Page 69 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 01:00 17. Sep 2010
by Braenn
Daanri wrote:Stiahni zo stranok http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm muzika oblasti a muzika boje, rozbal to do adresara Music, tam kde mas naistalovane NWN - ak tam ten adresar nemas tak si ho vytvor. V kazdej oblasti je nastavena hudba, co sa tyka hudby boja tak myslim, normalne nastavovana nie je, len v urcitych lokaciah pri bossoch.
Mám thalijskou hudbu. Třeba je ale jen velká časová smyčka mezi opakováním, že se mi zdá že moc nehraje. A absence hudby boje je velká škoda:( Je to prostě takové.. suché, no.

Ale priorita je to samozřejmě nízká.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:44 17. Sep 2010
by tao kan
Molly23 wrote:Chtěl bych vidět ty komenty v logu... Příjemně jsi se vyspal/a... příjemně jsi se vys... ehm... nebo. Moc dobře ses nevyto, protože se v okolí pořád ozývali divné zvuky.
hehe tohle me dostalo :D :D . Hlavně jak by to vypadalo na dlouhém questu žejo... :-D...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:06 17. Sep 2010
by menderon
Taky si spamnu.
Zcela nový rozměr by dalo vyměšování takovému kouzlu/ schopnosti fear.
Nehozený hod:
*po kalhotách se mu rozlévá skvrna, a na zemi vzniká zlutá loužička*
*kalhoty zhnědly a okolím se šíří nezaměnitelný puch*

Vzhledem k tomu, že fear ma na thalii malem každa druha potvora, tak by i epické postavy nejvíce času trávily praním a skrýváním se před přáteli, kteří mají imku na fear a mohli by dané idispozice vtipně komentovat.

PS: asi by bylo rovněž nezbytné zavést do craftu plíny :mrgreen:

Edit: Oprava plín, psal jsem to rychle no

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:38 17. Sep 2010
by monstera
menderon wrote:Taky si spamnu.


PS: asi by bylo rovněž nezbytné zavést do craftu plýny :mrgreen:
Jo, posrala by se nejen postavička, ale z některých výkonů zdejších češtinářů bych se posral i já. Plíny nejsou plýny ani plyny....

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:57 17. Sep 2010
by EXITUS999
menderon wrote:Taky si spamnu.

*po kalhotách se mu rozlévá skvrna, a na zemi vzniká zlutá loužička*
*kalhoty zhnědly a okolím se šíří nezaměnitelný puch*
Hezký, ale co třeba matroše, kde to není vidět? Co rytíř ve fullplate, lovec v kůži? Prostě ostatní, co nemaj plátěný kalhoty :-D ;)

Ale jako myslim že zavádět se to nemusí, dobrej hráč RP to tam napíše (jednou jsem to při PReni zažil, ale ne s NWN, tady je problém žě většina jede do nejnamachrovanějších postav ...:))

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:11 17. Sep 2010
by KaTo
EXITUS999 wrote:
menderon wrote:Taky si spamnu.

*po kalhotách se mu rozlévá skvrna, a na zemi vzniká zlutá loužička*
*kalhoty zhnědly a okolím se šíří nezaměnitelný puch*
Hezký, ale co třeba matroše, kde to není vidět? Co rytíř ve fullplate, lovec v kůži? Prostě ostatní, co nemaj plátěný kalhoty :-D ;)

Ale jako myslim že zavádět se to nemusí, dobrej hráč RP to tam napíše (jednou jsem to při PReni zažil, ale ne s NWN, tady je problém žě většina jede do nejnamachrovanějších postav ...:))
A co trpaslíci? U těch je setrvalý stav = smrdět :lol: , nějaký ho*no navíc je nemůže rozházet. A to jestli je mokrý od močoviny nebo od pančovanýho piva....to pozná jedině odborník v Biohazard obleku :lol: . A nebo co takoví droowé, ti jsou posraní z Xi-an 25 hodin denně 8 dní v týdnu :D :lol: ! Tam by se možná mohla skvrna zmenšovat nebo zvětšovat?
A co paladini? A ta jejich puritánsky stáhlá prdel. Ta by naopak neměla propouštět nic...atd. atd. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:30 17. Sep 2010
by zachy
KaTo wrote: A co trpaslíci? U těch je setrvalý stav = smrdět :lol: , nějaký ho*no navíc je nemůže rozházet. A to jestli je mokrý od močoviny nebo od pančovanýho piva....to pozná jedině odborník v Biohazard obleku :lol: . A nebo co takoví droowé, ti jsou posraní z Xi-an 25 hodin denně 8 dní v týdnu :D :lol: ! Tam by se možná mohla skvrna zmenšovat nebo zvětšovat?
A co paladini? A ta jejich puritánsky stáhlá prdel. Ta by naopak neměla propouštět nic...atd. atd. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Může se to doplnit nějakýma penalizacema :) žloutenka :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:38 17. Sep 2010
by kucik
Fajn. Konec spamu o vymesovani. Nic takoveho se implementovat nebude. Nechte to tu pro inteligentni napady.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:14 17. Sep 2010
by Daanri
Braenn wrote:
Daanri wrote:Stiahni zo stranok http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm muzika oblasti a muzika boje, rozbal to do adresara Music, tam kde mas naistalovane NWN - ak tam ten adresar nemas tak si ho vytvor. V kazdej oblasti je nastavena hudba, co sa tyka hudby boja tak myslim, normalne nastavovana nie je, len v urcitych lokaciah pri bossoch.
Mám thalijskou hudbu. Třeba je ale jen velká časová smyčka mezi opakováním, že se mi zdá že moc nehraje. A absence hudby boje je velká škoda:( Je to prostě takové.. suché, no.

Ale priorita je to samozřejmě nízká.
No byt tebou tak si to skontrolujem - ja som mal kedysi rovnaky problem. Proste som nepocul hudbu v lokaciach - potom mi to nedalo a znovu som stiahol vsetky veci zo stranok a potom to zrazu slo bez problemov.

Casova smycka je 120 vo vsetkych lokaciach, co je pomerne casto - castejsie by to uz liezlo dost na nervy.

Absence hudby boje ma dovod, ze sa tym urcuju vyznamnejsie boje a nie kazdy suboj s jezevci. ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:54 17. Sep 2010
by Muthor6
To je imho škoda, systém hudby jako byl např v baldur's gate mi na thalii taky chybí...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:16 18. Sep 2010
by White wolf
Zajímalo by mě jestli rukavice u plátnéře nejsou úmyslně,protože v původním craftu byli jak mi bylo řečeno.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:57 18. Sep 2010
by de Aers
Nejsou tam úmyslně.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:43 19. Sep 2010
by nomis_b
neni jich totiz vubec treba. predtim platner rukavice mel, ale byl moc nudny vyber.
Proto se to sjednotilo s rukavicema a chranicema u krejciho, kde se da kombinovat vice veci a je to tak celkove zajimavejsi.

U platovych rukavic slo imho jen o AC, coz se da vyresit pouzitim jednoho specielniho druhu kamene do nich.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:41 23. Sep 2010
by Anderson I
Chtěl bych se zeptat, jestli se dá v craftu vytvořit Healer's_kit (před wipem to šlo)? Když porovnám, co umí lektvary (s váhou 0,1) a co zakoupený Healer's_kit (s váhou 0,5), tak mi přijde skill „Heal“ skoro nevyužitelný. Ale třeba se pletu a ten Healer's_kit má nějakou výhodu, proč ho oproti lektvarům částečně znevýhodnit.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:46 23. Sep 2010
by kucik
Healer's kit má podstatnou výhodu. Lektvarem totiž neovážeš umírajícího spolubojovníka.