mhmmm tak se teda holt přidam taky
http://www.youtube.com/watch?v=fpgNe3gm_zo&translated=1 - MUHAHAHAHA
http://www.youtube.com/watch?v=yLkIB5l- ... re=related - za mejch mladech let se hráli The Offspring , tak samozřejmě jedna znejznámejších

kdo jí enzná je snad fakt hudební barbar
dál sem líná házet odkazy

, tak jen tak co mi ted z hlavy napadne : Blue Foundation (mají zajímavej styl) , KoRn , Slipknoti , Sex pistols , M.I.A (konkrétně papper planets) , Metalica , Treska (Plzenská kapela a přímo z naší umělecké školy

) , Little Psycho (taky plzen) , vipýchaná fčela (název je úmyslnej , další Plzenská co se mi zalíbila na Múze , Tři sestry , Enya(před spaním) , Aerosmith , Queen , Pink Floyd + nějaký soundtracky k filmům...
Na nic víc sem si nevzpomněla(možná budu doplnoavt) + záleží na náladě a rozhodně se mi né všechny písničky od výše uvedených kapel líbí

záleží holt na náladě a lenosti
