Page 68 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:14 30. Jan 2018
by Barbar321
Puxina wrote:Furt hraju ten ARK a Arijka konečně vypadá jak dračice :twisted:

Image
...a to je to velký plazivý a nebo to malý stojící škvrně?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:45 31. Jan 2018
by sandoftime
To je jedno, za chvíli bude oboje kostičkovaný

http://store.steampowered.com/app/593600/PixARK/

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:07 31. Jan 2018
by Barbar321
sandoftime wrote:To je jedno, za chvíli bude oboje kostičkovaný

http://store.steampowered.com/app/593600/PixARK/
Alá Minecraft všude? :O

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:35 31. Jan 2018
by sandoftime
Nevím jestli všude, ale v arku jo

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:35 31. Jan 2018
by Puxina
Barbar321 wrote:
Puxina wrote:Furt hraju ten ARK a Arijka konečně vypadá jak dračice :twisted:

Image
...a to je to velký plazivý a nebo to malý stojící škvrně?
To malé škvrně je Aria a to plazící je wyverna Ohnivka :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 09:01 01. Feb 2018
by Puxina
A to dole je skleník se včelkama na med :) Ale teď jsem tu pláž dole osázel stromama a kvítím.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 14:48 24. Mar 2018
by soul1
už zde někdo slyšel o https://www.legendsofaria.com/game/ ?
Vidim v tom uplně ten potencial pro RP

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:17 25. Mar 2018
by Puxina
soul1 wrote:už zde někdo slyšel o https://www.legendsofaria.com/game/ ?
Vidim v tom uplně ten potencial pro RP
Vypadá to dobře, hlavně ta možnost budování se mi líbí, ale ten název bude některé lidi děsit :D :roll:

Jen nevím proč to tam v teaseru píše že to bude na steamu, když ten mi nic nenašel.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:53 25. Mar 2018
by soul1
Jakmile to bude vychazet tak se to ukaže i na Steamu zatim tam nemaj nic jako Early nebo tak něco. popravdě ten system budovani se mi libi hlavně navrat ke staremu UO v takovem kabatku jo to vypada dobře

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:22 29. Mar 2018
by Puxina
Hrává někdo Overwatch?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 01:16 04. Apr 2018
by sandoftime
Občas

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:41 05. Apr 2018
by Puxina
Já si to koupil o víkendu, páč mě nový unreal nějak moc nebral a Ready Player One mě nalákal si tu hru konečně po roce uvažování a odolávání koupit :D je to vcelku fajn relax a dobrá střílečka. Je sranda, že tam jsou charactery z různých zemí a tak.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:18 18. Apr 2018
by Barbar321
Máte někdo nějaký názor na zaklínače? Teď je na GOG s opravdu velmi výraznou slevou...od 1 po 3 + nějaké další opičárničky

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:20 18. Apr 2018
by kucik
Imho stojí za to. U jedničky je zábavný sledovat ten nwn engine. Dvojka už je bohužel trochu zbouchaná pro konzolisty (co se ovládání týče) a z trojky jsem ještě moc nenahrál.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 08:46 19. Apr 2018
by soul1
1 Fajn, hlavně měj CZ dabing xD
2, No... dá se
3, Není nad čim vahat běž do toho