Page 68 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:41 09. Nov 2011
by -RoF-

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:52 09. Nov 2011
by Molly23
Já také přidám soundtrack, a to ze hry Cave story a ještě moc pěkně zahrán na klavír. Ten soundtrack je tuším kompletní, možná jsou písně zkrácené, ale je to moc pěkné, proto to má skoro 24 minut :).

http://www.youtube.com/watch?v=NDnnZD2ZWpA

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:26 09. Nov 2011
by davidsoft

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 20:34 09. Nov 2011
by Fryn
Když už se tu zabrousilo k těm hrám, tady je něco pro pamětníky osmibitových klasik :) (přímo v originále).

Last Ninja 2 - Central Park
Last Ninja 2 - Basement
Last Ninja 2 - Mansion

A těch šestnáctibitových *zamáčkne nostalgickou slzu*.

Turrican 2 - The Wall
Turrican 2 - Great Bath

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 20:56 10. Nov 2011
by Molly23

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 02:17 11. Nov 2011
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 02:58 12. Nov 2011
by xxxMajkyxxx

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 16:51 12. Nov 2011
by Molly23

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:14 12. Nov 2011
by Prasokralik
I like my weapons ho I like my music. Heavy and Metal! Když to dělá Morde, je i pop metalovej.
Morde Goes Pop

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 18:09 12. Nov 2011
by Absinthorix

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 09:05 13. Nov 2011
by Prasokralik
http://www.youtube.com/playlist?list=PL6722D3835D1CF688

Takový menší playlistík z titulů které jsem našel na youtube pod názvem Greates Battle Music of All times. Časem to rozšířím.

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:52 13. Nov 2011
by Molly23
Mám rád fiktivní Radio Espantoso z Vice City Stories :D

http://www.youtube.com/watch?v=IhPq_67Speo

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 00:47 14. Nov 2011
by Prasokralik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:38 16. Nov 2011
by xxxMajkyxxx

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:46 21. Nov 2011
by Fryn