Page 69 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:24 10. Dec 2012
by Pajule
hm jo taky mi napadl Rien, i když já mam spojenýho Riena s rovnejma vlasama

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:34 10. Dec 2012
by Prasokralik
mě by zajímalo kde se bere to všeobecné přesvědčení, že můj rien se slovníkem dlaždiče a charizmou 8 vypadá jak půvabná žena
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:42 10. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Prasokralik wrote:mě by zajímalo kde se bere to všeobecné přesvědčení, že můj rien se slovníkem dlaždiče a charizmou 8 vypadá jak půvabná žena
To se nahodou dobre kombi

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:44 10. Dec 2012
by Prasokralik
Jako nějak tkahle jo?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:45 10. Dec 2012
by Nalkanar
Charisma není jen krása přece

náhodou to geniálně odráží jeho "chování" a to jestli má ksicht, jak kdyby prošel kombajnem, už v tom nemusí tak být... kór když tu jsou kdo ví jak úžasné krásky s charismou 8, že?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:46 10. Dec 2012
by Amber
Prasokralik wrote:mě by zajímalo kde se bere to všeobecné přesvědčení, že můj rien se slovníkem dlaždiče a charizmou 8 vypadá jak půvabná žena
Taky jsem to chtěla říct, ale od tebe to nezní jako urážka.
To jen tak všeobecně... na ten obrázek od jachyry mě nenapadá žádná postava, ale povedený je, to jo.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:47 10. Dec 2012
by Pajule
Jinak napadlo mi, že tohle by mohl být Eri? .. Ono najít elfa nebuzeranta je fakt doost těžký
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:48 10. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Prasokralik wrote:Jako nějak tkahle jo?

No ten lolitackej usmev a pohled ne no
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:53 10. Dec 2012
by Prasokralik
Ty asi Revy moc neznáš co?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:01 10. Dec 2012
by jachyra
tak no, tak myslím, že toto sa na niekoho podobať bude XD kreslila som to na hlúpy papier, tak je to kde tu rozmazané .. ale žien je na TH požehnane
EDIT: uah ... prečo mi zrazu ten obrázok v porovnaní s Koriným portrétom akosi pripomína .. jej mladú milú verziu? :O
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:02 10. Dec 2012
by xxxMajkyxxx
Take neco prihodim do placu. Ackoliv si tim nejsem u Eriho jistej. Nicmene ten jeden je jasnej Arcane Archer a ten druhej nejakej sberac
EDIT: *lepsi obrazek*
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:05 10. Dec 2012
by Caehan
Pajule wrote:Jinak napadlo mi, že tohle by mohl být Eri? .. Ono najít elfa nebuzeranta je fakt doost těžký

Amen... obzvlášť v tom základním balíku portrétů...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:00 10. Dec 2012
by Amber
Hm hm hm... tohle by mohla být Alice, kdyby byla povahou z jiného těsta. Takhle je to Alicino ztracené slušnější dvojče.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:53 10. Dec 2012
by -RoF-
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 11:57 10. Dec 2012
by Amber
Já vím, mléčný bar....

proto taky neříkám, že to je ona. Důvodů se najde víc.