Jo to stejny se tyka praku a sipek.. taky je nikdo nepouziva.. a pritom sehnat fakt dobrej prak bylo v Doubkove celkem jednoduche.Lord_Berserk wrote: Wipe nepocka zadny zdrzovani netlachejte tady...no este mi napada maximelne drobet upravit vrhaci sekery zdaj se mi bejt dost nedoceneny nikdo s nima nehraje ...rad bych videl nakyho blazna co si bude hrat se sekerkama
Ale tem vrhacim sekeram bych klido dmg zvedl.
U toho praku je to jasne, proc je to dmg tak male.. (i kdyz prak treba s +4 proti obrum by mohl byt zajimavy..