Page 68 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 18:32 06. Nov 2012
by -RoF-
Moc pěkné vysvětlení mechaniky a návody jak to použít v praxi.
Doporučuju si to prohlédnout

(dají se tam zapnout české titulky)
http://worldoftanks.eu/news/4530-explai ... netration/
Re: World of Tanks
Posted: 21:10 06. Nov 2012
by Shaman88
Dotaz:
Když u tanku namontuju vše s co nejmenší hmotností - pojede tank rychleji?
Re: World of Tanks
Posted: 21:30 06. Nov 2012
by -RoF-
Zvláštně položená otázka. Prostě když namontuješ něco s nějakou hmotností a unesou to pásy, tak tank pojede pomalejc, ale nemá to velký vliv. Pokud se nemýlím

.
Re: World of Tanks
Posted: 23:07 06. Nov 2012
by Shaman88
Proč zvláštně položená otázka.
Stačilo by mi kdyby tank neměl vůbec dělo ani tu věž... jen aby byl rychlý.... baví mě hrát spottera ne střílet...
Re: World of Tanks
Posted: 23:37 06. Nov 2012
by -RoF-
Hmm jsem se díval na statistiky a ta Matidla není tak špatná. Jsem čuměl, že za 8 her s ní jsem dal průměrně 692dmg/za bitvu a to měla každá střela průměr 35dmg, to je šílené
Asi si ji ještě koupím na blbnutí.
Shaman88 wrote:Proč zvláštně položená otázka.
Stačilo by mi kdyby tank neměl vůbec dělo ani tu věž... jen aby byl rychlý.... baví mě hrát spottera ne střílet...
Aha, tak v tom případě doporučuju bud francouzské lehké tanky AMX a nebo sovětské T-50.
Popřípadě si v servisu tanku kup u sovětských tanků vypnutí omezovače výkonu, ale musíš s tím opatrně, páč to poškozuje motor.
Re: World of Tanks
Posted: 23:49 06. Nov 2012
by Shaman88
Jo jedu na T-50, toho omezovače jsem si nevšiml - supr jdu to vyzkoušet

Re: World of Tanks
Posted: 07:01 07. Nov 2012
by -RoF-
Shaman88 wrote:Jo jedu na T-50, toho omezovače jsem si nevšiml - supr jdu to vyzkoušet

Jojo jen to stojí asi 3k stříbrných, ale občas jsou akce, kdy to stojí polovinu, takže se hodí jich pak nakoupit pár do zásoby.
Re: World of Tanks
Posted: 08:21 07. Nov 2012
by Diemo
T-50 je nejlepsi...T-50-2 vykonejsi, ale uz to tolik neklouze

k tomu omezovaci urcite koupit olej, dost to oddelava motor
Re: World of Tanks
Posted: 14:44 07. Nov 2012
by drake127
-RoF- wrote:Jojo jen to stojí asi 3k stříbrných, ale občas jsou akce, kdy to stojí polovinu, takže se hodí jich pak nakoupit pár do zásoby.
Pozor, ta věc se nespotřebovává, jen zapíná/vypíná. A zjistil jsem, že není dobré to mít na těžkých tancích nebo ve chvíli, kdy jedete na nízký převodový stupeň. V rychlosti s tím vydržím celou bitvu, při pomalé jízdě do kopce cca 20 sekund.
Re: World of Tanks
Posted: 18:13 07. Nov 2012
by -RoF-
drake127 wrote:-RoF- wrote:Jojo jen to stojí asi 3k stříbrných, ale občas jsou akce, kdy to stojí polovinu, takže se hodí jich pak nakoupit pár do zásoby.
Pozor, ta věc se nespotřebovává, jen zapíná/vypíná. A zjistil jsem, že není dobré to mít na těžkých tancích nebo ve chvíli, kdy jedete na nízký převodový stupeň. V rychlosti s tím vydržím celou bitvu, při pomalé jízdě do kopce cca 20 sekund.
Aha dobrá, to jsem netušil. Já to nikdy nepoužíval

Díky za info.
Re: World of Tanks
Posted: 19:20 07. Nov 2012
by Garett
Tak jsem si během tý víkendový akce pořídil SU-100M1 a IS-8, tak jsem zvědavej jak to s nima pujde dál.
Re: World of Tanks
Posted: 20:30 07. Nov 2012
by -RoF-
Garett wrote:Tak jsem si během tý víkendový akce pořídil SU-100M1 a IS-8, tak jsem zvědavej jak to s nima pujde dál.
IS-8 je fajn, mě se s ní hrálo dobře, je rychlá a pohyblivá. Ale hrál jsem ji v době, kdy měla slabší pancíř, nevím jak na tom je ted. Ale zase to dělo co má to je no kvalitka. Myslím že budeš mít fajn cestu na IS-7

Re: World of Tanks
Posted: 15:28 08. Nov 2012
by Molly23
Pravda o ST-1 (stíhač tanků 1)

Re: World of Tanks
Posted: 17:09 08. Nov 2012
by -RoF-
Fíha mě vcelku překvapili, že dodají čínany, já myslel, že první dodělají brity. Zajimavé.
Vesměs mi příjde, že činani ty tanky okopírovali od sovětů
http://worldoftanks.eu/news/4566-chinese-are-coming/
Re: World of Tanks
Posted: 17:15 08. Nov 2012
by Molly23
Já se furt těším na 2. řadu německých středních tanků!!!!