Mám thalijskou hudbu. Třeba je ale jen velká časová smyčka mezi opakováním, že se mi zdá že moc nehraje. A absence hudby boje je velká škoda:( Je to prostě takové.. suché, no.Daanri wrote:Stiahni zo stranok http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm muzika oblasti a muzika boje, rozbal to do adresara Music, tam kde mas naistalovane NWN - ak tam ten adresar nemas tak si ho vytvor. V kazdej oblasti je nastavena hudba, co sa tyka hudby boja tak myslim, normalne nastavovana nie je, len v urcitych lokaciah pri bossoch.
Ale priorita je to samozřejmě nízká.