Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:30 16. Jul 2012
MožnáMiell wrote:Já už to snad ani nebudu aktualizovat.. ale dofám, že z těch "možná přijdu" dorazí alespoň polovina
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
MožnáMiell wrote:Já už to snad ani nebudu aktualizovat.. ale dofám, že z těch "možná přijdu" dorazí alespoň polovina
Miell wrote:Výlet do pražské ZOO se koná v sobotu 21.7. od 10:00 h
... jen aby to nezapadlo
EDIT: Takže zatím by byla účast taková:
Já + 2, KaTo, Maliarda +2, Allekoo, Kokos, Braenn a Bahňák (možná), Firefox (možná), Nalk, Praskokrálík + Terbee (spíš ano), G-ladiator (možná)
Kdo dál?
já pořád myslel že v pavilonu opic... ale ok bude tam (možná s dvouhodinovým zpožděním když lehce zaspíme ale budem!)Miell wrote:Jen pro připomenutí.. ZOO zítra v deset, sraz před hlavní bránou.
No tam hrozí riziko, že Tě nepoznáme.. ale jak chceš, jestli se tam cítíš dobře, budeme Tě hledat tamPrasokralik wrote:já pořád myslel že v pavilonu opic... ale ok bude tam (možná s dvouhodinovým zpožděním když lehce zaspíme ale budem!)Miell wrote:Jen pro připomenutí.. ZOO zítra v deset, sraz před hlavní bránou.
...jsi si jistý, že nebude hledat Jona někde u stánku s pivem?Nalkanar wrote:Co řešíš... fotka s Jonem mě učinila slavným ne?
ok klidně nám tu službu zařiď...KaTo wrote:...jsi si jistý, že nebude hledat Jona někde u stánku s pivem?Nalkanar wrote:Co řešíš... fotka s Jonem mě učinila slavným ne?![]()
![]()
![]()
![]()
P.S.
Krom toho má na mě mobil (nebo když se na to podívám z druhé stránky, tak i já na něja můžeme mu udělat free službu "buzení po telefonu", aby byla jistota, že nezaspí...
![]()
)
Hmm...hmm...mno...pro jistotu to proberu se scumbag paladinkou, přeci jen, nechci tě mít na svědomí, že až tě/ji probudím(e) telefonem, že tě nezardousí, protože jsme přece TVOJI kámoši!Prasokralik wrote:jen tě upozornuju že si to pak s nejmenovanou scumbag paladinkou budeš vyřizovat sám, protože vzbudit mě = vzbudit ji
hmmm já mám pasivku na automatickej redirekt aggra na třetí stranu, v tomto případě jsi to tyKaTo wrote:Hmm...hmm...mno...pro jistotu to proberu se scumbag paladinkou, přeci jen, nechci tě mít na svědomí, že až tě/ji probudím(e) telefonem, že tě nezardousí, protože jsme přece TVOJI kámoši!Prasokralik wrote:jen tě upozornuju že si to pak s nejmenovanou scumbag paladinkou budeš vyřizovat sám, protože vzbudit mě = vzbudit ji![]()
![]()
![]()
Takže TY za to můžeš!
Já nemohu, jsem v práciMiell wrote:Jen pro připomenutí.. ZOO zítra v deset, sraz před hlavní bránou.