Vypravy

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Ako sme uz spomynali je moznost aby sa z hracskych postav stali NPC a vystupovali v buducnosti Thalie. Takze urcite takeho veci budeme podporovat a mozme sa na niecom dohodnut, kazdy ma moznost. :wink:

S tou vypravou na draka dajte vediet kedy, urcite by som sa rad nato pozrel a ak sa niekomu bude chciet moze o tom vytvorit nadherny epos o hrdinoch, ktory radi uverejnime v realiach Thalie. :wink:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

muhahah ez by Gem na malda kolena ovladl zly buh :D a Gem pred wipem zesylela :D :D :D :D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Post by Seth-Plzen »

2 Franta: No je jasý, že pokud by byl obchod u Potůčků tak by Franta byl šéf. Eleanor by se objevila jenom občas, ale za to by nabízela lepší ceny :-)
S tim hostincem je to pěknej nápad, to by taky nebylo špatný. Hlavně naše postavy maj tu výhodu, že se dožívají vysokého věku. Takže za 100 let budeme teprve v tom nejlepším :-).
P.S.: Asi necham Eleanor porodit dřív než půjdem na draka. Aby po nás taky něco zbylo :D
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Post by nomis_b »

Seth-Plzen wrote:2 Franta: Hlavně naše postavy maj tu výhodu, že se dožívají vysokého věku. Takže za 100 let budeme teprve v tom nejlepším :-).
:D
Hm, no ty jako gnom asi jo, ale ja jak hobit.. nevim. Tady je priklad:

Starý Bral - legendární hobit, který se údajně dožil 130 let.

Pokud bych nahodou v tom obchode byl, tak ze mne bude starik, ktery bude plest pate pres devate :P
Ale obchod neni zas tak velky, aby se nedal skoupit, je to jen malinka mistnustka bez dalsiho podlazi . NPC bych si udelal klidne sam a obchod doplnil o par prstynku a nahrdelniku :wink: . (i kdyz, jestli ma byt novej system predmetu, tak ten obchod stejne budou muset predelavat WB)

P.S. : Tak mi hlavne napis, az budes chtit rodit, ne ze se to dozvim cirou nahodou ! :twisted: :twisted:

P.S.2: Tak az tedy bude doufam po drakovi, pujdu prodat vsechno sve vybaveni (jen mece si povesim nad krb) a pujdem za ty prachy zlomcovat zabinozku, at nam to proda, a bude-li penez dost, zkusime i tu hospodu...

P.S.3 Heloe nepujcil by nam nekdo na dobu neurcitou tak 200.000?? Garantuju, ze to vratime :wink:
User avatar
Parlachin
Nováček
Posts: 24
Joined: 17:57 11. Sep 2007
Contact:

Post by Parlachin »

nomis_b wrote:P.S.3 Heloe nepujcil by nam nekdo na dobu neurcitou tak 200.000?? Garantuju, ze to vratime :wink:
Mám sice jen asi 20.000zl, ale za vlastní portrét na stěně by se dalo mluvit i o nenávratné půjčce. A třeba by i bručouna Theogil přispěl zlatkou nebo dvěma, kdyby tam bylo vystaveno i jeho brnění.

Přece jenom nesmrtelnosti se dá dosáhnout i jinak.

Na draka já nepůjdu, přece jenom se jedná o příbuzné. „VY VRAZI“ Doubkov by jste taky nevybyli jen tak z rozmaru.
Smrt se posmívá našim starostem.
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Post by Seth-Plzen »

Rodit ještě nechystám času je dost :-)
Jinak s tim koupenim je to dobrej nápad. Asi půjdu žebrat někam na ulici. :-)
Nebo se možná DM smilujou a dají nás tam i tak :lol:
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Seth-Plzen wrote:Rodit ještě nechystám času je dost :-)
Jinak s tim koupenim je to dobrej nápad. Asi půjdu žebrat někam na ulici. :-)
Nebo se možná DM smilujou a dají nás tam i tak :lol:
Na tu ulici? :lol:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Post by Theogil I »

Mám sice jen asi 20.000zl, ale za vlastní portrét na stěně by se dalo mluvit i o nenávratné půjčce. A třeba by i bručouna Theogil přispěl zlatkou nebo dvěma, kdyby tam bylo vystaveno i jeho brnění.

Přece jenom nesmrtelnosti se dá dosáhnout i jinak.



Hele ty obludo těch 20.000,- zlatých je stejně mých, to se ti to rozdává, když z tebe krev neteče co? :lol:
Ale jestli Potůčkovi budou kupovat hospodu, tak jsem ochoten jít do hry a zavřít se na pár dní do kobaltového dolu, nadělám štíty a vyhandluju nějakou tisícovku z cechu obchodníků, počítám, že do vánoc bych těch 200.000,- zlatek mohl dát do kupy a věnovat do kolíbky Potůčkovic pinožižům. T
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Parlachin
Nováček
Posts: 24
Joined: 17:57 11. Sep 2007
Contact:

Post by Parlachin »

Máš o tom nějakej doklad*kření se*, ale ne ty jsem nepočítal, bylo bráno jen co jsem relativně v poho schopen sehnat. V nouzi by se dalo šáhnout do svitkových zásob kde teď je matroš cca. za 30.000zl + bych mohl Frantovy nabídnout svou zásobičku drahých šutráků, aby je zpracoval a zpeněžil. A taky ti samozřejmě můžu pomoct při práci kouzlem nebo radou.
Smrt se posmívá našim starostem.
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Post by Seth-Plzen »

No vida, sponzoři se najdou :-)
Tak slovo do pranice od vedení Thalie. Kolik by ta hospoda koštovala? :-)
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

No vobec netusim kolko ta hospoda stoji ale mozem zistit pripadnu cenu.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Locked