V poslední době "jsme se" schodli, že na Thalii se množí chování spawnu, kdy:
1) stojí "červený" na druhém konci lokace a postavy se zastaví a hlásí něco na způsob: "Pozor! Vidím tam v dálce zlobry". A najednou "hop" a zlobři řežou skupinku, aniž by k ní viditelně přišli.
2) v horším případě ty NPC "vůbec" nejsou vidět = jsou daleko. Nicméně "hop" a odnikud se vyloupne příšera a jde po postavách. (Nejedná se o hidařské NPC typu panteři a spol.)
3) stává se při boji, že postava bojuje s jedním NPC a najednou "hop" a má na sobě tři
Prostě NPC se "teleportují" k postavě a začnou ji rubat, aniž by postavy zaznamenala na "naší" straně počítače lagy.
Pokud se jedná o "low" lvl potvory, případně potvory "bez" sražení, dá se to "nějak" se štěstím rozdejchat...ale v případě srážecích potvor to je (mnohdy) konečná.
Chci se zeptat, má s tím ještě někdo zkušenosti? Případně dá se tomu nějak předcházet? Vyvarovat se toho?