Page 69 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:43 18. Dec 2012
by Prasokralik
Né, upálíme ho a pak s ním půjdem na pivko...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:47 18. Dec 2012
by Prasokralik
Shaman88 wrote:Nazývejme věci pravými jmény.
To nejde, kdybych tě tak nazval, mám zas ban na forum.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:51 18. Dec 2012
by KaTo
*čte topic* ...trollit či netrollit, toť otázka?! :mrgreen: :mrgreen: ...laťka je na posledních stránkách nastavena FAKT vysoko.

Btw - poznámka k topicu. Pokud někdo nemá inteligenci na uhrátí problémové postavy eviláka, ať hraje paladina, tam se mozek ke hře nepotřebuje :twisted: :twisted: , stačí Příručka!

( :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:00 18. Dec 2012
by Shaman88
J.F.Payne wrote: Doprdele Shamane, vždyť to se děje. Jenže když už se ten "kacíř" chytí, nebo je mi přivedenej, přizná se, nic nepopírá a ještě popíše, co všechno a s kým dělal, a jak to dělali, a kdy, a kde se učil temným praktikám, a na list přiznání se podepíše "Helgaronův kněz", tak co s ním jako?

Jak bys reagoval ty jako zákonně dobrej paladin? Udělal bys "tyty, oškliváku" a pustil ho, ať si hraje dál?
Ano.
To ze dvou věcí co tady řeším. A ta druhá je že se mi nelíbí že mají hráči možnost to uhrát na něčí permici... třeba ti paladini.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:01 18. Dec 2012
by Shaman88
Prasokralik wrote:
Shaman88 wrote:Nazývejme věci pravými jmény.
To nejde, kdybych tě tak nazval, mám zas ban na forum.
Tak piš PM.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:05 18. Dec 2012
by Pajule
Stojim za Pynem (a to sem to raději zas nečetla celé) někdy ta permka prostě bejt musí..To je jako by se chytil azhaelík, inkvizice by mu přistřihla křídla a zas ho pustila vesele ťapkat po světě.. Blbost. Každej musí uvažovat o následkách ;) .. na víc dyť je to jen hra :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:35 18. Dec 2012
by kucik
Shaman88 wrote:
J.F.Payne wrote: Doprdele Shamane, vždyť to se děje. Jenže když už se ten "kacíř" chytí, nebo je mi přivedenej, přizná se, nic nepopírá a ještě popíše, co všechno a s kým dělal, a jak to dělali, a kdy, a kde se učil temným praktikám, a na list přiznání se podepíše "Helgaronův kněz", tak co s ním jako?

Jak bys reagoval ty jako zákonně dobrej paladin? Udělal bys "tyty, oškliváku" a pustil ho, ať si hraje dál?
Ano.
To ze dvou věcí co tady řeším. A ta druhá je že se mi nelíbí že mají hráči možnost to uhrát na něčí permici... třeba ti paladini.
Hráč to nemůže ,,uhrát na něčí permici", pouze na svojí vlastní.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:45 18. Dec 2012
by rosnicka
A odpoví mi někdo, zatraceně, na to, kolik permanentních smrtí si za posledních pár let na Thalii pamatuje?



ja za rok hrani dvě. Ters a Laise . jestli byli jeste nejaci tak o nich nevim

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:47 18. Dec 2012
by Pajule
Desmond, Elenë, Werdigo (nebo jak to měl), Bers, pak nějakej drowák měl myslim permku...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:47 18. Dec 2012
by Shaman88
kucik wrote:
Shaman88 wrote:
J.F.Payne wrote: Doprdele Shamane, vždyť to se děje. Jenže když už se ten "kacíř" chytí, nebo je mi přivedenej, přizná se, nic nepopírá a ještě popíše, co všechno a s kým dělal, a jak to dělali, a kdy, a kde se učil temným praktikám, a na list přiznání se podepíše "Helgaronův kněz", tak co s ním jako?

Jak bys reagoval ty jako zákonně dobrej paladin? Udělal bys "tyty, oškliváku" a pustil ho, ať si hraje dál?
Ano.
To ze dvou věcí co tady řeším. A ta druhá je že se mi nelíbí že mají hráči možnost to uhrát na něčí permici... třeba ti paladini.
Hráč to nemůže ,,uhrát na něčí permici", pouze na svojí vlastní.
No Jon psal že se můžou rozhodnout někoho upálit.
Takže to mají ve svých rukou.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:49 18. Dec 2012
by Pajule
No, ale neupalují postavy jen tak každej den ;)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:55 18. Dec 2012
by kucik
Shaman88 wrote:
kucik wrote:
Shaman88 wrote: Ano.
To ze dvou věcí co tady řeším. A ta druhá je že se mi nelíbí že mají hráči možnost to uhrát na něčí permici... třeba ti paladini.
Ale DM jim to může překazit :mrgreen:
Hráč to nemůže ,,uhrát na něčí permici", pouze na svojí vlastní.
No Jon psal že se můžou rozhodnout někoho upálit.
Takže to mají ve svých rukou.
Ale Dm jim to může vždy překazit ;)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:24 18. Dec 2012
by J.F.Payne
Hm... já vám napovím, koho jsme za dosavadní hraní inkvizice upálili... pár nekromantských svitků zabavených postavám a pár mnou vytvořených kacířských knih...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:27 18. Dec 2012
by G-ladiator
A zabavili jste vázu. Na to nezapomínej :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:28 18. Dec 2012
by Derken-
rosnicka wrote:A odpoví mi někdo, zatraceně, na to, kolik permanentních smrtí si za posledních pár let na Thalii pamatuje?



ja za rok hrani dvě. Ters a Laise . jestli byli jeste nejaci tak o nich nevim
Izrrar, Bers, Carcaroth, Gemli, nějaká elfka od Pajky a víc si nevzpomínám.