Page 69 of 329
Re: Vtípky
Posted: 18:31 30. Apr 2010
by efu_redo
Re: Vtípky
Posted: 19:14 30. Apr 2010
by maku
http://www.youtube.com/watch?v=MGsYUGU0zNw
Thalie přeje všem příjemné upalování čarodejnic!

Re: Vtípky
Posted: 14:11 01. May 2010
by Sobik
Spockovo blind date - jen pro silné povahy.

Re: Vtípky
Posted: 21:09 01. May 2010
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 02:21 02. May 2010
by Sveneld
Re: Vtípky
Posted: 15:02 02. May 2010
by Lenulasek
Re: Vtípky
Posted: 10:30 03. May 2010
by Jkerry

- chuckcard2.jpg (104.62 KiB) Viewed 3724 times
Re: Vtípky
Posted: 14:28 03. May 2010
by Tretas
Romové si stále stěžovali České televizi že dávají málo pořadů o nich. ČT odpověděli tím že začli dávat ve dvou časech pořad Na stopě.

Re: Vtípky
Posted: 15:04 04. May 2010
by Práček
Malá Mařenka budí ve 3 ráno otce:
"Tatínku já chci vidět slonečky"
"Teď ne Mařenko, víš, že teď se musí spinkat."
"Ale já chci vidět slonečky!"
"Už jsem ti minule říkal, že se to nesmí dělat."
"Ale já moc moc chci! Když mi neukážeš slonečky, tak řeknu
mamince,ze jseš na mě zlej!"
"No tak teda dobře. Ale naposled, je ti jasný?!"
Otec jde k telefonu, vytočí číslo a povídá:
"Dobrý den, tady major Novák. Vyhlašte 3. chemické rotě
poplach."
Re: Vtípky
Posted: 15:20 04. May 2010
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 15:49 04. May 2010
by Lenulasek
Dneska mě dostala kamarádka jednou svou historkou o tom co se jí přihodilo o výkendu. Jela na koni a shodil jí strom. Do stájí přijel samotný kůn a tak chuděru kamarádku všude hledali. PRvní kdo ji našel, byli dva dědové. Ti jí neusále něco nabízeli, ale jak to dopadlo....
Děda1: Dáte si cigaretu?
Děda2: Dáte si klobásku?
Kámoška: Ne, já nekouřím.
Děda2: Já myslel buřta...
*oba dědové smích a kámoška rudá*
Re: Vtípky
Posted: 17:54 04. May 2010
by maku
kucik wrote:..
No, toho jsem se bál... tak už je to jasný,no

Re: Vtípky
Posted: 18:24 04. May 2010
by Bahnak
Re: Vtípky
Posted: 20:43 04. May 2010
by Luelle
joooo jsem gay!

Re: Vtípky
Posted: 21:15 04. May 2010
by Krata
no když sem si přečetl že tam má bejt něco tančícího tak sem to viděl.. ale ten druhý pohled byl hezčí
