Page 68 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:12 16. Sep 2010
by Sorrow
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:52 16. Sep 2010
by Krata
to už se mi zdá HC

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:55 16. Sep 2010
by Molly23
Mě přijde, že to může dost dobře oživit hru! Si představte rytíře, jak sedí u piva a čeká na svou milou. A tak pak konečně přijde a sedni si mu na klín, dá mu pusu a prdne si! Nedej bože kdyby si prdla třeba v posteli

s ním. To bych umřel smíchy asi...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:02 16. Sep 2010
by zachy
To je moc

nechcete třeba penalizaci -4 charisma zato, že si postava jednou denně nevyčistí zuby?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:03 16. Sep 2010
by Nalkanar
Takže krom občasných front na náčiní v dílnách vzniknou nově i fronty pro záchodky ve městě, jelikož vyměšování ve městě bude trestné.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:05 16. Sep 2010
by Molly23
Chtěl bych vidět ty komenty v logu... Příjemně jsi se vyspal/a... příjemně jsi se vys... ehm... nebo. Moc dobře ses nevyto, protože se v okolí pořád ozývali divné zvuky.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:16 16. Sep 2010
by zachy
Ale jo proč ne?

aspon by si někteří hráči občas museli sundat tu plnou plátovou

a na zachodech by na ne cekala hromada najatejch vrahu

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:21 16. Sep 2010
by KaTo
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:34 16. Sep 2010
by Práček
a jak si utrou zadek?
pomatenyho jezevce co se jim bude trit o zadnici nepocitam

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:57 16. Sep 2010
by Bahnak
Opravdu vám tolik chybí možnost "kakat ve hře" ?
Já třeba ve hře kakal a čural tak, že když jsem v realu potřeboval na WC, tak jsem to same napsal do hry postavě, alespoň tam nebylo to "AFK"...

...ale místo toho: "kaká v křoví, čůrá na strom".
Zamyšlení: třeba jen málo lidí si uvědomuje jak vypada karathská severní brána ve špičce (to je tam jak stojí všichni koníci)
Těch koňských hovínek musí byt minimalně do půle lýtek, ne li po kolena (měřeno pro člověka, chudaci hobiti)
Takže mě občas zaráží, že si někdo dojde s mulou do dílny a všichni ho seřvou jako prase, že tam ta jeho mula udělá jeden bobek třeba a pak se vydají horami hoven vstříct novému dobrodružství
Ať nejsem uplně OOT, tak mi na Thalii chybí dobře hraný trpasličí klan, gilda nájemných žoldáků, a duergaří klan.
Alespoň tedy nechci něco po scripterech a WB, ale od hráčů

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:48 16. Sep 2010
by KaTo
Práček wrote:a jak si utrou zadek?
...
Zadek si neutírají v rámci hraní RP - neboť 90% PB plátovek má charisma 6 (trpaslíci/orci) až 8 (ostatní)

.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:57 16. Sep 2010
by Braenn
Z trochu jiného soudku - mě na Thalii chybí hudba

Ve spoustě lokací vůbec, ve většině lokací změna při boji.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:12 16. Sep 2010
by Pajule
a mně chybí BULVA,pseudodrak(nebo jak to je) a faeri dráček... neříkám,že imp neni fajn,ale vůbec si nepamatuju kam se zatoulali

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:28 16. Sep 2010
by Daanri
Braenn wrote:Z trochu jiného soudku - mě na Thalii chybí hudba

Ve spoustě lokací vůbec, ve většině lokací změna při boji.
Stiahni zo stranok
http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm muzika oblasti a muzika boje, rozbal to do adresara Music, tam kde mas naistalovane NWN - ak tam ten adresar nemas tak si ho vytvor. V kazdej oblasti je nastavena hudba, co sa tyka hudby boja tak myslim, normalne nastavovana nie je, len v urcitych lokaciah pri bossoch.
Pajule wrote:a mně chybí BULVA,pseudodrak(nebo jak to je) a faeri dráček... neříkám,že imp neni fajn,ale vůbec si nepamatuju kam se zatoulali

Boli odstraneny a nahradeny inymi pritelickami.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:57 16. Sep 2010
by Pajule
hm zrovna tuty tři , nikdy sem si toho nevšimla,až nedávno dík daanri
