Page 68 of 331
Re: Poděkování
Posted: 01:37 04. Oct 2009
by jachyra
Ja sa pripájam, lebo i pre mňa to bol obrovský zážitok.
Kebych tu mala popísať všetko, čo sa mi páčilo, asik som tu do rána. Toto bola jedna prekrásna hra, nádherné RP, zahranie svojich postáv ako charakterov i presvedčení, nádherné taktizovanie .. nemám slov. A kto ma pozná, vie, že sa mi to stáva fakt zriedkakedy.
Re: Poděkování
Posted: 11:10 04. Oct 2009
by Salyr
ja bych chtel podekovat za akci v Ivory pri haseni stodoly.Diky za peknou hru vsem DM a hracum.
A taktez za nocni akci s Tygrem a strazi z Tartenu.Nikdy bych nerekl ze byt evil muze byt takova sranda.
Re: Poděkování
Posted: 17:22 04. Oct 2009
by Sobik
Děkuji RoFovi za pěkné RP.

Re: Poděkování
Posted: 18:05 04. Oct 2009
by -RoF-
Sobik wrote:Děkuji RoFovi za pěkné RP.

*píská si* Noo joo to bylo sranda, sem se dobře nasmál v jistých situacích
Taky děkuju za fajn hru.
Re: Poděkování
Posted: 20:59 04. Oct 2009
by jachyra
Ohromne ďakujem Kratovi za parádnu hádku .. tá hádka poručíkov 6tej roty a 1ej roty šlľachticov ...

už dlho som si to tak neužila a nenasmiala sa na tom.
Re: Poděkování
Posted: 09:59 05. Oct 2009
by Sveneld
moc dik Kratovi za vcerejsi technickou podporu
Re: Poděkování
Posted: 11:02 05. Oct 2009
by -RoF-
Chtěl bych poděkovat pilnikovi za velice kvalitní zápis ze souboje Bertolda a Alice, skvěle jsem se pobavil při jeho čtení.
Pravda že onen souboj teda stál taky za to
Dík moc.
Re: Poděkování
Posted: 12:10 05. Oct 2009
by pilnik
furt za neco neděkuj, kvalitní boj to je Bertoldova silná stránka
stejně tak jako následovné poeticke podání...
Taky mockrát díky
Re: Poděkování
Posted: 08:59 06. Oct 2009
by -RoF-
pilnik wrote:furt za neco neděkuj, kvalitní boj to je Bertoldova silná stránka
stejně tak jako následovné poeticke podání...
Taky mockrát díky
No coo? To prostě nejde neděkovat, páč se dobře bavím a směju.

Včera to bylo taky pěkné, no sice DM s těma dokonalýma skřetama byl spíš otravný, ale co už......se měl ten skřet přidat
Aria se pak vybila aspoň na těch banditech
Ale spíš bych chtěl poděkovat opět Bertovi a Meg, byla sranda s Arii udělat dobrý skutek pro nosy všech ostatních a dát Meg koupel
PS: DM sou všude stejní.....šmíráci

, ale ne když se baví, tak proč ne, tím líp *mrkne na Cairona*
Re: Poděkování
Posted: 12:16 06. Oct 2009
by G14
jop i ja velmi rada podekuji za paradni hru
musim rict Rofe ze hrajes skvele a s tebou si vzdy rada zahraju!
takze Meg dekuje za koupel a taky Bertoldovi za rozcesavani dredu Meg a prihlizeni jak se doji kravy v Ivory
no a kdyz uz sem u toho tak sem mela vcera stistko na skvele hrace,takze chci podekovat i hraci Necroo
ps-musim si dat do popisku ze Meg je po vcerejsku myta a na cele ma jizvu s pentagramem

Re: Poděkování
Posted: 02:07 08. Oct 2009
by jachyra
Ja chcem veľmi poďakovať DM Fallionovi za pekný a fakt zaujímavý Q, kde sa mohli postavy vyšantiť

fakt to bola parádička
Re: Poděkování
Posted: 02:32 11. Oct 2009
by G14
nevim komu,ale diky moc moc moc za moznost upravy vzhledu obleceni ve hre
je to super super supeeer

Re: Poděkování
Posted: 21:22 11. Oct 2009
by -RoF-
G14 wrote:nevim komu,ale diky moc moc moc za moznost upravy vzhledu obleceni ve hre
je to super super supeeer

Též dějukůůů, protože tohle je super věc

Konečně modul, kde je velký a kvalitní výběr změny šatů a za fajn cenu.
Díkas

Re: Poděkování
Posted: 12:27 12. Oct 2009
by venomeq
Diiiky jachyre zas za suprovej Q byla to zabava prepit trpaslika trpaslicim pivem:D
Re: Poděkování
Posted: 19:22 12. Oct 2009
by Esuliams
Děkuju za změny, které v poslední době proběhly. Moc mi udělal radost barvíř a krejčí, úprava obchůdku u Dobrodruha a další příjemné změny.
Také děkuju za vylekání drowí hlídkou, drowové jsou všude
A v první řadě má můj obdiv Kucik a jeho neúnavná práce.
Díky!