozdíly, ale představa rasy co dostane +2 přirozený bonus a +4 subrasovej do síly, vám nepřijde moc silný ? Jestli ne, tak je pravda, že se není o čem bavit.
A opravte si na webu aspoň to, že hiran/hakavarn mají ECL 1.
A opravte si na webu aspoň to, že hiran/hakavarn mají ECL 1.
"Pak by te mohlo neco zabit a nemuselo by mit ani nahozene stinove zabiti..."
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
"Tady nešlo o zabijeni někoho v AFK - jak jinak chceš napsat že ho chceš omráčit, vezmeš ho zbraní po hlave (zabiješ) "
Re: Realie vs sila buildu
Nu tak na úvod ... žádné PvP sem netahejte, není povoleno pokud mě paměť neklame nebo Rejty nezměnil pravidla. CvC je věc jiná a jsem zvědav jak se s ním popasujete. Thalie nikdy nebyla na buildaření zavedená a už vůbec né na buildaření s ohledem na CvC, tak to tu prosím taky nezavádějte. Pokud Vám to chybí je tu Demona, Test, PvP arena atd., kde na to máte prostoru dost. Pokud se Vám zdá, že je některá rasa či subrasa přesílená a nemůžete to přenést přes srdce, není nic jednoduššího, než vymyslet příběh a začít za ni hrát .... přeji Vám všem spousty krásných herní zážitků.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
-
GetFirstPC
- Nováček
- Posts: 26
- Joined: 21:27 15. Mar 2009
Re: Realie vs sila buildu
Njn ja mam ve zvyku všemu udělovat PVP ono prakticky to je to same co CVC jen u CVC máš rp duvod. A je tam pár pravidel.Theogil I wrote:Nu tak na úvod ... žádné PvP sem netahejte, není povoleno pokud mě paměť neklame nebo Rejty nezměnil pravidla. CvC je věc jiná a jsem zvědav jak se s ním popasujete. Thalie nikdy nebyla na buildaření zavedená a už vůbec né na buildaření s ohledem na CvC, tak to tu prosím taky nezavádějte. Pokud Vám to chybí je tu Demona, Test, PvP arena atd., kde na to máte prostoru dost. Pokud se Vám zdá, že je některá rasa či subrasa přesílená a nemůžete to přenést přes srdce, není nic jednoduššího, než vymyslet příběh a začít za ni hrát .... přeji Vám všem spousty krásných herní zážitků.