Přehnaně silná monstra

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
tao kan
Mistr
Posts: 826
Joined: 17:29 25. Jan 2009
Contact:

Re: Přehnaně silná monstra

Post by tao kan »

co takhle zřídit meet pointy s cedulkama rozsahu lvl? hledám partu, běhám, běhám a nikde nikdo ... :)
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Přehnaně silná monstra

Post by KaTo »

tao kan wrote:co takhle zřídit meet pointy s cedulkama rozsahu lvl? hledám partu, běhám, běhám a nikde nikdo ... :)
Já myslel že ten point je zřízenej a jmenuje se Karathské dílny :lol: :lol:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Přehnaně silná monstra

Post by sandoftime »

KaTo wrote:
LDamian wrote:...tak to chce ten vzorec pro ty nejvyssi levely a pro velke party upravit.
Pokud se pamatuji, tak na EQ je za zabití určitých bossů pevně přiřazený počet expů (bez ohledu na lvl postavy). Možná by podobný skriptík se dal navázat i na běžná "expící" NPC.
skvělý nápad, aby si namakaní drowové mohli tahat lowíky na svá expící místa a dělat z nich v instantním čase další namakané drowy
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Přehnaně silná monstra

Post by Tretas »

A nejde pouze o drowy. :wink:

Jen ať to tu zase nezavání diskriminací těch černých. :mrgreen:
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Přehnaně silná monstra

Post by sandoftime »

proč ne? čmoudy diskriminovat jak to jen jde, nic jiného si nezaslouží :)
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Přehnaně silná monstra

Post by Bahnak »

*fnuk* ja chci taky v instantnim case byt silny drow... ale i když prepadam tak furt nic a nic... asi je nekde chyba...
Ne vazně, ono to přepadani neni nijak jednoduchy... stoji to ranec peněz, je v tom adrenalin a někdy i zabava, ale prosim, nikdo mi neříkejte že se přepadavanim nějaky drow vylevli... jak? to jako čekanim na križovatce? Jako že sbiram časovky tak jsem na tom lip než kdybych je sbiral v dilne craftem? Jako že když nastavuju otevřeně krk proti PC kde nemužu čekat nikdy nic čekatelneho, misto abych creepil potvurky po stabilnich expech?
Proste je to jen zabava a hra, na povrchu jsem hral a party se tam tvori. Mene, ale tvori.
Podtemno je jedna velka banda. Alespon vnimano mnou. A neni tam žadna prdel. Kdo neveří at zkusí.
omluva za OT - ale o sile monster se tady stejne objevilo jen par prispevku. Za me diky, protože se mi to docela libi.
Akorat to mozna chtelo Rejty do IC sekce napsat treba:
Zpravy z charxasu a okolí: Hlubinní obři nedávno spojily své znesvářené klany a pod novým velením obři zaznamenávají vzestup.
Ono když si tak jdeš par dni pred tim na obry, protože doufaš že konečne nejakeho zabiješ, po urputnem boji se ti to povede a maš radost... a další den ma ten obr +10AB +10AC a rozšmelcuje tě jako tank... chapu že to je součast vtipku: "překvapení" :-D ale i tak... :-D
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Přehnaně silná monstra

Post by nomis_b »

Ja nevim kde to tahate, ze dole je to vyhodnejsi?

Podle me :
Vyoske lvly sou dole i nahore (nahore je dokonce vice vyssich)
Nahore i dole hraje vice nez 5 postav, takze je sance udelat partu (nahore je asi 3x vice hrajich lidi)
Vsichni dostali "LUX" o presilene predmety (vsichni stejne)
Vsichni maji stejny pristup k surovinam (ano, pruchod k meteoru jiz je)

tak mi tedy povez, kde je teda ta vyhoda podtemna ?? Ja sme ji fakt jeste nenasel za ty roky, co tu hraju !
A zase se craftí...
User avatar
Esuliams
Šlechtic
Posts: 315
Joined: 21:57 02. Jun 2009
Contact:

Re: Přehnaně silná monstra

Post by Esuliams »

nomis_b wrote:Ja nevim kde to tahate, ze dole je to vyhodnejsi?

Podle me :
Vyoske lvly sou dole i nahore (nahore je dokonce vice vyssich)
Nahore i dole hraje vice nez 5 postav, takze je sance udelat partu (nahore je asi 3x vice hrajich lidi)
Vsichni dostali "LUX" o presilene predmety (vsichni stejne)
Vsichni maji stejny pristup k surovinam (ano, pruchod k meteoru jiz je)

tak mi tedy povez, kde je teda ta vyhoda podtemna ?? Ja sme ji fakt jeste nenasel za ty roky, co tu hraju !
Co třeba ty šílený postihy, co povrchňan má dole a šoupnou jeho postavičku o nějakých 5lvlů dozadu? Proč Podtemňák nemá nahoře nic? (ano četla jsem vysvětlení Kucika)

a ano vím, že Podtemňáci maj přes den nahoře slepotu :roll: ještě aby tam byli celý dny
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Přehnaně silná monstra

Post by nomis_b »

Esuliams wrote: Co třeba ty šílený postihy, co povrchňan má dole a šoupnou jeho postavičku o nějakých 5lvlů dozadu? Proč Podtemňák nemá nahoře nic? (ano četla jsem vysvětlení Kucika)

a ano vím, že Podtemňáci maj přes den nahoře slepotu :roll: ještě aby tam byli celý dny
5 LVLU DOZADU ? to jako -4 ac, nebo kolik tam je ti sebere 5lvlu ?

No ale kazdoapdne odbocujes z debaty :
Co dela podtemanan lepsiho creepera, nez povrchnana ?
Kdzy je podtemnan dole, nebo povrhnan nahore, tak maji postihy stejne (0).
A lokace jsou relativne porovnatelne.. spise bych tedy uprednostnil rozmanitost povrchovych lokacich a obzvlaste prahvozdu pro vetsi lvly.
Proc tedy jsou podle nekoho podtemnanni lepis creeperi ? a lip se jim leveluje ?? to by me zajimalo.. fakt.
A zase se craftí...
User avatar
rotona
Poutník
Posts: 59
Joined: 14:19 26. Sep 2009

Re: Přehnaně silná monstra

Post by rotona »

Co je to vlastně přesně creeper?? V translatoru jsem našla že je to šplhavec ale to asi nebude tento případ.
User avatar
Urlraen
Rytíř
Posts: 745
Joined: 09:42 02. Nov 2009

Re: Přehnaně silná monstra

Post by Urlraen »

Tak jsem na vlastní kůži pocítil hněv upířích rytířů a můžu říct, že je dobře že se to ztížilo, což je podle mě dobře :) . Za příšery je víc xp a už hrobky nejsou procházka. Jen je škoda bodaků, protože ty silnější verze nemají drtitelné zuby do achymie.

OT: Postih za světla je 10x horší než postih co má povrchňan dole. Jednou na cestě domů od banditů půlku družiny sejmula jedna blbá pralesní zmije a to jsme normálně dávali bandity. Takže pokud drowové nestihnou zalézt do děr za východu slunce tam je prostě dá i o 10 levelů nižší postava v pohodičce. Tak bych to do každýho topicu, který se týká boje netahal.
Urlraen Zau'ndar - Vůdce klanu Zau'ndar.

Hladový pes loví nejlíp.

Drowí mysl
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Přehnaně silná monstra

Post by KaTo »

nomis_b wrote:
Esuliams wrote: Co třeba ty šílený postihy, co povrchňan má dole a šoupnou jeho postavičku o nějakých 5lvlů dozadu? Proč Podtemňák nemá nahoře nic? (ano četla jsem vysvětlení Kucika)

a ano vím, že Podtemňáci maj přes den nahoře slepotu :roll: ještě aby tam byli celý dny
5 LVLU DOZADU ? to jako -4 ac, nebo kolik tam je ti sebere 5lvlu ?

No ale kazdoapdne odbocujes z debaty :
Co dela podtemanan lepsiho creepera, nez povrchnana ?
Kdzy je podtemnan dole, nebo povrhnan nahore, tak maji postihy stejne (0).
A lokace jsou relativne porovnatelne.. spise bych tedy uprednostnil rozmanitost povrchovych lokacich a obzvlaste prahvozdu pro vetsi lvly.
Proc tedy jsou podle nekoho podtemnanni lepis creeperi ? a lip se jim leveluje ?? to by me zajimalo.. fakt.
Je to -4 AB(!) a -4AC. A to není málo a pro některé povolání (zloděj/bard/...) to je dokonce -6 lvlu (viz jeho přírůstek AB = 0-1-2-3-3-4 = 6 lvlu).
Zatímco podtemnan na povrchu to má celý na háku a v jeskyních/sklepních dungách co jsou přístupné jen z povrchu ho ani nezajímá, že venku svítí slunce.
Jo, myslím že "světlí" bohové by se mohli TAKY domluvit a proklít pro drowy povrchy, aby tam měli taktéž penalizaci :twisted: :twisted: . Viz moje oblíbené heslo...když parohy...tak pro všechny! :twisted:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Přehnaně silná monstra

Post by nomis_b »

KaTo wrote:Je to -4 AB(!) a -4AC. A to není málo a pro některé povolání (zloděj/bard/...) to je dokonce -6 lvlu (viz jeho přírůstek AB = 0-1-2-3-3-4 = 6 lvlu).
Zatímco podtemnan na povrchu to má celý na háku a v jeskyních/sklepních dungách co jsou přístupné jen z povrchu ho ani nezajímá, že venku svítí slunce.
Jo, myslím že "světlí" bohové by se mohli TAKY domluvit a proklít pro drowy povrchy, aby tam měli taktéž penalizaci :twisted: :twisted: . Viz moje oblíbené heslo...když parohy...tak pro všechny! :twisted:
no tak dobre, ale kdyz kazdy se snazi nahanet xpy u sebe.. kdo je na tom lepe , kdyz je na svem uzemi bez postihu ?? proc je podle vas drow na tom lip?? to je to , o co mi jde a na to mi tady nikdo konstruktivne neodpovedel.
A zase se craftí...
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Přehnaně silná monstra

Post by Bahnak »

ja to vidim takhle:
Povrch:
od 1 do 20 levlu jde krásně creepit, družinu neni problem založit, hodne lidi dela hodne moznosti. Velike množství zviratek ruznych druhu a pohlavi prinasi rychly lvlup, možnost boje si zde kazdy vybere podle toho co mu vyhovuje.
Podtemno:
creep jde vic ztuha, vsechno dole ma redukce, nebo jed, nebo oboje. Ano, je par ras ktere jsou na jed imuni (neni to drow) ale co nema jed tak ma aspon zakerak, a co ho nema tak ma pro zichr kyselinu, vlastnost zranujici a nebo nakouzleny haste. Nutnost boje v družinach je zde daleko vyšší což při počtu podemnaku vs. povrchnanu by mel byt problem. Neni. Družiny jsou a creep funguje, ale... Mužu to opravdu porovnat, jde to setsakra pomaleji...

tyka se jen creepu, neresim ze si opet nejaky povrchnan stezuje ze je neco nespravedlive. Ano, je to nespravedlive. Strasne me mrzi ze muj drow u vas v noci neni slepy... Vlastne bych mel byt slepy porad, nejlepe kdyz ctu na foru takovy kraviny...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Přehnaně silná monstra

Post by Krata »

Bahnak wrote:tyka se jen creepu, neresim ze si opet nejaky povrchnan stezuje ze je neco nespravedlive. Ano, je to nespravedlive. Strasne me mrzi ze muj drow u vas v noci neni slepy... Vlastne bych mel byt slepy porad, nejlepe kdyz ctu na foru takovy kraviny...
s timhle se stotožnuju
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Locked