Termín:
- Podzimní sraz se uskuteční v sobotu 27. 11. 2010.
Místo konání:
- Bude upřesněno podle počtu zájemců.
Jedou
- Rejty, Berserk, Kucik, Radim, Pepa48, RES, Magratela, Sorrow
Nejedou
- Derken-, Krata, Miell, Pajule, Žorž
!!!Hlasujte a pište prosím, kdo jedete, ať vím, pro kolik lidí mám zamluvit hospodu, sraz se blíží!!!