Page 68 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 02:36 09. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Amber wrote:elfí tulačka Sirya, tenhle obrázek jí podle mě vážně hezky odpovídá ;)
Pripada mi z toho obrazku spis jako mlada hobitka :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:27 09. Dec 2012
by Pajule
Tak ono najít elfátko je sakra těžký :?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:38 09. Dec 2012
by Amber
Podle autora obrázku to hobitka rozhodně není. ;)
A navíc mi dost připomíná přímo model postavičky ve hře.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:28 09. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Vsak v pohode - jen rikam, ze na mne pusobi jako hobitka no :lol: . Na elfku ma, podle mych predstav, moc podsaditou postavu. Ale, ze je to elfka autorovi ani tobe brat nebudu :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:32 09. Dec 2012
by Aulus
xxxMajkyxxx wrote:Vsak v pohode - jen rikam, ze na mne pusobi jako hobitka no :lol: . Na elfku ma, podle mych predstav, moc podsaditou postavu. Ale, ze je to elfka autorovi ani tobe brat nebudu :wink:
Podsaditou postavu? :shock: Všechny elfky jsou anorektičky? :lol: :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:33 09. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Aulus wrote:
xxxMajkyxxx wrote:Vsak v pohode - jen rikam, ze na mne pusobi jako hobitka no :lol: . Na elfku ma, podle mych predstav, moc podsaditou postavu. Ale, ze je to elfka autorovi ani tobe brat nebudu :wink:
Podsaditou postavu? :shock: Všechny elfky jsou anorektičky? :lol: :mrgreen:
Si pletes pojem podsadity a tlusty ne? :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:38 09. Dec 2012
by Aulus
xxxMajkyxxx wrote: Si pletes pojem podsadity a tlusty ne? :lol:
Ne, to si fakt nepletu. :mrgreen:

Akorát myslím, že máme na podsaditost trochu jiný pohled. Podsaditý v podstatě znamená - malé postavy a rozložitý. Jenže ta postavička na obrázku má hubený pas i ruce. Nohy má sice jakoby trochu větší, ale to je podle mě tím, že jsou v popředí, protože je to pohled zdola.

Synonyma slova podsaditý jsou robustní a masivní. Opravdu ti ta dívenka taková přijde? :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:02 09. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Aulus wrote:
xxxMajkyxxx wrote: Si pletes pojem podsadity a tlusty ne? :lol:
Ne, to si fakt nepletu. :mrgreen:

Akorát myslím, že máme na podsaditost trochu jiný pohled. Podsaditý v podstatě znamená - malé postavy a rozložitý. Jenže ta postavička na obrázku má hubený pas i ruce. Nohy má sice jakoby trochu větší, ale to je podle mě tím, že jsou v popředí, protože je to pohled zdola.

Synonyma slova podsaditý jsou robustní a masivní. Opravdu ti ta dívenka taková přijde? :mrgreen:
Prijde mi, ze na elfku ma celkem nizke teziste, tedy kratke, silnejsi nohy, celkove na mne jeji postava pusibi nizka s kratkymi koncetinami. I oblicej ma celkem kulaty, ale v tm bych se uz tak nevrtal.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:07 09. Dec 2012
by Amber
Hehe, to je zase kauza... :lol: :wall:
Je moje dětská elfí postava podsaditá, nebo dokonce tlustá? :shock: Že vás nenapadlo třeba to, že nosí vytahanou halenu a kalhoty i botky má o číslo větší, protože je podědila? :wink:
No jako jasně, mohla by být víc vytáhlá a hubená jako lunt, jak ráda říkává moje babička... ale takový obrázek jsem nenašla a krom toho, není to ve výsledku jedno?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:29 09. Dec 2012
by Pajule
Náhodou je pěkná a vzpomente si na bersovo Serafínu! Elfka krev a mlíko :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:37 09. Dec 2012
by Amber
Pajule wrote:... krev a mlíko :)
Uh, z tohoto slovního spojení se mi chce vždycky zvracet, když ho slyším... :? :confused:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:37 09. Dec 2012
by Pajule
Jo je děsný :D ale tak je to český, tak uhm.. Dumdy dumdy dum

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 14:55 09. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Vsak nikdo nerika, ze je neco spatne, nebo dokonce, ze je to osklive :) .

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:11 10. Dec 2012
by jachyra
Nemám tušenie, na koho sa to môže podobať, ale hádam na niekoho áno ;) inšpirovala som sa jedným obrázkom, len som zmenila črty tak, ako sa mi to viac páči
2012-12-09 23-06-26_0002.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:20 10. Dec 2012
by Caehan
jachyra wrote:Nemám tušenie, na koho sa to môže podobať, ale hádam na niekoho áno ;) inšpirovala som sa jedným obrázkom, len som zmenila črty tak, ako sa mi to viac páči
2012-12-09 23-06-26_0002.jpg
To je Rien! :D