Královna brouků ohniváků
Královna brouků ohniváků
Byl jsem na ní už podruhé a opět vůbec neútočila ani nekouzlila nic. Prostě tam jen tak stojí a nechává se domlátit.
Re: Královna brouků ohniváků
Ano dostala strach, jak na ni jde vysokej level, opravdu vysokej. Tak nebojuje.Urlraen wrote:Byl jsem na ní už podruhé a opět vůbec neútočila ani nekouzlila nic. Prostě tam jen tak stojí a nechává se domlátit.
Re: Královna brouků ohniváků
Tak to dostala strach až když mě uviděla a to takovej, že se ani nepohnula a zůstala stát na místě 
Re: Královna brouků ohniváků
je to dungeon pro postavy okolo 15. lvl, ono spis nizsi - zalezi na classech
nwn
Re: Královna brouků ohniváků
Jinými slovy, dělá mrtvého broukaUrlraen wrote:Tak to dostala strach až když mě uviděla a to takovej, že se ani nepohnula a zůstala stát na místě
"Nikdo není beznadějněji zotročen než ten, kdo falešně věří, že je svobodný."
Johann Wolfgang von Goethe
Re: Královna brouků ohniváků
Pro zloděje tak na 20 lvlSveneld wrote:je to dungeon pro postavy okolo 15. lvl, ono spis nizsi - zalezi na classech
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!
Re: Královna brouků ohniváků
Dá se to dát ve dvou na 11 lvl
Ale k tématu.. Taková příšera by asi neměla jít vystrašit
Dyt je to velký jak drak pomalu
A hlavně mám dojem že to jde i srazit a to je taky trochu blbost, ale tím už si nejsem jist.
Ale k tématu.. Taková příšera by asi neměla jít vystrašit
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Královna brouků ohniváků
To není nic divného, že se boss bojí. Když si vysoký lvl, tak si i bossové házejí na vůli.
Když nepřehodí, tak prostě před tebou utíká.
Já takhle honil už pár bossů po celém dungu

Když nepřehodí, tak prostě před tebou utíká.
Já takhle honil už pár bossů po celém dungu
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Královna brouků ohniváků
Tak nevybíjejte dungy lowíkům, joudové. Jako bossovi klidně můžem zrušit ten strach, ale jedinej důsledek bude ten, že namísto zdrhání půjde boss proti a nechá se zabít za dvě kola.
To vám to neni blbý?
To vám to neni blbý?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Královna brouků ohniváků
Tak já nevím, ale řekl bych, že pro lvly jako je Arie tu moc dungu neni, a nebo možná je, ale Arie nemá partaky na takovym lvlu aby tam mohla chodit?
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Královna brouků ohniváků
Tak Urlraen tam nejspíš přes den lovil nějakýho povrchňana, co kdyby náhodou, ta královna byla cena útěchy
//pardon za spam
"Géniové vymírají.. Einstein umřel, Picasso umřel a mě je taky nějak blbě.."
Re: Královna brouků ohniváků
Jinak kuciku, v tom případě je pro mě low lvl dung pro postavy kolem 20-25lvl. A mě nejde o to ten strach zrušit, jen at ho mají.
Já si ale myslím, že celá diskuze už je zbytečná a urlraen už ví proč královna brouků dělala to co dělala.
O nic víc nešlo.
Taky sem si to myslel, ale nechtěl sem to tu psát
.
Já si ale myslím, že celá diskuze už je zbytečná a urlraen už ví proč královna brouků dělala to co dělala.
O nic víc nešlo.
Trefa!de Aers wrote:Tak Urlraen tam nejspíš přes den lovil nějakýho povrchňana, co kdyby náhodou, ta královna byla cena útěchy//pardon za spam
Taky sem si to myslel, ale nechtěl sem to tu psát
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Královna brouků ohniváků
Mě jen přišlo divný, že neutíkala ani. Prostě jen tak stála jak paralyzovaná. Jezevci třeba normálně utíkaj a nestojí na místě, proto jsem to sem napsal 
Heh, samozřejmě že jsem nešel po pokladu
Heh, samozřejmě že jsem nešel po pokladu
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Královna brouků ohniváků
oprava, pro fail zloděje, normální zloděj si tam bez problému na té patnáctce taky zajdeefu_redo wrote:Pro zloděje tak na 20 lvlSveneld wrote:je to dungeon pro postavy okolo 15. lvl, ono spis nizsi - zalezi na classech
jinak, že neutíkala to je dáno její velikostí, ona tam moc prostoru pro pobíhání nemá
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.