Page 69 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:24 10. Dec 2012
by Pajule
hm jo taky mi napadl Rien, i když já mam spojenýho Riena s rovnejma vlasama :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:34 10. Dec 2012
by Prasokralik
mě by zajímalo kde se bere to všeobecné přesvědčení, že můj rien se slovníkem dlaždiče a charizmou 8 vypadá jak půvabná žena

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:42 10. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Prasokralik wrote:mě by zajímalo kde se bere to všeobecné přesvědčení, že můj rien se slovníkem dlaždiče a charizmou 8 vypadá jak půvabná žena
To se nahodou dobre kombi :P :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:44 10. Dec 2012
by Prasokralik
Jako nějak tkahle jo?

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:45 10. Dec 2012
by Nalkanar
Charisma není jen krása přece :lol: náhodou to geniálně odráží jeho "chování" a to jestli má ksicht, jak kdyby prošel kombajnem, už v tom nemusí tak být... kór když tu jsou kdo ví jak úžasné krásky s charismou 8, že? :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:46 10. Dec 2012
by Amber
Prasokralik wrote:mě by zajímalo kde se bere to všeobecné přesvědčení, že můj rien se slovníkem dlaždiče a charizmou 8 vypadá jak půvabná žena
Taky jsem to chtěla říct, ale od tebe to nezní jako urážka. :lol:
To jen tak všeobecně... na ten obrázek od jachyry mě nenapadá žádná postava, ale povedený je, to jo. ;)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:47 10. Dec 2012
by Pajule
Jinak napadlo mi, že tohle by mohl být Eri? .. Ono najít elfa nebuzeranta je fakt doost těžký :roll:
Archer_Elf_by_Etve.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:48 10. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Prasokralik wrote:Jako nějak tkahle jo?

Image
No ten lolitackej usmev a pohled ne no

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:53 10. Dec 2012
by Prasokralik
Ty asi Revy moc neznáš co? :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:01 10. Dec 2012
by jachyra
tak no, tak myslím, že toto sa na niekoho podobať bude XD kreslila som to na hlúpy papier, tak je to kde tu rozmazané .. ale žien je na TH požehnane
2012-12-09 23-22-32_0003.jpg
EDIT: uah ... prečo mi zrazu ten obrázok v porovnaní s Koriným portrétom akosi pripomína .. jej mladú milú verziu? :O

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:02 10. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Take neco prihodim do placu. Ackoliv si tim nejsem u Eriho jistej. Nicmene ten jeden je jasnej Arcane Archer a ten druhej nejakej sberac :mrgreen:

EDIT: *lepsi obrazek*

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:05 10. Dec 2012
by Caehan
Pajule wrote:Jinak napadlo mi, že tohle by mohl být Eri? .. Ono najít elfa nebuzeranta je fakt doost těžký :roll:
Amen... obzvlášť v tom základním balíku portrétů...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:00 10. Dec 2012
by Amber
Hm hm hm... tohle by mohla být Alice, kdyby byla povahou z jiného těsta. Takhle je to Alicino ztracené slušnější dvojče. :P
Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:53 10. Dec 2012
by -RoF-
Amber wrote:Hm hm hm... tohle by mohla být Alice, kdyby byla povahou z jiného těsta. Takhle je to Alicino ztracené slušnější dvojče. :P
Image
Jo a Alice je trošku myslím noo vybavenější. Se mrkni někdy na její popis. :roll: :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:57 10. Dec 2012
by Amber
-RoF- wrote:
Amber wrote:Hm hm hm... tohle by mohla být Alice, kdyby byla povahou z jiného těsta. Takhle je to Alicino ztracené slušnější dvojče. :P
Image
Jo a Alice je trošku myslím noo vybavenější. Se mrkni někdy na její popis. :roll: :D
Já vím, mléčný bar.... :lol: proto taky neříkám, že to je ona. Důvodů se najde víc.