Page 69 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:04 08. Dec 2014
by Puxina
Zeerit wrote:Taky jsem na to zvědav. Predyš je můj oblíbený ufon a Shane Black napsal/režíroval některé z mých oblíbených akčňáků, takže do něj vkládám naděje.
Krom toho hrál Hawkinse v prvním Predátorovi

To jo predátor je super legenda, škoda že Vetřelec vs Predátor nebyl až tak dobrý jak tohle. Sice v prvním díle AvP se mi líbily ty souboje, ale dvojka AvP se mi nelíbila už vůbec.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:33 08. Dec 2014
by Puxina
Hmm v tom AvP 1 je zajímavá jedna věc, když predátor přesekne alienovi ocas těma vysunovacíma drápama co má na ruce, tak ta kyselina ty drápy rozežere. Ale když aliena zabodne kopím, tak se tomu kopí nic nestane. Zvláštní

.
Patrně jiná slitina kovu či co to je.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:29 08. Dec 2014
by Zeerit
Je to blbost no, samozřejmě by měl odolný zbraně, když jde lovit vetřelce. Někdo prostě udělal botu pořádnou.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:30 11. Dec 2014
by sandoftime
http://en.wikipedia.org/wiki/Pacific_Rim_%28film%29
Tak jsem dnes v buse shlédl tohle "scifi" a musím říct, že na odreagování dobré.
Nevěděl jsem o co jde, ale po pár prvních minutách jsem pochopil co se mi film snaží dát a to co jsem čekal jsem i dosta a dobře jsem se bavil.
Ostatně u filmu, ve kterém jde o "rvačku" mezi godzilou a obřím robotem, je hned jasné co může nabídnout. A taky na něm nejde moc pokazit. A to co pokazit šlo filmaři nepokazili, takže doporučuju.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 00:25 12. Dec 2014
by Derken-
Tak jsem dneska (už je to 23 hodin

) absolvoval premiéru Hobita. A tak nějak mě to dost zklamalo. Nebudu radši nic víc říkat, abych případné milovníky neodradil

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:34 23. Dec 2014
by J.F.Payne
Tak jsem po Hobitech kouknul i na základní trilogii, Společenstvo, Dvě věže a Návrat krále. Je tam dost epickejch momentů (mezi nejlepší patří příchod elfů do Helmova žlebu... sice není v knize, ale ve filmu to bylo epic).... ale hrozně mě štve to bezmála erotický jiskření mezi Samem a Frodem...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:33 23. Dec 2014
by pavad
J.F.Payne wrote:...Je tam dost epickejch momentů (mezi nejlepší patří příchod elfů do Helmova žlebu... sice není v knize, ale ve filmu to bylo epic).... ale hrozně mě štve ...
Nebo Legolas na skejtu co sjizdi hradbu. Nebo razova vlna uderu Saurona v bitve posledniho spojenectvi. Nebo matrixovy Elrond. Nebo souboj "na hole" Saruman - Gandalf. Nebo...
Oproti kniham jsem nad tim dost zlomil hul. :/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:55 23. Dec 2014
by Caehan
pavad wrote:J.F.Payne wrote:...Je tam dost epickejch momentů (mezi nejlepší patří příchod elfů do Helmova žlebu... sice není v knize, ale ve filmu to bylo epic).... ale hrozně mě štve ...
Nebo Legolas na skejtu co sjizdi hradbu. Nebo razova vlna uderu Saurona v bitve posledniho spojenectvi. Nebo matrixovy Elrond. Nebo souboj "na hole" Saruman - Gandalf. Nebo...
Oproti kniham jsem nad tim dost zlomil hul. :/
A elfové, kteří přišli na pomoc do Helmova žlebu...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:55 25. Dec 2014
by Barbar321
Tak v knížce přišli enti, ne?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 12:06 25. Dec 2014
by Zeerit
Enti nakonec přijdou ve filmu taky, ale jenom v extended verzi.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:56 31. Dec 2014
by Puxina
Tak jsem zkoukl X-men od roku 2000 až 2014 a musím uznat, že je to parádně udělané scifi

.
Hlavně jsem si po prvním a hlavně druhém díle zamiloval modrou mršku Mystique, je to perfektní ikdyž spíš záporácký charakter

a byl jsem moc rád, že se ukázala pak i v dalších dílech, ty její proměny mě prostě báví.
Takový charakter by mě bavilo hrát

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:15 01. Jan 2015
by Nalkanar
RoFe, hlavně nevím jak u staré, ale představ si, že u té nové je většina té modré barvy dělaná skutečně barvením

najdi si nějaké scény ze zákulisí.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:46 01. Jan 2015
by Puxina
Nalkanar wrote:RoFe, hlavně nevím jak u staré, ale představ si, že u té nové je většina té modré barvy dělaná skutečně barvením

najdi si nějaké scény ze zákulisí.
Hmm? A co jsi tím chtěl říct?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:38 01. Jan 2015
by Nalkanar
Nu asi nic, čekal jsem, že by se ti taková zajímavost mohla líbit, vzhledem k tomu, že jsi schopný si na wiki číst náhodné zajímavosti.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 13:59 01. Jan 2015
by Puxina
Nalkanar wrote:Nu asi nic, čekal jsem, že by se ti taková zajímavost mohla líbit, vzhledem k tomu, že jsi schopný si na wiki číst náhodné zajímavosti.
Aha no ta barva těla je mi relativně fuk. Mě spíš ta postava bavila svým chováním a stylem boje a tak.
Ten poslední díl mi přišel jako upravený Terminátor
