Page 69 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:20 20. Jul 2012
by Miell
No já určitě ne:)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:56 20. Jul 2012
by kucik
Jaka je teda ucast? Uvazuju o tom. Dalsi varianta je skladat cely den drivi.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:14 20. Jul 2012
by Braenn
Z možná je u nás ne. Bahňák má dlouho směnu a na ráno by nevstal... a tak nějak jsme v pozdější hodině přesunuli místo ZOO do popředí houbaření. Tam alespoň to hnusné počasí není minus, ale plus.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:48 20. Jul 2012
by Miell
kucik wrote:Jaka je teda ucast? Uvazuju o tom. Dalsi varianta je skladat cely den drivi.
Účast je následující:
Miell wrote: Já + 2, KaTo, Maliarda +2, Theogil I (snad :) ), Allekoo, Kokos, Firefox (možná), Nalk, Praskokrálík + Terbee (možná), G-ladiator (možná)
Takže se uvidí :)
Počasí nás neodradí.. nic o vytrvalých deštích jsem nikde nečetla :wink:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:27 21. Jul 2012
by Miell
Dík všem za dnešní výlet :) Bylo to super.. včetně krátkodobých questů na hledání dětí, hodů na obratnost při chytání ujíždějícího minikaskadéra a dungeonů s netopýry bez skla. :wink:
A počasí taky vyšlo na jedničku :)
Fotky dodám co nejdřív.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:26 21. Jul 2012
by kokosak
Fajné bolo. Počasí ideální, dobrá parta, žádný pivko :D I když čokoláda teda nestála za moc a rozhodně ne za tu cenu. Pffff, prej nějaký houby.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:50 21. Jul 2012
by KaTo
Souhlasím pohodové to bylo, počasí přálo, i když nejčastější rozhovory probíhali v tomto duchu:
"Hele, koukej na ty gazely!"
"Kašli na gazely, koukals kde jsou děti?!"
"Eeee...tamhle je Saša, Nelča, Valča, tamhle jede Evelína, ale KDE JE SAKRA kokosak!"
"Kokosak je tamhle, takže kdeže jsou ty gazely?"

P.S.
Poměr 2 dospělí na 1 dítě bylo akorát :lol: a Rina umí kouzelné vyděšené výrazy, když na ni bafne (vlastní) dítě :twisted: :lol: . Kdo si to nechal ujít o hodně :lol: :lol: přišel. I dvě houby jsme viděli (aspoň já)!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:12 21. Jul 2012
by maliarda
I já všem děkuji za velmi vydařený výlet :) Povedlo se a bylo to super :wink: Moje naivní představa, že děti padnou a usnou .... nespí, a čekají, kdy že už začnou SW :twisted:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:39 21. Jul 2012
by Braenn
Košík hub! :P Už se suší pěkně na půdě, babky a něco málo hřibů březových a habrových.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:52 21. Jul 2012
by Miell
maliarda wrote:I já všem děkuji za velmi vydařený výlet :) Povedlo se a bylo to super :wink: Moje naivní představa, že děti padnou a usnou .... nespí, a čekají, kdy že už začnou SW :twisted:
Tak to já měla kliku.. Eveli vytuhla hned po koupání a Saší po večerníčku :biggrin:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 23:47 21. Jul 2012
by Prasokralik
Vrrrr


a tady fotka riena a rouk naživo

by kato

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:08 22. Jul 2012
by Nalkanar
Díky Miell za ubytování, zadržování malých banší před útokem na spícího mága, zásobování jídlem, pitivem apod. :) a decentní díky KaTovi... :D

A jinak díky zúčastněným :D bylo to fajnové :) (dětský gang, drow chytač dětí, kokos prodejce vstupenek a vrchní vůdce) a pozor na aleka (ono se to píše asi jinak, ale nevím, co tam má dvakrát ten nekromant zlej). :mrgreen:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 12:12 24. Jul 2012
by Nalkanar
Ještě jedno foto Prasokralíka...

Image

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 14:25 25. Jul 2012
by kokosak
Nalkanar wrote:Ještě jedno foto Prasokralíka...

Image
'Tis broken, my good fellow. Forbid'n it tells us.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 08:32 02. Aug 2012
by Miell
V úterý půjdeme s Maliardou a skupinou amazonek do Dinoparku v Praze. Sraz je v 11 hodin u kas. Kdo by se chtěl připojit, bude vítán :)