Připravovaní noví přítelíčci

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by Zyga »

566344 wrote:.............
Zkus to rict elfce do voci :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Zyga wrote:
566344 wrote:.............
Zkus to rict elfce do voci :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Liu s radosti a potesenim ventiluje sve nazory o elfi pakazi... Ale posledne se dve elfice tak vydesily jednoho opesaleho poutnika, ze zdrhly i s konmi, velmi neurcite cosi mrmlajice o bicovani - asi konu, aby mohly jet rychleji. :P
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

//OT presunuto do nove diskuze
Vedoucí týmu Thalie
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Sylmael wrote:Hups.. sry , nejak som poplietol 2da subory z nwn s tymy novsimi z hotu. Napravim hned. Ale zmenu uvidite az to admin uploadne na server....
Otazka: ten 2da soubor uz byl uploadovan? Ja mam porad jeste toho tupeho mozkozrouta... :(
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

566344 wrote:Ja mam porad jeste toho tupeho mozkozrouta... :(

Njn, tak musi sezrat nakej ten mozek :lol:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Post by photter »

566344 wrote:...Ja mam porad jeste toho tupeho mozkozrouta... :(
to u tebe eště nepošel hladem ? :p
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Post by Theo »

566344 wrote: Ja mam porad jeste toho tupeho mozkozrouta... :(
Mozkozrout a tupej? Ja mal zato ze su inteligentnejsi nez jine rasy. To co ma za pana? :shock:
Ora et Labora
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Rozlisujte mozkoMOR a mozkoZROUT. :wink:
Vedoucí týmu Thalie
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Post by Theo »

566344 wrote: Ja mam porad jeste toho tupeho mozkozrouta... :(
Rejty wrote:Rozlisujte mozkoMOR a mozkoZROUT. :wink:
Ach ano. To je len tupej mozkozrut. :roll: Ta ten isto chce len papat, a ked vidi panovu hlavu ... 8)
Ora et Labora
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Mozkozrout nebo mozkomor, vyjde to nastejno - je ZIVOTNE nebezpecny. Ten hajzlik haze nejake paralyzujici vlny, ovsem odmita z jejich pusobeni vypustit sveho pana a majitele!

Onehdy skoncil jak Liu, tak jeho ohnivy salamandr s hvezdickami motajicimi se okolo hlav, zatimco si skupinka trpaslicich kostlivcu v cele s kostenym golemem a dvema zombiemy delala laskominy na prichystanou hostinu. Hlavni chod byl sice ponekud vybehany, ba dalo by se rici ze az uhraty - ale ocividne jim tyto drobne nedostatky v predkladanych pozivatinach nevadily.

A ten tupe tupounsky tupomozkomorozrout se dal pokousel oblbnout ty nemrtve...

*pisatele to dojalo tak hluboce, ze zamacknul hnedle nekolikero slz*

Ted vazne: Bude se s tim neco delat? Tenhle pritelicek je orpavud zivotu nebezpecny. Navic jsem vysazen na dracky (a dracice! :P) a uz je mi pokazde trapne objasnovat potkavsimu se hraci, ze to co vidi neni mozkomor/zrout, ale dracek.
566344
Měšťan
Posts: 231
Joined: 18:01 17. Jun 2007

Post by 566344 »

Theo wrote:
566344 wrote: Ja mam porad jeste toho tupeho mozkozrouta... :(
Rejty wrote:Rozlisujte mozkoMOR a mozkoZROUT. :wink:
Ach ano. To je len tupej mozkozrut. :roll: Ta ten isto chce len papat, a ked vidi panovu hlavu ... 8)
Jiste, co se okolo porad pohybuji jen same elfice s rozumovym prehledem bublajiciho bahna, tak se mozkozrout/mozkomor drzi jen u zdroje. A ceka... A ceka... :)
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

Theo wrote:
566344 wrote: Ja mam porad jeste toho tupeho mozkozrouta... :(
Mozkozrout a tupej? Ja mal zato ze su inteligentnejsi nez jine rasy. To co ma za pana? :shock:
bacha nejchytrejsi jsou ty jedni dracci s tima kridlama co maji za sebou ten prach feardracci jak to je..ty jsou nejchytrejsi:))aspon co vim ja;)
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Locked