tohle slovíčko sem nějak přestal mít rádDaanri wrote:brzo
takže až na aprila ???
Re: takže až na aprila ???
Vaillardo Vran:
Re: takže až na aprila ???
jako slovo brzo beru do 20:00 dneska 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: takže až na aprila ???
brzo doufam znamena nejdriv v utery vecer, to snad budu mit za sebou posledni zkouskuDaanri wrote:brzo
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Re: takže až na aprila ???
*Bere do rukou pochoden*
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: takže až na aprila ???
Teda s vama se jeden zasmeje, az mu tecou slzy. Tady jeden vypusti takovou kachnu a co je kolem toho hned za humbuk 
Jak tady psal jeden z kolegu, radeji si skaknu na pivko, zahrat fotbalek a natahnout trochu dymu. Kdyz se to spusti aspon nebudu muset vozralyho duergara hrat jen na voko. No a kdyz se to nespusti, tak si to pak ani neuvedomim
edit: no a treba me v tom stavu polibi muza a napisu novej pribeh na duergara, kdyz je mi ted aasimarskej k nicemu
Jak tady psal jeden z kolegu, radeji si skaknu na pivko, zahrat fotbalek a natahnout trochu dymu. Kdyz se to spusti aspon nebudu muset vozralyho duergara hrat jen na voko. No a kdyz se to nespusti, tak si to pak ani neuvedomim
edit: no a treba me v tom stavu polibi muza a napisu novej pribeh na duergara, kdyz je mi ted aasimarskej k nicemu
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: takže až na aprila ???
asi vas zklamu kdyz vam reknu , ze jsem o tom vedela.Ale popravde receno je mi to zrejme uz taky asi jedno.Mam k tomu duvod , ale enchci nic slibovat bude se vratim nebo odejdu ....
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: takže až na aprila ???
ohoho *ironicky*a este jedna kravina tkera mi napadla jako prvni v lese.1.dubna?To je april tak at jdou .... protoze jsem od nekoho slysela este driv nez jsem tuto cetla nebo lepe receno slysela od brachy ze se to zapne denska...ale nevim asi enchapu vysokoskolsky humor..
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
- human_wreck
- Měšťan
- Posts: 198
- Joined: 14:19 05. Jan 2008
Re: takže až na aprila ???
Řekl bych, že chlapi, co tady na tom bezplatně dřou, si můžou podobný vtípek čas od času beztrestně dovolit 
Shadiyah ... Bardka do nepohody :]
Re: takže až na aprila ???
Jo s tim souhlasim 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: takže až na aprila ???
No já si velice vážím práce, kterou zde odvádí team Thalie ( a věřím, že tak to je u všech). Nicméně si nemyslím, že je podobný vtípek na místě.
Myslím, že všichni máme ještě v živé paměti osud Mintaky a takováto zprávy může hodně lidí opravdu vyděsit, znechutit, naštvat. Můj osobní postoj se nezměnil ale myslím si, že touto zprávou jsme o pár hráčů přišli. Původní WIPE byl odložen z dlouho neznámých důvodů a potom přišel ještě tento vtípek.
Dokud budou mít hráči NWN v ČR a SR v živé paměti Mintaku tak takový vtípek považuji za zcela nevhodný.
Proti vtípkům nic nemám - ale tady vtípek trefil dost čerstvé místo v paměti každého hráče NWN z ČR a SR.
Myslím, že všichni máme ještě v živé paměti osud Mintaky a takováto zprávy může hodně lidí opravdu vyděsit, znechutit, naštvat. Můj osobní postoj se nezměnil ale myslím si, že touto zprávou jsme o pár hráčů přišli. Původní WIPE byl odložen z dlouho neznámých důvodů a potom přišel ještě tento vtípek.
Dokud budou mít hráči NWN v ČR a SR v živé paměti Mintaku tak takový vtípek považuji za zcela nevhodný.
Proti vtípkům nic nemám - ale tady vtípek trefil dost čerstvé místo v paměti každého hráče NWN z ČR a SR.
Re: takže až na aprila ???
Tady záleží na povaze člověka.. někdo se tomu zasměje, někoho to naštve a tak. Možná to byl trochu silnej žert ale nebral bych to tak vážně.
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: takže až na aprila ???
No zas tolik takovejhlech serveru nemame, aby slii nekam jinam a kvuli tomuhle odejit *tuka si na celo*
Staci si tu zpravu precist s chladnou hlavou
No poklona autorovi
Staci si tu zpravu precist s chladnou hlavou
No poklona autorovi
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"
Re: takže až na aprila ???
No myslím si, že po Mintace a odložení WIPU na Thalii - navíc z dlouho neznámých důvodů jen málo lidí četlo tu zprávu s chladnou hlavou. Ale je to jen můj pocit. Třeba špatný. Budu rád, pokud se pletu.Shifter wrote:No zas tolik takovejhlech serveru nemame, aby slii nekam jinam a kvuli tomuhle odejit *tuka si na celo*
Staci si tu zpravu precist s chladnou hlavou
No poklona autorovi
Re: takže až na aprila ???
Myslim, ze 1.dubna by bejvalo bylo akorat, aspon bysme bejvali stihli dodelat vsechny ty realie... 
Skoda no...
Skoda no...
Re: takže až na aprila ???
Když se to psalo, vědělo se, že spuštění proběhne ještě ten den. Déle bychom vás netrápili. Máme hráče rádi a teď jsme si dopřáli jen trochu ostřejší druh humoru.
Já se pod to klidně podepíšu jako jeden ze "spoluorganizátorů".
Doufám, že se s vámi všemi už zítra (sakra vlastně dnes) potkám ve hře a s těmi co nehrají za tmavé tváře alespoň v playrlistu.
Já se pod to klidně podepíšu jako jeden ze "spoluorganizátorů".
Doufám, že se s vámi všemi už zítra (sakra vlastně dnes) potkám ve hře a s těmi co nehrají za tmavé tváře alespoň v playrlistu.