Page 68 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:30 16. Jul 2012
by Braenn
Miell wrote:Já už to snad ani nebudu aktualizovat.. ale dofám, že z těch "možná přijdu" dorazí alespoň polovina :wink:
Možná :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:36 16. Jul 2012
by Miell
Taková provokace :D

Takže.. aby se neztratil přehled, když je nová stránka:
Miell wrote:Výlet do pražské ZOO se koná v sobotu 21.7. od 10:00 h

... jen aby to nezapadlo :mrgreen:

EDIT: Takže zatím by byla účast taková:
Já + 2, KaTo, Maliarda +2, Allekoo, Kokos, Braenn a Bahňák (možná), Firefox (možná), Nalk, Praskokrálík + Terbee (spíš ano), G-ladiator (možná)

Kdo dál? :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:46 16. Jul 2012
by Molly23
Já nejedu

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 00:44 17. Jul 2012
by Prasokralik
rád bych ohlásil změnu stavu z možná na nejspíš jo

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:16 17. Jul 2012
by Theogil I
Bohužel, také změna stavu na NE, s těmi kdo jedou na letní sraz se uvidím 27.7.2012 a s těmi kdo nejedou se uvidím při nějaké další akci. V sobotu mě čeká dodělat podhled a zlikvidovat lešení, což se mi nechce, ale přece to nenechám dělat svého starého neduživého otce samotného, že. I když by si to za ten výmysl na poslední chvíli zasloužil.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:09 20. Jul 2012
by Miell
Jen pro připomenutí.. ZOO zítra v deset, sraz před hlavní bránou.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:13 20. Jul 2012
by Prasokralik
Miell wrote:Jen pro připomenutí.. ZOO zítra v deset, sraz před hlavní bránou.
já pořád myslel že v pavilonu opic... ale ok bude tam (možná s dvouhodinovým zpožděním když lehce zaspíme ale budem!)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:25 20. Jul 2012
by Miell
Prasokralik wrote:
Miell wrote:Jen pro připomenutí.. ZOO zítra v deset, sraz před hlavní bránou.
já pořád myslel že v pavilonu opic... ale ok bude tam (možná s dvouhodinovým zpožděním když lehce zaspíme ale budem!)
No tam hrozí riziko, že Tě nepoznáme.. ale jak chceš, jestli se tam cítíš dobře, budeme Tě hledat tam :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:28 20. Jul 2012
by Nalkanar
Co řešíš... fotka s Jonem mě učinila slavným ne? :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:40 20. Jul 2012
by KaTo
Nalkanar wrote:Co řešíš... fotka s Jonem mě učinila slavným ne? :D
...jsi si jistý, že nebude hledat Jona někde u stánku s pivem? :twisted: :lol: :lol: :lol:
P.S.
Krom toho má na mě mobil (nebo když se na to podívám z druhé stránky, tak i já na něj :twisted: a můžeme mu udělat free službu "buzení po telefonu", aby byla jistota, že nezaspí... :twisted: :mrgreen: )

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:43 20. Jul 2012
by Prasokralik
KaTo wrote:
Nalkanar wrote:Co řešíš... fotka s Jonem mě učinila slavným ne? :D
...jsi si jistý, že nebude hledat Jona někde u stánku s pivem? :twisted: :lol: :lol: :lol:
P.S.
Krom toho má na mě mobil (nebo když se na to podívám z druhé stránky, tak i já na něj :twisted: a můžeme mu udělat free službu "buzení po telefonu", aby byla jistota, že nezaspí... :twisted: :mrgreen: )
ok klidně nám tu službu zařiď...

jen tě upozornuju že si to pak s nejmenovanou scumbag paladinkou budeš vyřizovat sám, protože vzbudit mě = vzbudit ji

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:01 20. Jul 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:jen tě upozornuju že si to pak s nejmenovanou scumbag paladinkou budeš vyřizovat sám, protože vzbudit mě = vzbudit ji
Hmm...hmm...mno...pro jistotu to proberu se scumbag paladinkou, přeci jen, nechci tě mít na svědomí, že až tě/ji probudím(e) telefonem, že tě nezardousí, protože jsme přece TVOJI kámoši! :lol: :lol: :lol: :lol: Takže TY za to můžeš! :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:04 20. Jul 2012
by Prasokralik
KaTo wrote:
Prasokralik wrote:jen tě upozornuju že si to pak s nejmenovanou scumbag paladinkou budeš vyřizovat sám, protože vzbudit mě = vzbudit ji
Hmm...hmm...mno...pro jistotu to proberu se scumbag paladinkou, přeci jen, nechci tě mít na svědomí, že až tě/ji probudím(e) telefonem, že tě nezardousí, protože jsme přece TVOJI kámoši! :lol: :lol: :lol: :lol: Takže TY za to můžeš! :lol:
hmmm já mám pasivku na automatickej redirekt aggra na třetí stranu, v tomto případě jsi to ty

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 13:10 20. Jul 2012
by Nalkanar
KaTo má dva štíty proti specifické skupině nepřátel - Pohlaví: Žena. :lol:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 17:25 20. Jul 2012
by -darkvision-
Miell wrote:Jen pro připomenutí.. ZOO zítra v deset, sraz před hlavní bránou.
Já nemohu, jsem v práci :( Uhm. Budete tam ještě v pět večer? :biggrin:

To Nalk: Vskutku jen dva? Nebo tři. 8)