Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:43 18. Dec 2012
Né, upálíme ho a pak s ním půjdem na pivko...
To nejde, kdybych tě tak nazval, mám zas ban na forum.Shaman88 wrote:Nazývejme věci pravými jmény.
Ano.J.F.Payne wrote: Doprdele Shamane, vždyť to se děje. Jenže když už se ten "kacíř" chytí, nebo je mi přivedenej, přizná se, nic nepopírá a ještě popíše, co všechno a s kým dělal, a jak to dělali, a kdy, a kde se učil temným praktikám, a na list přiznání se podepíše "Helgaronův kněz", tak co s ním jako?
Jak bys reagoval ty jako zákonně dobrej paladin? Udělal bys "tyty, oškliváku" a pustil ho, ať si hraje dál?
Tak piš PM.Prasokralik wrote:To nejde, kdybych tě tak nazval, mám zas ban na forum.Shaman88 wrote:Nazývejme věci pravými jmény.
Hráč to nemůže ,,uhrát na něčí permici", pouze na svojí vlastní.Shaman88 wrote:Ano.J.F.Payne wrote: Doprdele Shamane, vždyť to se děje. Jenže když už se ten "kacíř" chytí, nebo je mi přivedenej, přizná se, nic nepopírá a ještě popíše, co všechno a s kým dělal, a jak to dělali, a kdy, a kde se učil temným praktikám, a na list přiznání se podepíše "Helgaronův kněz", tak co s ním jako?
Jak bys reagoval ty jako zákonně dobrej paladin? Udělal bys "tyty, oškliváku" a pustil ho, ať si hraje dál?
To ze dvou věcí co tady řeším. A ta druhá je že se mi nelíbí že mají hráči možnost to uhrát na něčí permici... třeba ti paladini.
No Jon psal že se můžou rozhodnout někoho upálit.kucik wrote:Hráč to nemůže ,,uhrát na něčí permici", pouze na svojí vlastní.Shaman88 wrote:Ano.J.F.Payne wrote: Doprdele Shamane, vždyť to se děje. Jenže když už se ten "kacíř" chytí, nebo je mi přivedenej, přizná se, nic nepopírá a ještě popíše, co všechno a s kým dělal, a jak to dělali, a kdy, a kde se učil temným praktikám, a na list přiznání se podepíše "Helgaronův kněz", tak co s ním jako?
Jak bys reagoval ty jako zákonně dobrej paladin? Udělal bys "tyty, oškliváku" a pustil ho, ať si hraje dál?
To ze dvou věcí co tady řeším. A ta druhá je že se mi nelíbí že mají hráči možnost to uhrát na něčí permici... třeba ti paladini.
Ale Dm jim to může vždy překazitShaman88 wrote:No Jon psal že se můžou rozhodnout někoho upálit.kucik wrote:Ale DM jim to může překazitShaman88 wrote: Ano.
To ze dvou věcí co tady řeším. A ta druhá je že se mi nelíbí že mají hráči možnost to uhrát na něčí permici... třeba ti paladini.![]()
Hráč to nemůže ,,uhrát na něčí permici", pouze na svojí vlastní.
Takže to mají ve svých rukou.
Izrrar, Bers, Carcaroth, Gemli, nějaká elfka od Pajky a víc si nevzpomínám.rosnicka wrote:A odpoví mi někdo, zatraceně, na to, kolik permanentních smrtí si za posledních pár let na Thalii pamatuje?
ja za rok hrani dvě. Ters a Laise . jestli byli jeste nejaci tak o nich nevim