maku wrote:Zodpovědný důchodce je takový člověk, který v den nástupu do důchodu spáchá sebevraždu.
S tím s tebou nesouhlasím. Thalie by se ochudila o Cairona, pryč s takovýma řečma.
Edit: Hlavně se kvůli politice nezamordujte navzájem. Víc jak 90% z nich jsou banda idiotů, za které nikdo z nás nemůže. Každý volí to, co mu přijde nejvíc sympatické, nebo jak já říkám, nejméně odporné
Co se týká volit, či nevolit. Rozhodně volit... i kdyby člověk neměl dát hlas nikomu. Což také jde.
A osobně doufám, že se do vlády dostane TOP09, aspoň z části. ODS a ČSSD jsou pro mě podobní prasata. Jedni rudí, druzí modří. Ale špína je to stejná, minimálně dost podobná. Co tyhle strany předvedly je nanejvýš neuvěřitelné. O KSČM a jiných indiánech raději nemluvit.
Myslím si, že to chce novou krev, lidi, kteří nejsou tak zkažení a kteří mají chuť něco změnit. Samozřejmě s dobrým programem a taková strana je podle mě TOP09.