Page 68 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:14 30. Jan 2018
by Barbar321
Puxina wrote:Furt hraju ten ARK a Arijka konečně vypadá jak dračice

...a to je to velký plazivý a nebo to malý stojící škvrně?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 12:45 31. Jan 2018
by sandoftime
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:07 31. Jan 2018
by Barbar321
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 22:35 31. Jan 2018
by sandoftime
Nevím jestli všude, ale v arku jo
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 22:35 31. Jan 2018
by Puxina
Barbar321 wrote:Puxina wrote:Furt hraju ten ARK a Arijka konečně vypadá jak dračice

...a to je to velký plazivý a nebo to malý stojící škvrně?
To malé škvrně je Aria a to plazící je wyverna Ohnivka

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 09:01 01. Feb 2018
by Puxina
A to dole je skleník se včelkama na med

Ale teď jsem tu pláž dole osázel stromama a kvítím.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:48 24. Mar 2018
by soul1
už zde někdo slyšel o
https://www.legendsofaria.com/game/ ?
Vidim v tom uplně ten potencial pro RP
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:17 25. Mar 2018
by Puxina
Vypadá to dobře, hlavně ta možnost budování se mi líbí, ale ten název bude některé lidi děsit
Jen nevím proč to tam v teaseru píše že to bude na steamu, když ten mi nic nenašel.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 21:53 25. Mar 2018
by soul1
Jakmile to bude vychazet tak se to ukaže i na Steamu zatim tam nemaj nic jako Early nebo tak něco. popravdě ten system budovani se mi libi hlavně navrat ke staremu UO v takovem kabatku jo to vypada dobře
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 12:22 29. Mar 2018
by Puxina
Hrává někdo Overwatch?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 01:16 04. Apr 2018
by sandoftime
Občas
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:41 05. Apr 2018
by Puxina
Já si to koupil o víkendu, páč mě nový unreal nějak moc nebral a Ready Player One mě nalákal si tu hru konečně po roce uvažování a odolávání koupit

je to vcelku fajn relax a dobrá střílečka. Je sranda, že tam jsou charactery z různých zemí a tak.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 13:18 18. Apr 2018
by Barbar321
Máte někdo nějaký názor na zaklínače? Teď je na GOG s opravdu velmi výraznou slevou...od 1 po 3 + nějaké další opičárničky
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:20 18. Apr 2018
by kucik
Imho stojí za to. U jedničky je zábavný sledovat ten nwn engine. Dvojka už je bohužel trochu zbouchaná pro konzolisty (co se ovládání týče) a z trojky jsem ještě moc nenahrál.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 08:46 19. Apr 2018
by soul1
1 Fajn, hlavně měj CZ dabing xD
2, No... dá se
3, Není nad čim vahat běž do toho