Page 68 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 02:36 09. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Amber wrote:elfí tulačka Sirya, tenhle obrázek jí podle mě vážně hezky odpovídá

Pripada mi z toho obrazku spis jako mlada hobitka

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:27 09. Dec 2012
by Pajule
Tak ono najít elfátko je sakra těžký

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:38 09. Dec 2012
by Amber
Podle autora obrázku to hobitka rozhodně není.

A navíc mi dost připomíná přímo
model postavičky ve hře.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:28 09. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Vsak v pohode - jen rikam, ze na mne pusobi jako hobitka no

. Na elfku ma, podle mych predstav, moc podsaditou postavu. Ale, ze je to elfka autorovi ani tobe brat nebudu

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:32 09. Dec 2012
by Aulus
xxxMajkyxxx wrote:Vsak v pohode - jen rikam, ze na mne pusobi jako hobitka no

. Na elfku ma, podle mych predstav, moc podsaditou postavu. Ale, ze je to elfka autorovi ani tobe brat nebudu

Podsaditou postavu?

Všechny elfky jsou anorektičky?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:33 09. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Aulus wrote:xxxMajkyxxx wrote:Vsak v pohode - jen rikam, ze na mne pusobi jako hobitka no

. Na elfku ma, podle mych predstav, moc podsaditou postavu. Ale, ze je to elfka autorovi ani tobe brat nebudu

Podsaditou postavu?

Všechny elfky jsou anorektičky?

Si pletes pojem podsadity a tlusty ne?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:38 09. Dec 2012
by Aulus
xxxMajkyxxx wrote:
Si pletes pojem podsadity a tlusty ne?

Ne, to si fakt nepletu.
Akorát myslím, že máme na podsaditost trochu jiný pohled. Podsaditý v podstatě znamená - malé postavy a
rozložitý. Jenže ta postavička na obrázku má hubený pas i ruce. Nohy má sice jakoby trochu větší, ale to je podle mě tím, že jsou v popředí, protože je to pohled zdola.
Synonyma slova podsaditý jsou robustní a masivní. Opravdu ti ta dívenka taková přijde?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:02 09. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Aulus wrote:xxxMajkyxxx wrote:
Si pletes pojem podsadity a tlusty ne?

Ne, to si fakt nepletu.
Akorát myslím, že máme na podsaditost trochu jiný pohled. Podsaditý v podstatě znamená - malé postavy a
rozložitý. Jenže ta postavička na obrázku má hubený pas i ruce. Nohy má sice jakoby trochu větší, ale to je podle mě tím, že jsou v popředí, protože je to pohled zdola.
Synonyma slova podsaditý jsou robustní a masivní. Opravdu ti ta dívenka taková přijde?

Prijde mi, ze na elfku ma celkem nizke teziste, tedy kratke, silnejsi nohy, celkove na mne jeji postava pusibi nizka s kratkymi koncetinami. I oblicej ma celkem kulaty, ale v tm bych se uz tak nevrtal.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:07 09. Dec 2012
by Amber
Hehe, to je zase kauza...
Je moje dětská elfí postava podsaditá, nebo dokonce tlustá?

Že vás nenapadlo třeba to, že nosí vytahanou halenu a kalhoty i botky má o číslo větší, protože je podědila?

No jako jasně, mohla by být víc vytáhlá a hubená jako lunt, jak ráda říkává moje babička... ale takový obrázek jsem nenašla a krom toho, není to ve výsledku jedno?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:29 09. Dec 2012
by Pajule
Náhodou je pěkná a vzpomente si na bersovo Serafínu! Elfka krev a mlíko

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:37 09. Dec 2012
by Amber
Pajule wrote:... krev a mlíko

Uh, z tohoto slovního spojení se mi chce vždycky zvracet, když ho slyším...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:37 09. Dec 2012
by Pajule
Jo je děsný

ale tak je to český, tak uhm.. Dumdy dumdy dum
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 14:55 09. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Vsak nikdo nerika, ze je neco spatne, nebo dokonce, ze je to osklive

.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:11 10. Dec 2012
by jachyra
Nemám tušenie, na koho sa to môže podobať, ale hádam na niekoho áno

inšpirovala som sa jedným obrázkom, len som zmenila črty tak, ako sa mi to viac páči
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:20 10. Dec 2012
by Caehan
jachyra wrote:Nemám tušenie, na koho sa to môže podobať, ale hádam na niekoho áno

inšpirovala som sa jedným obrázkom, len som zmenila črty tak, ako sa mi to viac páči
2012-12-09 23-06-26_0002.jpg
To je Rien!
