*Na nástěnce v Ivory a v Karathe vysí nový vzkaz*
Dávejte pozor na bandity, přepadli mě a mou karavanu mezi Karahou a Ivory, všechny mé stráže pobili a rozkradli zboží. zdá se že jsou či dál drzejší.
*nečitelný podpis*
*Pod tímto vzkazem je na obou místech připevněný druhý vzkaz*
Toto byla poslední kapka, měli by jsme je za jejich opovážlivost potrestat a vyhnat z tohot klidného kraje! Roztdrtíme je do posledního! S prosbou žádám všechny dobrodruhy aby, se spojili a vyhnalu tuto špínu.
*podepsán Franko Mrkvička*
//. na termínu se můžem domluvit, ale bral bych nějak tento víkend
Bandité u Karathy
Bandité u Karathy
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
*Pres vzkaz se objevuje pripychnuta cedulka*
I mne nedavno bandite na dulezite obchodni stezce mezi Karathou a Ivory prepadli. Pro poctive obchodniky uz neni tato cesta bazepecna, a to si prece jen nemuzeme nechat libit. Prosim, prijmeme tuto vyzvu s vedomim, ze kdyz s tim udelame neco nyni, nebudeme ohrozovani temito rozpynacimi zloduchy v budoucnu!
Prosim zachranme nase obchodni stezky!! Nechceme prece, aby si kazdy obchodnik musel najimat straze!
"Zlatnik" Franta Potucek.
I mne nedavno bandite na dulezite obchodni stezce mezi Karathou a Ivory prepadli. Pro poctive obchodniky uz neni tato cesta bazepecna, a to si prece jen nemuzeme nechat libit. Prosim, prijmeme tuto vyzvu s vedomim, ze kdyz s tim udelame neco nyni, nebudeme ohrozovani temito rozpynacimi zloduchy v budoucnu!
Prosim zachranme nase obchodni stezky!! Nechceme prece, aby si kazdy obchodnik musel najimat straze!
"Zlatnik" Franta Potucek.
A zase se craftí...