Má to tak být? Kdyžtak mne vyveďte z omylu děkuju.
Zkoušl jsem poprvé něco prodat u cechu obchodníků: chtěl jsem se zabvit kovací přísady železa, řekl že ji odhaduje na 300...já si za ni řekl 2000...konečná prodejní cena je 2500(což asi nikdo nekoupí když normálně stojí 2400
Nejdřív jsem si myslel,že k mé ceně připočítá jeho odhad,ale očividně to tak není.
Je to tedy nějaky ,,poplatek za použití obchodníka" ?
Děkuju za odpovědi, případně se omlouvám za spam.