Page 69 of 329

Re: Vtípky

Posted: 18:31 30. Apr 2010
by efu_redo

Re: Vtípky

Posted: 19:14 30. Apr 2010
by maku
http://www.youtube.com/watch?v=MGsYUGU0zNw

Thalie přeje všem příjemné upalování čarodejnic! :)

Re: Vtípky

Posted: 14:11 01. May 2010
by Sobik
Spockovo blind date - jen pro silné povahy. :D

Re: Vtípky

Posted: 21:09 01. May 2010
by Sobik

Re: Vtípky

Posted: 02:21 02. May 2010
by Sveneld
http://tv.sme.sk/v/15142/vyzva-dochodco ... cecha.html - premluv babu - volne pokracovanie

Re: Vtípky

Posted: 15:02 02. May 2010
by Lenulasek

Re: Vtípky

Posted: 10:30 03. May 2010
by Jkerry
chuck-norris.jpg
chuckcard2.jpg
chuckcard2.jpg (104.62 KiB) Viewed 3724 times
Chuck_Norris_Card_V1_by_Dekroth.jpg

Re: Vtípky

Posted: 14:28 03. May 2010
by Tretas
Romové si stále stěžovali České televizi že dávají málo pořadů o nich. ČT odpověděli tím že začli dávat ve dvou časech pořad Na stopě. :mrgreen: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 15:04 04. May 2010
by Práček
Malá Mařenka budí ve 3 ráno otce:
"Tatínku já chci vidět slonečky"
"Teď ne Mařenko, víš, že teď se musí spinkat."
"Ale já chci vidět slonečky!"
"Už jsem ti minule říkal, že se to nesmí dělat."
"Ale já moc moc chci! Když mi neukážeš slonečky, tak řeknu
mamince,ze jseš na mě zlej!"
"No tak teda dobře. Ale naposled, je ti jasný?!"
Otec jde k telefonu, vytočí číslo a povídá:
"Dobrý den, tady major Novák. Vyhlašte 3. chemické rotě
poplach."

Re: Vtípky

Posted: 15:20 04. May 2010
by kucik
Image

Re: Vtípky

Posted: 15:49 04. May 2010
by Lenulasek
Dneska mě dostala kamarádka jednou svou historkou o tom co se jí přihodilo o výkendu. Jela na koni a shodil jí strom. Do stájí přijel samotný kůn a tak chuděru kamarádku všude hledali. PRvní kdo ji našel, byli dva dědové. Ti jí neusále něco nabízeli, ale jak to dopadlo....

Děda1: Dáte si cigaretu?
Děda2: Dáte si klobásku?
Kámoška: Ne, já nekouřím.
Děda2: Já myslel buřta...
*oba dědové smích a kámoška rudá*

Re: Vtípky

Posted: 17:54 04. May 2010
by maku
kucik wrote:..
No, toho jsem se bál... tak už je to jasný,no :mrgreen: :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 18:24 04. May 2010
by Bahnak
kucik wrote:...
shit...

Re: Vtípky

Posted: 20:43 04. May 2010
by Luelle
joooo jsem gay! :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 21:15 04. May 2010
by Krata
no když sem si přečetl že tam má bejt něco tančícího tak sem to viděl.. ale ten druhý pohled byl hezčí :mrgreen: